2024. Április 27. - 10:42:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Étrend részletesen  (Megtekintve 8616 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Június 11. - 10:27:47
Megtekintve 8616 alkalommal
Nem elérhető

Motosz


Íme saját étrendem, 80kg-os férfire lebontva. Ha valamit elrontottam, írj ;)

1. és 2. táblázat: több étkezés / nap

3. és 4. táblázat: kevesebb étkezés / nap



2012. Június 11. - 10:29:42
Válasz #1
Nem elérhető

VG


100 g felvágott? minek?

Múltkor vett ismerősöm 100 g selyemsonkát 460 ért, még, hogy az egészséges étkezés drágább pf

2012. Június 11. - 13:06:11
Válasz #2
Nem elérhető

dingo


Hali hat igy elso ranezesre napi 300 g csirke husinak az nem igazan eleg  egy 80 kg emberkenek.Ha dietarol van szo akkor tej ,kenyer ,felvagott nem igazan fernek bele szerintem, Nem rosszindulatu a hozzaszolasom csak segito jellegu probal lenni minden esetre sok sikert kivanok  =/+'
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Június 11. - 13:40:28
Válasz #3
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hali hat igy elso ranezesre napi 300 g csirke husinak az nem igazan eleg  egy 80 kg emberkenek.Ha dietarol van szo akkor tej ,kenyer ,felvagott nem igazan fernek bele szerintem, Nem rosszindulatu a hozzaszolasom csak segito jellegu probal lenni minden esetre sok sikert kivanok  =/+'
Ja-ja tej, kenyér egyébként is felejtős, nem csak diéta idején.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 11. - 18:26:22
Válasz #4
Nem elérhető

Motosz


Oks, köszi, akkor növelem a csirkeadagot, de mennyi legyen a min/nap?  Mert én a 3g/testtömeg fehérjéből indultam ki = 240g, és nem az ételek minőségéből.

2012. Június 11. - 20:59:21
Válasz #5
Nem elérhető

Motosz


Még annyit kérdeznék, hogy az első osztályú protein por nem elegendő 1-2 csirkés étkezés kiváltására, ahogy a táblázatban is látható? Mert így a 240g fehérje adag megvan.

2012. Június 12. - 10:01:31
Válasz #6
Nem elérhető

dingo


Hali en amikor szamolom a feherjet nem igazan veszem komolyan a zoldsegbol vagy zabbol szarmazo feherje mennyiseget csak a hus es a feherje por max tojas feherje es tarsai.Ha a szemet kajat mint tej ,kenyer ,sonka kidobalod es igy nezed meg hogy mennyi a feherje akkor meg duplazhatsz a csirken de meg akar 800 g is mehet .A feherje por nem jo csirkes etkezes kivaltasara  mivel a felszivodasa a tapanyagoknak mas .Most persze. hogy jobb mintha nem ennel semmit vagy valami gazos kajaval probalkoznal de igazan a feherje turmix nagyon jo pl edzes utan a gyors emeszthetoseg miatt .A feherje por taplelek kiegeszito ami csak kiegesziti az etkezeseinket nem helyetesiti .( de ez nem jelenti ,hogy nem fontos igen is fontos)
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Június 15. - 10:17:06
Válasz #7
Nem elérhető

Motosz


Na, gyúrtam rajta kicsit. Szívesen változtatok még rajta, ha jó ötleteket kapok.

Amúgy csalónapon 1-2 rizsadaggal, vagy 1-2 szelet pizzával lehet heti 1-szer operálni?