2024. Május 09. - 09:35:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109651 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. December 12. - 23:04:23
Válasz #255
Nem elérhető

ninja14


Régen még rávett a lélek,h nézzem a bb.tv-t, mert sok érdekes dolog van benne, kajálással, edzéssel kapcsolatban. De valahogy nem szimpatikus az az egész oldal. Bunnyval az élen. Úgyhogy már azt se nézem. Az oldalt meg főleg.
mióta elkaptad az oldalról a gynódat :D? amúgy a régi bbtv epizódok tényelg faszák votlak...most meg alma a fa alatt az egész  ;D

A KURVA ANYJUKAT TÉNYLEG OTT OLVASTAM OLYANOKAT AMITŐL GYNOM LETT!!!! Honnan a faszból tudod? :D Volt 1 önjelölt szakértő, (Jokeface, az oldalt HIVATALOS koxszakértője) Ő írogatta,h levezetésbe tovább kell nyomni a proviront...aha. Utána persze spiro izommegtartáshoz. A kurva anyját  ;D
na de viccet félre téve jó a memóriám...és megjegyzem a siránkozásos hsz id :D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 13. - 03:03:50
Válasz #256
Nem elérhető

dino


Régen még rávett a lélek,h nézzem a bb.tv-t, mert sok érdekes dolog van benne, kajálással, edzéssel kapcsolatban. De valahogy nem szimpatikus az az egész oldal. Bunnyval az élen. Úgyhogy már azt se nézem. Az oldalt meg főleg.
mióta elkaptad az oldalról a gynódat :D? amúgy a régi bbtv epizódok tényelg faszák votlak...most meg alma a fa alatt az egész  ;D

A KURVA ANYJUKAT TÉNYLEG OTT OLVASTAM OLYANOKAT AMITŐL GYNOM LETT!!!! Honnan a faszból tudod? :D Volt 1 önjelölt szakértő, (Jokeface, az oldalt HIVATALOS koxszakértője) Ő írogatta,h levezetésbe tovább kell nyomni a proviront...aha. Utána persze spiro izommegtartáshoz. A kurva anyját  ;D
na de viccet félre téve jó a memóriám...és megjegyzem a siránkozásos hsz id :D
mekkora fasz   ;D ;D  ;-oo-;
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 07. - 15:26:02
Válasz #257
Nem elérhető

dino


régen jelentkeztem, adok egy kis életjelet magamról. a karácsony környéke edzésben, kajában pihenősre sikerült  8) kellett egy kis idő, hogy visszarázódjak a testépítő életbe, kb egy hét. az edzések pörgősen, jó hangulatban telnek. az erőszintem üresjárathoz képest kitűnő.. az előző vastagításomban dolgoztam hasonló súlyokkal. kivéve a lábat.. ott elég jelentős erősödés tapasztalható. ami jó. NAGYON JÓ!!! végre mentálisan is helyen vagyok, versenyfelkészülésnek tekintem ezt az időszakot is. vastagodok szépen, igaz a kockahas, és a szárazság a múlt homályába vész (ez nem azt jelenti, hogy dagadt vagyok, de sajna van egy kis felesleg) :) februárral elkezdődik a tényleges tömegnövelés, amiben célom a jelenlegi testzsírszázalékom csökkentése, mivel szárazabb fazonnal sokkal jobb az izomérztem. továbbá nem célom 10-15 kiló zsír+víz felpakolása.
edzés felosztás: hétfő:mell kedd: combfeszítő szerda: váll csütörtök: hát: péntek: combhajlító szombat: kar vasárnap: felhúzó edzés+ pár kiegészítő gyakorlat.
jó sok pihenőnapom van..  :-}  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 07. - 17:34:43
Válasz #258
Nem elérhető

doncicco


Így, hogy minden nap edzel, gondolom, nem túl sok gyakorlatot végzel edzésenként..mit takar, hogy februártól igazi tömegnövelés ;D?

