2024. Május 09. - 18:14:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Megrekedtem :S  (Megtekintve 11980 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Május 06. - 16:14:37
Válasz #15
Nem elérhető

dumbass


Énis letoltam fél kiló rizst egy nap, meg mellé még 20deka zabot. Tomika aszem régebben napi 1 kilót is megevett :D
Persze, látom. Csak hát hiába a sok tápanyag, a korod, meg a genetika közbeszólt, ezért kell most már így öregen az anyag. ;)

jójó érzem én a cinizmust ***))))
Egyszerűen csak baromságnak tartom, hogy a koxban látod a lehetőségeket, mikor fiatal srác vagy még, akkoriban én bármit ettem, fejlődni tudtam.

Akkor olvasd el amit te írtál, mert van benne igazság. Genetika... Úgylátszik neked jó. Ellenpéldának meg ott van maszat. Most se izmos, de legalább nem pálcika :DD (bocsi maszat :D) Brutális mennyiségű kajával fel tudok tömegelni, de tök jó mert csak elkezdek zsírosodni, de fejlődés semmi. Ahogy kaja visszább vesz, ugyan ott vagyok. Ektomorf testalkat én így szeretlek...

2013. Május 06. - 16:18:40
Válasz #16
Nem elérhető

Gabe


Énis letoltam fél kiló rizst egy nap, meg mellé még 20deka zabot. Tomika aszem régebben napi 1 kilót is megevett :D
Persze, látom. Csak hát hiába a sok tápanyag, a korod, meg a genetika közbeszólt, ezért kell most már így öregen az anyag. ;)

jójó érzem én a cinizmust ***))))
Egyszerűen csak baromságnak tartom, hogy a koxban látod a lehetőségeket, mikor fiatal srác vagy még, akkoriban én bármit ettem, fejlődni tudtam.

Akkor olvasd el amit te írtál, mert van benne igazság. Genetika... Úgylátszik neked jó. Ellenpéldának meg ott van maszat. Most se izmos, de legalább nem pálcika :DD (bocsi maszat :D) Brutális mennyiségű kajával fel tudok tömegelni, de tök jó mert csak elkezdek zsírosodni, de fejlődés semmi. Ahogy kaja visszább vesz, ugyan ott vagyok. Ektomorf testalkat én így szeretlek...
Kitartás, messze vagy attól, hogy te azt mondhasd, hogy mindent megtettél a fejlődésért és nem megy máshogy.
Ember, gondolkozz már, 19 éves vagy. Hova sietsz? Nem ráérsz? Mit akarsz elérni? Hízz évente átlagosan csak 2kg-ot tisztán.
5 év múlva 10 kilóval több leszel. És nem baszakodsz bele a fiatal szervezeted hormonháztartásába.
De majd rájössz, hogy ezek sem csodaszerek, felszedsz vele 1-2 kilóval több vizet, mint egyébként.
És? Nagy eredményt ne várj. Főleg, ha valami hatástalan cuccot tolsz magadba.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Május 06. - 17:06:22
Válasz #17
Nem elérhető

Maszat


Azé' az a 75 deka rizs, mikor megszívja magát vízzel, lesz súlyban a háromszorosa.
Szerintem ennyit Markus Rühl evett anno.
Vagy te főzve méred? :)

A barna rizs nagyon kevés vizet szív magába. Gondolom a rajta maradt héj miatt. De azért a 750g durva.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 06. - 17:13:39
Válasz #18
Nem elérhető

Fuji


Ha tomegelek akkor eszek meg 500g rizst meg 100g zabot es ugy televagyok mint a delibusz,estere!

2013. Május 06. - 17:44:52
Válasz #19
Nem elérhető

Matteo


Én egy kg csirkét, és 750g rizst ettem egy éven keresztül, meg két tömegnövelő turmixot. Mindennap kivétel nélkül. 73kg-ról indultam. Cél a kilencvenet túl lépni, bármi áron. A végén 2-3kg hiányzott. Akkor bejött hozzá egy kis kreatin, és túl segített a kilencven kilón. A formárol ne beszéljünk. Viszont rengeteget tapasztaltam a testem működéséről. Többet így nem tömegelnék.

2013. Május 06. - 19:38:33
Válasz #20
Nem elérhető

kalibra


Igen, a 750g barna rizs-másfél kiló hús mindenhogy brutális. Én is max 8-12 hétig tolom, évente egyszer. A fél kiló rizs-kiló hús teljesen jól tolerálható számomra, de elég lassú fejlődést eredményez, kb. 1,5 kg/év - számomra. De mit várhatnék 40 évesen, 13 év edzés után... lehet, h ez jónak számít.

2013. Május 06. - 20:04:06
Válasz #21
Nem elérhető

Matteo


Én  ott  rontottam el, hogy kevés volt ez egy év a majdnem húsz kilóhoz. Lassabban kellett volna. De akkor nem érdekelt a forma. Csak a tömeg. Ha hízni akarsz, akkor egyél 3 óránként ami belefér, meg eddzél keményen,ha nem nő a súlyod, egyél még többet, hízni fogsz. Ha az is érdekel, hogy milyenre hízol, kezd kiméregetni a szénhidrátot, meg a fehérjét, és ha nem hízol, dobj rá 50g-mot. Azután figyeld magad, ha elégedett vagy akkor jó, ha nem akkor változtass.

