2024. Május 09. - 17:50:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109675 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. December 03. - 18:57:38
Válasz #240
Nem elérhető

dino


életem legjobb pihenő időszakját töltöm. erőben kb ugyan ott vagyok mint diétában, ami a kémiai háttér hiányában több mint kielégítő eredmény. élvezem az edzéseket, viszonylag normálisan durranok is. ebben nagy szerepet játszik, hogy két őrült edzőtárssal áldott meg az ég, és szét vagyok hajtva a hét heti 6 napján. a kajálásom 80%-ban csirkéből marhából, rizsből és zöldségekből áll. ezen felül néha még beugrik egy tálca krémes, vagy egy fél kiló kakaós nápolyi, csak hogy jobban aludjak.   ;D ha erről a fazonról, és erőnlétről sikerül januárban indítanom a tömegelést, akkor nagyon csúnya világ lesz   >:D >:D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 10. - 15:31:48
Válasz #241
Nem elérhető

dino


eltelt egy újabb hét. egyre közelebb kerülök a tömegnövelő ciklus kezdetéhez. sajna úgy néz ki egy két hét csúszással fogom tudni majd csak kezdeni. köszönhető ez a rend éber őreinek fáradtságot nem ismerő, kitartó munkájának. d-test ide superpump oda, azért már érzem, hogy ez nem az a játék már :) fejben a legnehezebb meggyőzni magam arról, hogy az adott súly az adott ismétlésszámmal menni fog, mert mennie KELL. egyedül megreccsennék most az tuti. nem tudok elég hálás lenni az edzőtársaimnak a bíztatásért, és az őrült edzésekbe hajszolásért. fényt kapunk minden egyes edzésen.. nincs olyan, hogy visszaveszünk a súlyból, nincs kevesebb ismétlés, nincs sírás, hogy jaj nem megy, gyengülök. célom van, vastag akarok lenni baszottul, fel kell zárkóztatnom a lábat, a kart, a hasat. nagyon sok munka vár rám 2013ban, és én élvezni fogom minden kib*szott percét.  :)
töltök fel egy képet, melyen Eszteró Zsolt mellett az egyik edzőpartnerem/mentorom Németh Gyula látható. ez a felvétel 2002-ben készült, azóta sem lett kevésbé izomos az "öreg"   :D ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 10. - 17:09:06
Válasz #242
Nem elérhető

Szakács Sándor


eltelt egy újabb hét. egyre közelebb kerülök a tömegnövelő ciklus kezdetéhez. sajna úgy néz ki egy két hét csúszással fogom tudni majd csak kezdeni. köszönhető ez a rend éber őreinek fáradtságot nem ismerő, kitartó munkájának. d-test ide superpump oda, azért már érzem, hogy ez nem az a játék már :) fejben a legnehezebb meggyőzni magam arról, hogy az adott súly az adott ismétlésszámmal menni fog, mert mennie KELL. egyedül megreccsennék most az tuti. nem tudok elég hálás lenni az edzőtársaimnak a bíztatásért, és az őrült edzésekbe hajszolásért. fényt kapunk minden egyes edzésen.. nincs olyan, hogy visszaveszünk a súlyból, nincs kevesebb ismétlés, nincs sírás, hogy jaj nem megy, gyengülök. célom van, vastag akarok lenni baszottul, fel kell zárkóztatnom a lábat, a kart, a hasat. nagyon sok munka vár rám 2013ban, és én élvezni fogom minden kib*szott percét.  :)
töltök fel egy képet, melyen Eszteró Zsolt mellett az egyik edzőpartnerem/mentorom Németh Gyula látható. ez a felvétel 2002-ben készült, azóta sem lett kevésbé izomos az "öreg"   :D ;)
  Ismerős,de, nem ugrik be! ****)

2012. December 10. - 19:03:59
Válasz #243
Nem elérhető

dino


eltelt egy újabb hét. egyre közelebb kerülök a tömegnövelő ciklus kezdetéhez. sajna úgy néz ki egy két hét csúszással fogom tudni majd csak kezdeni. köszönhető ez a rend éber őreinek fáradtságot nem ismerő, kitartó munkájának. d-test ide superpump oda, azért már érzem, hogy ez nem az a játék már :) fejben a legnehezebb meggyőzni magam arról, hogy az adott súly az adott ismétlésszámmal menni fog, mert mennie KELL. egyedül megreccsennék most az tuti. nem tudok elég hálás lenni az edzőtársaimnak a bíztatásért, és az őrült edzésekbe hajszolásért. fényt kapunk minden egyes edzésen.. nincs olyan, hogy visszaveszünk a súlyból, nincs kevesebb ismétlés, nincs sírás, hogy jaj nem megy, gyengülök. célom van, vastag akarok lenni baszottul, fel kell zárkóztatnom a lábat, a kart, a hasat. nagyon sok munka vár rám 2013ban, és én élvezni fogom minden kib*szott percét.  :)
töltök fel egy képet, melyen Eszteró Zsolt mellett az egyik edzőpartnerem/mentorom Németh Gyula látható. ez a felvétel 2002-ben készült, azóta sem lett kevésbé izomos az "öreg"   :D ;)
  Ismerős,de, nem ugrik be! ****)
Lehetséges, hogy láttad már valahol  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 11. - 15:13:28
Válasz #244
Nem elérhető