2013. Január 07. - 17:45:31
Válasz #259
Nem elérhető

dino


Így, hogy minden nap edzel, gondolom, nem túl sok gyakorlatot végzel edzésenként..mit takar, hogy februártól igazi tömegnövelés ;D?
nem túl sokat jah... 5 minimum.. 4-5 munkasorozattal. brutálisan szét van bombázva a testem minden edzésen. a szó lehető legszorosabb értelmében, mindezt kurva szabályos kivitelezés mellett lassú negatív szakaszokkal. na így használom azokat a súlyokat, amiket tavaly tavasszal, "igazi tömegnövelés" közben.
most szépítsek? februárban kezdődik a kúra. :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 07. - 17:54:53
Válasz #260
Nem elérhető

doncicco


Kb 10 évvel ezelőtt, még a kezdet kezdetén alkalmaztam ezt az edzésmódszert és nagyon tömör lettem jó étrend és kardió mellett!Lehet újra kipróbálom, már a korom(38) miatt is jobb a hosszabb regenerálódási idő.Mennyit "pihentél" a legutóbbi löket óta? ;)

2013. Január 07. - 18:03:29
Válasz #261
Nem elérhető

dino


Kb 10 évvel ezelőtt, még a kezdet kezdetén alkalmaztam ezt az edzésmódszert és nagyon tömör lettem jó étrend és kardió mellett!Lehet újra kipróbálom, már a korom(38) miatt is jobb a hosszabb regenerálódási idő.Mennyit "pihentél" a legutóbbi löket óta? ;)
az edzőtársam aki "belehajszol" ebbe az egész szisztémába is korodbeli. klasszisokkal jobban néz ki mint én pedig évek óta csak kaja meg némi tápkieg megy (persze nem elhanyagolható tényező az a huszon- X  év edzésmúlt sem). szóval működik. nagyon jót tett ez az edzésszemlélet váltás, nagyon tuti izomérzetem kezd lenni, és jelenleg úgy gondolom, hogy ez elengedhetetlen ahhoz, hogy drasztikusat fejlődjön a fizikumom. azért némi növi sem ártana.. ;D ;D ;D ;D ;D ;D
november első napjaiban hagytam abba. +hcg+3hét clomid + január 2-ig D-test
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 09. - 10:45:23
Válasz #262
Nem elérhető

doncicco


Kipróbálom ;)  ;) nem rövid az időintervallum november óta?

2013. Január 09. - 11:28:27
Válasz #263
Nem elérhető

dino


Kipróbálom ;)  ;) nem rövid az időintervallum november óta?
egy hónappal rövedebbre volt tervezve..  ;D  egyébként az, de ha versenyezni szeretnék idén is, akkor muszáj lesz valamiféle tömeget pakolnom magamra.. idén több szakaszból fog állni a felkészülés, a tavalyi eszetlenkedés hosszútávon nem lenne kifizetődő..  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 09. - 14:30:52
Válasz #264
Nem elérhető

doncicco


Aha ::)mesélj Dinó mesélj :-):-)::

2013. Január 09. - 15:24:59
Válasz #265
Nem elérhető

dino


Aha ::)mesélj Dinó mesélj :-):-)::
hirtelen fejlemény: jövő héten start.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 09. - 15:45:59
Válasz #266
Nem elérhető

doncicco


Jó lenne látni némi fényképes dokumentációval a folyamatos változást :)

2013. Január 09. - 18:08:19
Válasz #267
Nem elérhető

dino


Jó lenne látni némi fényképes dokumentációval a folyamatos változást :)
nem ígérek semmit képekkel kapcsolatban. nem célom a magamutogatás, messze vagyok én még attól a szinttől, hogy büszkén mutogassam milyen fazonban vagyok. az edzéseket ill. a kajálást igyekszem minél sűrűbben megosztani veletek. egyelőre az van tervben, hogy félrezabálásmentes lesz a vastagítás.. "merjünk nagyot álmodni"
 ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Január 10. - 14:01:30
Válasz #268
Nem elérhető

doncicco


Nem lenne magamutogatás.Egyáltalán nem!Ez az egész erről szól és sokkal érdekesebb volna látni hogyan alakulsz.Nyugi remek formában vagy..

2013. Január 14. - 17:21:00
Válasz #269
Nem elérhető

dino


a Discovery Chanel Gyáróriások című műsorában szeretném látni:
:D :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!