2024. Május 09. - 12:21:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2012es felkészülésem naplója  (Megtekintve 109660 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2013. Április 06. - 11:48:33
Válasz #330
Nem elérhető

dino


érdekes hetem volt. hagytam magamnak időt gondolkodni, merre is tart az életem, mit szeretnék, mi az amit nem szeretnék.
végéhez közeledik a vastagítás. most sem sikerült megváltani a világot.  ;D  jó formát raktam össze. a minimum súlyhatárt amit el akartam érni elértem. még 4 hét levezetés visszavan. egy kis prop- stan. kombó +a helyreállításhoz szükséges idő. utána úgy érzem egy időre pihenőidőszakba teszem magam.  persze az edzések és a táplálkozás mit sem fog változni. ez belém égett, az életem részévé vált. de valahogy az elmúlt időszakban kezdem azt érezni, hogy valami nincs rendjén, már nem tesz maradéktalanul boldoggá amit csinálok. nincs csúcs genetikám, hosszú-hosszú évek szenvedése vár(na) rám, hogy újra színpadra léphessek, ha egy a tavalyinál lényegesen jobb fazont akarok hozni. nem utolsó sorban ez anyagilag is kurvára megterhelő lenne. eddig is egyhelyben toporogtam- kb, ezmellett a sport mellett, és az egyéb szükségleteim mellett (ugye mindenkinek igénye van egyfajta életszínvonalra)- nem tudtam jelentős zsét félre tenni. teszem hozzá nem is állt szándékomban. be kell látni ez így nem mehet tovább. ideje felnőni, és nyitni másfelé is. annyi csodás dolog lehet még az életben, amit láthatok, tapasztalhatok, érezhetek. ideje teret engedni egy kicsit ezeknek is.
nincs értelme egy lakás árát magamba pattintanom az elkövetkező években, azért, hogy egy Superbody-n vagy bárhol máshol elérjek egy akármilyen helyezést. nincs bajnok fizikumom, valószínűleg nem is lesz. kár a továbbiakban kockáztatni az egészségemet, felesleges feltenni rá az életemet, ebből jelen érzéseim szerint nem fog kisülni semmi olyan, amire aztmondom NA MEGÉRTE. nem, ez nekem a továbbiakban nem éri meg, versenyzés szinten semmiképp. majd ha sikerül úgy alakítanom a dolgaimat, hogy a félretett pénzemből nem sajnálok egy X összeget arra, hogy felkészüljek, na majd akkor, akkor jön el az az idő, hogy újra felmerüljön egy felkészülés lehetősége. feltéve persze, ha addigra nem játszik majd közbe egy apró tényező, amit családnak neveznek. mert lassan annak is eljön az ideje.  :)
félreértés ne essék, nem rossz szájízzel írtam ezt a bejegyzést. felszabadultam egy valamilyen szintű magamnak felállított teljesítési kényszer alól, ami a végére átcsapott teherbe.
ebben a 4 hétben, és terv szerint alkalomadtán utána is folytatom a naplót. köszi, hogy olvastátok/ olvasátok  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 06. - 12:28:54
Válasz #331
Nem elérhető

Maszat


Hát mi erről már beszéltünk, de ide is leírom a véleményemet. Ez egy teljesen reális, érett gondolkodásnak a következménye! Tök jó dolog a testépítés (Én mondjuk csak hobby szinten űzöm), meg biztos jó móka felkészülni versenyekre, összehozni 1 jó fazont. Ha az embernek van mellékes pénze rá. Sok olyan embert ismerek aki túlságosan elvakultan nyomja ezt a dolgot. Mindent feláldoz a célja érdekében, pedig legbelül tudja,h nem fog belőle profitálni. Még ezzel sincs semmi baj, ha az embernek saját lakása van, elérte az életben azt amit szeretett volna, és megteremtette magának az anyagi biztonságot. Fiatalon persze sokkal értelmesebb dolog a sportba ölni a pénzt, mint elkocsmázni, vagy elinni. De az ember ha nem tud váltani, akkor 30-35 évesen könnyen észreveheti magát azon,h testet épített, talán még a bb.tv is foglalkozott vele, de se saját háza, se biztos anyagi háttere nincs. Ne adj isten anyu kosztját eszi, mellesleg még 1 jót bulizni se tudott soha anélkül,h azon kattogott volna sunyiba,h vajon hány kg mínusznál jár. Nem célozgatok senkire, egyszerűen ismerek pár ilyen embert és kész. Kinek mi a célja. Nekem még ha a genetikám annyira kibaszottul durva is lenne, akkor is előbb a függetlenség, és a biztos anyagi háttér lenne a fontosabb. Jó muri testet építeni, de nem minden áron, minden mást hanyagolva. 35 évesen vigyem haza a barátnőmet anyuhoz? Busszal? Kinek mi a fontos. Én úgy gondolom Dino éretten döntött. Nem a negatív ember "ha már Én soha nem leszek jó, te se legyél az" beszél belőlem, hanem a józan ész. Sok sikert Dino, és ne feledd, ettől még úgyan úgy te leszel a bádibilding.hu kis kopasz szemétládája!!  >:D ;D  ;-oo-;
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 06. - 13:45:27
Válasz #332
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem is jó döntés volt Dino! Sok sikert!  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 06. - 13:46:05
Válasz #333
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
... Sok sikert Dino, és ne feledd, ettől még úgyan úgy te leszel a bádibilding.hu kis kopasz szemétládája!!  >:D ;D  ;-oo-;