dino


egy pár közeli kép a SB-ról:
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 11. - 20:16:48
Válasz #245
Nem elérhető

ninja14


feketess picivel több hangsúlyt a karra, meg a combokra... ;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 11. - 21:21:16
Válasz #246
Nem elérhető

dino


olvasd el a 3-al ezelőtti postot :DDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 11. - 22:02:15
Válasz #247
Nem elérhető

ninja14


olvasd el a 3-al ezelőtti postot :DDD
Nem szóltam semmit úram!  O0
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 12. - 19:23:33
Válasz #248
Nem elérhető

dino


nem tudok hova kifakadni, úgyhogy írom ide: most olvastam a bádibilderponthun egy cikket miszerint Toldi Zsuzsi facér lett.. könyörgöm......... ki a faszomat érdekli??????!!!!!!!! hova van még lejjebb????? ezmellé a szerző még találgatásokba is bocsájtkozott, hogy mi történhetett.. az ország legnézettebb testépítő honlapja lesüllyedt a story magazin szintjére.  (:-) (:-) (:-)
akit esetleg érdekelne:
http://body.builder.hu/magazin.htm4?url=/hirek/toldi-zsuzsi-mar-szingliben-nyomja
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 12. - 19:41:14
Válasz #249
Nem elérhető

Maszat


Régen még rávett a lélek,h nézzem a bb.tv-t, mert sok érdekes dolog van benne, kajálással, edzéssel kapcsolatban. De valahogy nem szimpatikus az az egész oldal. Bunnyval az élen. Úgyhogy már azt se nézem. Az oldalt meg főleg.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 12. - 20:52:38
Válasz #250
Nem elérhető

ninja14


Régen még rávett a lélek,h nézzem a bb.tv-t, mert sok érdekes dolog van benne, kajálással, edzéssel kapcsolatban. De valahogy nem szimpatikus az az egész oldal. Bunnyval az élen. Úgyhogy már azt se nézem. Az oldalt meg főleg.
mióta elkaptad az oldalról a gynódat :D? amúgy a régi bbtv epizódok tényelg faszák votlak...most meg alma a fa alatt az egész  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 12. - 22:16:23
Válasz #251
Nem elérhető

zotja


nem tudok hova kifakadni, úgyhogy írom ide: most olvastam a bádibilderponthun egy cikket miszerint Toldi Zsuzsi facér lett.. könyörgöm......... ki a faszomat érdekli??????!!!!!!!! hova van még lejjebb????? ezmellé a szerző még találgatásokba is bocsájtkozott, hogy mi történhetett.. az ország legnézettebb testépítő honlapja lesüllyedt a story magazin szintjére.  (:-) (:-) (:-)
akit esetleg érdekelne:
http://body.builder.hu/magazin.htm4?url=/hirek/toldi-zsuzsi-mar-szingliben-nyomja

 nem jön be a cikk, törölték ? :D

2012. December 12. - 22:45:50
Válasz #252
Nem elérhető

Maszat


Régen még rávett a lélek,h nézzem a bb.tv-t, mert sok érdekes dolog van benne, kajálással, edzéssel kapcsolatban. De valahogy nem szimpatikus az az egész oldal. Bunnyval az élen. Úgyhogy már azt se nézem. Az oldalt meg főleg.
mióta elkaptad az oldalról a gynódat :D? amúgy a régi bbtv epizódok tényelg faszák votlak...most meg alma a fa alatt az egész  ;D

A KURVA ANYJUKAT TÉNYLEG OTT OLVASTAM OLYANOKAT AMITŐL GYNOM LETT!!!! Honnan a faszból tudod? :D Volt 1 önjelölt szakértő, (Jokeface, az oldalt HIVATALOS koxszakértője) Ő írogatta,h levezetésbe tovább kell nyomni a proviront...aha. Utána persze spiro izommegtartáshoz. A kurva anyját  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. December 12. - 22:58:43
Válasz #253
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. December 12. - 23:02:00
Válasz #254
Nem elérhető

ninja14


Ninja volt az. ;D
átbasztam a kis Maszatot..a nagyok közé akart ő is tartozni  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D