2024. Május 09. - 15:13:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109666 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

2012. Október 20. - 00:07:35
Válasz #225
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 27. - 18:52:05
Válasz #226
Nem elérhető

Maszat


Na mi a fasz van Dino?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 27. - 23:57:34
Válasz #227
Nem elérhető

dino


10. hely egy nagyon erős mezőnyben. kiválóan felkészült versenyzők végeztek előttem, hatalmas gratula mindenkinek. egy röpke beszámolót írok amint napirendre térek. volt itt kialvatlanság rosszulllét minden! :DD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 28. - 12:22:07
Válasz #228
Nem elérhető

Maszat


Milyen kategóriába indultál? Dobjál képeket is. Látom Lénárd le lett taszítva...ideje volt :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 28. - 12:25:22
Válasz #229
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
10. hely egy nagyon erős mezőnyben. kiválóan felkészült versenyzők végeztek előttem, hatalmas gratula mindenkinek. egy röpke beszámolót írok amint napirendre térek. volt itt kialvatlanság rosszulllét minden! :DD
Gyanítom az előtted végzők közül, jó pár ember 2-3x annyi pénzt tud ebbe beleinvesztálni, mint te.......Ezzel nem a többi versenyezni akaró ember kedvét akarom elvenni, félreértés ne essék. Csak ez van  :-\.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 28. - 12:53:48
Válasz #230
Nem elérhető

God Vazzeg


Szar vagy Dino  :laugh: (Legyen egy ilyen is  ;-oo-; )

2012. Október 28. - 13:13:36
Válasz #231
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szar vagy Dino  :laugh: (Legyen egy ilyen is  ;-oo-; )
Ááááá, még a végén kiderül, hogy nem is én jöttem Degecről  ;D ;D;-oo-;

Mindenkinek  ;-oo-;  :)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Október 29. - 23:20:50
Válasz #232
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Október 29. - 23:59:11
Válasz #233
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 30. - 13:07:53
Válasz #234
Nem elérhető

dino


10. hely egy nagyon erős mezőnyben. kiválóan felkészült versenyzők végeztek előttem, hatalmas gratula mindenkinek. egy röpke beszámolót írok amint napirendre térek. volt itt kialvatlanság rosszulllét minden! :DD
Gyanítom az előtted végzők közül, jó pár ember 2-3x annyi pénzt tud ebbe beleinvesztálni, mint te.......Ezzel nem a többi versenyezni akaró ember kedvét akarom elvenni, félreértés ne essék. Csak ez van  :-\.

ez a része tökmindegy. én az adott lehetőségekből kihoztam amit tudtam. tehettem volna többet is a jobb helyezésért. ezzel tisztában vagyok, mindezek ellenére én teljesen elégedett vagyok a hozott formával. úgy fogom fel, hogy erre lehet építkezni. jó így teljesen leszáradni fény derül az összes kisebb nagyobb hibára, aránytalanosságra. akkora motivációt kaptam, hogy nem tartok egyelőre pihenőt az edzésben sem. majd karácsony környékén. aztán januártól vastagítás  >:D >:D >:D >:D >:D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 30. - 13:10:29
Válasz #235
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 30. - 13:18:54
Válasz #236
Nem elérhető

dino


hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Október 30. - 21:13:20
Válasz #237
Nem elérhető

Maszat


írjál már valami részletesebb beszámolót, te lusta kis köcsög!  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Október 30. - 21:25:28
Válasz #238
Nem elérhető

dino


írjál már valami részletesebb beszámolót, te lusta kis köcsög!  :D
nem tudok mit mondani róla, kb mindent leírtam amit akartam, azt most minek részletezzem, hogy milyen szarul voltam a vízhajtótól?.. kit érdekel. azt se tudtam milyen színpadon állok kb. az ellenfelek is csak képről vannak meg. maga a verseny meg egy rohadt nagy buli volt. aki ott volt átérezte, látta. más embereket én nem fogok itt kiértékelni, nincs hozzá sem szakmai hozzáértésem sem jogom. 
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. November 02. - 13:08:10
Válasz #239
Nem elérhető

dino


lement a 2012-es versenyszezon. ugye pihenőt nem tartottam utána. hasonlóan Szabihoz majd karácsony környékén lesz egy 10 napos szünetem minden másnapi aerob edzéssel. verseny után valahogy nem kapott el az a nagy félrezabálhatnék (ami nem egyenlő azzal, hogy nem zabálok félre  ;D ;D ), de nem híztam be drasztikusan. viszonylag jó formát tartva felmentem 80 kg környékére. a héten minden edzésnapon brutálisan szétküldtem magam (a lábnapra szavakat sem találok  ;D). jó erőben vagyok, van motívációm, jól esnek az edzések, az étkezés is a helyén van. úgy határoztam, hogy még egy 2 hetes rövid kis vastagítás beiktatok amolyan "félgőzzel", levezetés jelleggel.  O0
"csak egy kicsit kontyoljon oda"   :-):-)::
a kajálással és egy két komolyabb edzés leírásával még jelentkezem
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!