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Április 06. - 13:50:50
Válasz #334
Nem elérhető

dino


köszi a visszaigazolást srácok! ;) azért férfiasan bevallom félek a változástól ami előttem áll, dehát ki ne félne.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 06. - 13:52:21
Válasz #335
Nem elérhető

dino


... Sok sikert Dino, és ne feledd, ettől még úgyan úgy te leszel a bádibilding.hu kis kopasz szemétládája!!  >:D ;D  ;-oo-;

 ;D
(L) :DDDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 06. - 14:08:10
Válasz #336
Nem elérhető

Maszat


Amúgy hogy érzed, ha kicsit visszaveszel, az tömegben is látszódni fog, vagy csak a fazon lesz más? Mert Én ha visszaveszek, ektomorfként egyből a tömegen látszódik. De Te fogysz, vagy inkább kicsit belesedsz?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 06. - 14:22:44
Válasz #337
Nem elérhető

dino


Amúgy hogy érzed, ha kicsit visszaveszel, az tömegben is látszódni fog, vagy csak a fazon lesz más? Mert Én ha visszaveszek, ektomorfként egyből a tömegen látszódik. De Te fogysz, vagy inkább kicsit belesedsz?
is-is, de ezzel kiegyezek.diétázni fogok jódarabig, az biztos. zsíros, vizes nem akarok lenni üresen sem többet. azon leszek, hogy a megszerzett izomból minnél többet megtartsak. a jelenlegi formámmal méreteimmel, és erőmmel elégedett lennék. ez a forma most tetszik, meg ugye még azért van hátra 4 hét javítgatni a lemaradt testrészeken. az utána következő időszak pedig borítékolhatóan pokoljárás lesz.  :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 06. - 14:33:40
Válasz #338
Nem elérhető

dino


két képet azért beraknék. 2008-2012
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 06. - 14:37:41
Válasz #339
Nem elérhető

Maszat


jaj de kis cukkancs, megilletődött pofid volt 2008ban  ;D szemcsi meg minden  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 06. - 14:39:36
Válasz #340
Nem elérhető

dino


jaj de kis cukkancs, megilletődött pofid volt 2008ban  ;D szemcsi meg minden  ;D
;D ;D azért volt ennek a 4 évnek az eredménye  :) hozzávetőleg 1 tonna csirke fogyott :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 06. - 14:40:51
Válasz #341
Nem elérhető

Maszat


Ja, szemmel láthatóan sokat javultál. Súlyba ez mennyi pluszt jelentett?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 06. - 14:41:42
Válasz #342
Nem elérhető

dino


Ja, szemmel láthatóan sokat javultál. Súlyba ez mennyi pluszt jelentett?
3 kilót !!!!!!!  ;D mármint a 2 kép között. 68  -  71-2
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Április 06. - 14:43:53
Válasz #343
Nem elérhető

Maszat


Ja, szemmel láthatóan sokat javultál. Súlyba ez mennyi pluszt jelentett?
3 kilót !!!!!!!  ;D

Jó persze az első képen sokkal vizesebb és fedettebb vagy, de ez azért durva geci  ;D 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Április 06. - 17:15:38
Válasz #344
Nem elérhető

dino


Ja, szemmel láthatóan sokat javultál. Súlyba ez mennyi pluszt jelentett?
3 kilót !!!!!!!  ;D

Jó persze az első képen sokkal vizesebb és fedettebb vagy, de ez azért durva geci  ;D 
nekem mondod baszki? az én testem..  ;D (mely értetek adatik!)  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!