2024. Május 09. - 10:28:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109653 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Február 27. - 19:55:24
Válasz #300
Nem elérhető

dino


helyreállt a rend az univerzumban.  :) :-oD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 27. - 20:13:37
Válasz #301
Nem elérhető

Maszat


Újra a lányok jönnek be?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 27. - 20:49:17
Válasz #302
Nem elérhető

ninja14


A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Február 27. - 21:26:48
Válasz #303
Nem elérhető

dino


Újra a lányok jönnek be?  ;D
eddig is ők jöttek be, nem volt semmi megingás  ;D a hát és a váll edzésem volt baszott jó az elmúlt 2 napban. holnap combhajlító, aztán hétvégén egy kis aktív kikapcsolódás  :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 27. - 21:39:36
Válasz #304
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 27. - 22:19:51
Válasz #305
Nem elérhető

hopika


"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"   @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Február 27. - 22:24:21
Válasz #306
Nem elérhető

dino


"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"   @-o
alkalmanként. azt jelzi, hogy ürül, tolj rá még 500at  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 27. - 22:29:17
Válasz #307
Nem elérhető

Maszat


jaaah nem, ezt a koxtopicban olvastam ;D igazi gyöngyszem  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 13. - 20:33:31
Válasz #308
Nem elérhető

dino


kezd összeállni a kép. szépen lassan a vastagítás 8. hetére összeérnek a dolgok. félúton vagyok. jövő hét környékén szeretnék betenni pár képet, de még egy pár alkalom szoli kell addig :DDD az edzésmentalitás váltásnak köszönhetően tűrhető ütemben megindult a karok és lábak felzárkózása. én a magam egyszerű szintjén elégedett vagyok azzal, ahogy a dolgok haladnak. óriási súlygyarapodás nincs, de legalább fedett, vízfejű sem vagyok  ;)
ma volt a névnapom. vagyis pontosabban lábnap volt. esti edzés ellenére jól sikerült, élveztem minden percét. isteni érzés célzottan csak feszítőből végrehajtani a gyakorlatokat. hihetetlen mennyire más úgy nekiállni lábazni, hogy várom a lábnapot. tudom, hogy jónak kell lennie, nem szabad hibázni, kizökkenni. NŐNIE KELL !!!
 :-oD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Március 13. - 22:19:25
Válasz #309
Nem elérhető

Maszat


jövő hét környékén szeretnék betenni pár képet, de még egy pár alkalom szoli kell addig :DDD

Hát nem édes?  ;D Még készül nekünk a kis drága.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 13. - 22:20:52
Válasz #310
Nem elérhető

dino


jövő hét környékén szeretnék betenni pár képet, de még egy pár alkalom szoli kell addig :DDD

Hát nem édes?  ;D Még készül nekünk a kis drága.  ;D
meg kell adni a módját, egyébként olyan baszott fehér vagyok, hogy az egyre sötétedő Magyarországon lassan úgy világítok, hogy a holdról is látszik  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Március 13. - 22:23:29
Válasz #311
Nem elérhető

Maszat


Nyugi, amikor Amsterdamban voltam, több feketét láttam, mint fehéret. Ha nem lett volna hideg, azt hittem volna,h safarin vagyok  ;D

Jól olvasom,h 8.héten félúton vagy?  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 13. - 22:27:06
Válasz #312
Nem elérhető

dino


Nyugi, amikor Amsterdamban voltam, több feketét láttam, mint fehéret. Ha nem lett volna hideg, azt hittem volna,h safarin vagyok  ;D

Jól olvasom,h 8.héten félúton vagy?  ;D
amsterdamban gondolom kurvára leszartad ki milyen színű. a hideg meg nem azért rázott, mert alacsony volt a hőmérséklet  ;) ;)
igen félúton vagyok. kevés? :DDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Március 13. - 22:31:18
Válasz #313
Nem elérhető

Maszat


Nyugi, amikor Amsterdamban voltam, több feketét láttam, mint fehéret. Ha nem lett volna hideg, azt hittem volna,h safarin vagyok  ;D

Jól olvasom,h 8.héten félúton vagy?  ;D
amsterdamban gondolom kurvára leszartad ki milyen színű. a hideg meg nem azért rázott, mert alacsony volt a hőmérséklet  ;) ;)
igen félúton vagyok. kevés? :DDDD

Ha hiszed ha nem, 2 kezemen nem tudom megszámolni hány múzeumban voltam kint  ;D  De tényleg a szépművészetitől kezdve, a Van Gogh-on át a harcművészetiig, minden volt  ;D  Persze volt olyan is,h este 6órán keresztül kerestük a barátnőmmel a szállodát  O0 ;D

Nem, nem keveslem!  =/+' ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Március 13. - 23:29:07
Válasz #314
Nem elérhető

God Vazzeg


jövő hét környékén szeretnék betenni pár képet, de még egy pár alkalom szoli kell addig :DDD

Hát nem édes?  ;D Még készül nekünk a kis drága.  ;D
meg kell adni a módját, egyébként olyan baszott fehér vagyok, hogy az egyre sötétedő Magyarországon lassan úgy világítok, hogy a holdról is látszik  ;D

[getzi ON]
A smink is nagyon fontos, főleg a te "arcoddal"  :D  >:D
[getzi OFF]