2024. Május 09. - 05:26:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Segítség, has fejlődése  (Megtekintve 5144 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Június 19. - 22:52:28
Megtekintve 5144 alkalommal
Nem elérhető

rangerboy916


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a hasam edzésében. Haspréseket szoktam csinálni, és az a bajom, hogy a bal oldala a hasamnak le van maradva.
Van egy kis gerincferdülésem, ha ez számít valamit. A hasam lemaradásának okára lennék kíváncsi, és ennek a problémának a kiküszöbölésére. :)

2012. Június 20. - 07:07:19
Válasz #1
Nem elérhető

ninja14


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a hasam edzésében. Haspréseket szoktam csinálni, és az a bajom, hogy a bal oldala a hasamnak le van maradva.
Van egy kis gerincferdülésem, ha ez számít valamit. A hasam lemaradásának okára lennék kíváncsi, és ennek a problémának a kiküszöbölésére. :)
hány éve edzel? nevedből itélve nem túl rég....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Június 20. - 20:28:27
Válasz #2
Nem elérhető

Ádi


Hát igen a ninja14 többet mond.  ;D

2012. Június 20. - 21:59:32
Válasz #3
Nem elérhető

ninja14


Hát igen a ninja14 többet mond.  ;D
régi nickname hozzám nőtt kicsibarátom :-)-
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Június 21. - 09:32:55
Válasz #4
Nem elérhető

rangerboy916


Hát.. nem olyan rág óta, 2 hónapja.
Viszont a hasazát jóval ezelőtt elkezdtem fél éve (mivel ezt otthon csinálom), és mivel olyan a genetikám, vagyis a kockák rendesen látszanak ezért látom a különbséget.
És az lenne a gond, hogy a bal oldalon nem jönnek ki annyira a kockák, nem látszanak úgy.
Bocsi ha hülyén fogalmaztam máshogy nem bírtam leírni.

2012. Június 21. - 10:28:15
Válasz #5
Nem elérhető

VG


Lehet a lemaradt oldalra rá kéne húzni pár sorozatot pluszba?!

2012. Június 21. - 12:17:17
Válasz #6
Nem elérhető

rangerboy916


és azt hogy lehet megoldani?

2012. Június 21. - 14:54:30
Válasz #7
Nem elérhető

vekony


amikor a felső holtponton vagy, kérj meg egy erősebb embert h jó nagyokat húzzon rá az elmaradt oldalra, igy nagyobb vérbőséget érsz el és jobban beépüla tápanyag. Ha nem segít túl gyengét üt! egy tipp: használjatok tárgyakat is.

2012. Június 21. - 16:45:43
Válasz #8
Nem elérhető

H. Laci



2012. Június 21. - 17:56:29
Válasz #9
Nem elérhető

rangerboy916


amikor a felső holtponton vagy, kérj meg egy erősebb embert h jó nagyokat húzzon rá az elmaradt oldalra, igy nagyobb vérbőséget érsz el és jobban beépüla tápanyag. Ha nem segít túl gyengét üt! egy tipp: használjatok tárgyakat is.
gratulálok;)