2013. Május 06. - 23:02:51
Válasz #22
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na, ahogy Gabe mondaná: Jòl elijesztettètek szegèny gyereket a napi másfèl kilò hússal.  ;D

Eddig a reggeli cukor meg cornflakes után legalább egèsz nap azt evett, amit talált, mostmeg azt mondjátok itt szegèny párának, hogy találjon magának egy kb. másfèl kilòs pulykát, oszt egye meg, mellè meg találjon vagy 3-4 kilò fõtt rizst naponta...
A gyerek mèg ma èjjel kiregisztrál az egèsz badibilding èletmòdbòl...miattatok, elvetemültek ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Május 06. - 23:17:16
Válasz #23
Nem elérhető

Milo


emlékszem még a kezdetekre. kurvagyors anyagcsere, hányásig ettem a rizst. azok voltak a szépidők...
Riceman

2013. Május 07. - 00:09:34
Válasz #24
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Május 07. - 09:33:19
Válasz #25
Nem elérhető

kalibra


 ;D
Azért ez felénk nem számít ördögtől valónak ????...

2013. Május 07. - 09:57:17
Válasz #26
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
;D
Azért ez felénk nem számít ördögtől valónak ????...

Abszolut nem. Még egy normál ember is megeszik 40-60 dkg húst egy nap, ha rendesen kajál...(legalábbis egy normális országban...)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Május 07. - 13:49:06
Válasz #27
Nem elérhető

dino


Énis letoltam fél kiló rizst egy nap, meg mellé még 20deka zabot. Tomika aszem régebben napi 1 kilót is megevett :D
Persze, látom. Csak hát hiába a sok tápanyag, a korod, meg a genetika közbeszólt, ezért kell most már így öregen az anyag. ;)

jójó érzem én a cinizmust ***))))
Egyszerűen csak baromságnak tartom, hogy a koxban látod a lehetőségeket, mikor fiatal srác vagy még, akkoriban én bármit ettem, fejlődni tudtam.

Akkor olvasd el amit te írtál, mert van benne igazság. Genetika... Úgylátszik neked jó. Ellenpéldának meg ott van maszat. Most se izmos, de legalább nem pálcika :DD (bocsi maszat :D) Brutális mennyiségű kajával fel tudok tömegelni, de tök jó mert csak elkezdek zsírosodni, de fejlődés semmi. Ahogy kaja visszább vesz, ugyan ott vagyok. Ektomorf testalkat én így szeretlek...
hiába eszel sokat, ha a bevitt tápanyag nem hasznosul.. inkább tegyél be napi 1 enantátot, az biztos. meg az adófizetés ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Május 07. - 15:29:27
Válasz #28
Nem elérhető

dumbass


Énis letoltam fél kiló rizst egy nap, meg mellé még 20deka zabot. Tomika aszem régebben napi 1 kilót is megevett :D
Persze, látom. Csak hát hiába a sok tápanyag, a korod, meg a genetika közbeszólt, ezért kell most már így öregen az anyag. ;)

jójó érzem én a cinizmust ***))))
Egyszerűen csak baromságnak tartom, hogy a koxban látod a lehetőségeket, mikor fiatal srác vagy még, akkoriban én bármit ettem, fejlődni tudtam.

Akkor olvasd el amit te írtál, mert van benne igazság. Genetika... Úgylátszik neked jó. Ellenpéldának meg ott van maszat. Most se izmos, de legalább nem pálcika :DD (bocsi maszat :D) Brutális mennyiségű kajával fel tudok tömegelni, de tök jó mert csak elkezdek zsírosodni, de fejlődés semmi. Ahogy kaja visszább vesz, ugyan ott vagyok. Ektomorf testalkat én így szeretlek...
hiába eszel sokat, ha a bevitt tápanyag nem hasznosul.. inkább tegyél be napi 1 enantátot, az biztos. meg az adófizetés ;)

Jah kiderül hogy nekem is a vércsoport diéta a megoldás mi? :D

2013. Május 07. - 16:36:11
Válasz #29
Nem elérhető

dino


Énis letoltam fél kiló rizst egy nap, meg mellé még 20deka zabot. Tomika aszem régebben napi 1 kilót is megevett :D
Persze, látom. Csak hát hiába a sok tápanyag, a korod, meg a genetika közbeszólt, ezért kell most már így öregen az anyag. ;)

jójó érzem én a cinizmust ***))))
Egyszerűen csak baromságnak tartom, hogy a koxban látod a lehetőségeket, mikor fiatal srác vagy még, akkoriban én bármit ettem, fejlődni tudtam.

Akkor olvasd el amit te írtál, mert van benne igazság. Genetika... Úgylátszik neked jó. Ellenpéldának meg ott van maszat. Most se izmos, de legalább nem pálcika :DD (bocsi maszat :D) Brutális mennyiségű kajával fel tudok tömegelni, de tök jó mert csak elkezdek zsírosodni, de fejlődés semmi. Ahogy kaja visszább vesz, ugyan ott vagyok. Ektomorf testalkat én így szeretlek...
hiába eszel sokat, ha a bevitt tápanyag nem hasznosul.. inkább tegyél be napi 1 enantátot, az biztos. meg az adófizetés ;)

Jah kiderül hogy nekem is a vércsoport diéta a megoldás mi? :D
nem én mondtam
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!