2024. Április 27. - 11:45:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Dieta+zsiregetes+izomepites+SEGITSEG.  (Megtekintve 22833 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Július 26. - 11:24:09
Válasz #30
Nem elérhető

lucifer0223


Helló!segítségeteket szeretném kérni.178 magas és 95kg vagyok!egy hónapja járok edzeni de nem sok eredménnyel!...... 100% whey proteint meg king kreatint eszek meg restyle zsírégetőt is!reggel iszom fehérjét délben zsírégető utána ebéd,edzés előtt két szem kreatin meg edzés után 2 szem kreatin + a fehérje meg egy kis vacsorát szoktam enni!meg néha délután szoktam enni egy müzliszeletet!szerintetek mit és hogyan egyek h lefogyjak meg hogyan edzek hozzá h közben nőjek is meg miket egyek még a kreatin+fehérje+zsírégető mellé!?
Választ előre is köszönöm!

2013. Július 26. - 13:46:06
Válasz #31
Nem elérhető

Gabe


First of all: 1 hónap alatt mit vártál?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Július 26. - 15:26:42
Válasz #32
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Fogyni meg nőni egyszerre naturál módszerekkel  ;D ;D, ez jó, majd áruld el a titkot.

Max. az edzés miatt tónusosabb lesz az izomzat, de a diéta, és az izomépítés is egy energia egyensúly, tehát kevesebb kalóriát viszel be, mint amit elégetsz( fogyás ), vagy pont, hogy többet ( tömegnövelés ), tehát eleve kizárt a két folyamat egyszerre, kivéve, ha hormonálisan nem avatkozol be.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Július 26. - 15:58:25
Válasz #33
Nem elérhető

Maszat


Hát be kell avatkozni hormonálisan!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Július 26. - 16:59:31
Válasz #34
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
És most, hogy Maszat kolléga ezt leírta.....most már muszáj lesz, nincs választásod  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Július 26. - 17:39:37
Válasz #35
Nem elérhető

Matteo


Helló!segítségeteket szeretném kérni.178 magas és 95kg vagyok!egy hónapja járok edzeni de nem sok eredménnyel!...... 100% whey proteint meg king kreatint eszek meg restyle zsírégetőt is!reggel iszom fehérjét délben zsírégető utána ebéd,edzés előtt két szem kreatin meg edzés után 2 szem kreatin + a fehérje meg egy kis vacsorát szoktam enni!meg néha délután szoktam enni egy müzliszeletet!szerintetek mit és hogyan egyek h lefogyjak meg hogyan edzek hozzá h közben nőjek is meg miket egyek még a kreatin+fehérje+zsírégető mellé!?
Választ előre is köszönöm!
Tehát a kérdés az hogy hogyan fogyjál le, miközben nősz? hát ha jobban belegondolsz azért ezt te sem gondolod komolyan.
Látom a hangsúly a táplálék kiegészítésen van, a kajádról alig van szó. Pedig az a fontosabb.
Tehát először fogyj le. Egyél legalább hatszor egy nap. kevés szénhidrát sok fehérje. Azután nőj meg. sok szénhidrát sok fehérje.  Közben edz keményen. A táplálék kiegészítés fontos. A részleteket itt megtalálod a fórumon. Sok sikert.

2013. Július 26. - 17:50:52
Válasz #36
Nem elérhető

dred



2013. Július 27. - 11:35:28
Válasz #37
Nem elérhető

Rebel


Helló!segítségeteket szeretném kérni.178 magas és 95kg vagyok!egy hónapja járok edzeni de nem sok eredménnyel!...... 100% whey proteint meg king kreatint eszek meg restyle zsírégetőt is!reggel iszom fehérjét délben zsírégető utána ebéd,edzés előtt két szem kreatin meg edzés után 2 szem kreatin + a fehérje meg egy kis vacsorát szoktam enni!meg néha délután szoktam enni egy müzliszeletet!szerintetek mit és hogyan egyek h lefogyjak meg hogyan edzek hozzá h közben nőjek is meg miket egyek még a kreatin+fehérje+zsírégető mellé!?
Választ előre is köszönöm!
http://rippedbody.jp/
http://www.leangains.com/
ha nem tudsz angolul,akkor a fordítóval is el-el boldogulsz....

2013. Július 27. - 12:03:31
Válasz #38
Nem elérhető

Gabe


Rebel, jó eres a hasad. :)
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Július 27. - 14:30:19
Válasz #39
Nem elérhető

Rebel