2024. Április 27. - 13:53:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Halotestin  (Megtekintve 5960 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2018. Július 24. - 21:41:21
Megtekintve 5960 alkalommal
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok!
 A fluoxymesterone hatóanyag, azaz a halotestin hatásai, mellékhatásai érdekelnének.
 Az nyilvánvaló, hogy az egyik legandrogénebb cucc, és sok helyen írják, hogy a hatása leginkább a trenbolonhoz hasonlít, csak nyilván anabolikus hatások nélkül.
 Tehát  szárít, keményít.
 Használta már valaki közületek ezt a hatóanyagot? Milyen tapasztalataitok vannak, voltak ezzel kapcsolatban? Valamint jelenleg a hazai piacot tekintve, mely gyártók halo termékeiben van valós flouxy hatóanyag?
 Válaszaitokat előre is köszi!  :azn:

2018. Július 26. - 13:14:26
Válasz #1
Nem elérhető

G


Sziasztok!
 A fluoxymesterone hatóanyag, azaz a halotestin hatásai, mellékhatásai érdekelnének.
 Az nyilvánvaló, hogy az egyik legandrogénebb cucc, és sok helyen írják, hogy a hatása leginkább a trenbolonhoz hasonlít, csak nyilván anabolikus hatások nélkül.
 Tehát  szárít, keményít.
 Használta már valaki közületek ezt a hatóanyagot? Milyen tapasztalataitok vannak, voltak ezzel kapcsolatban? Valamint jelenleg a hazai piacot tekintve, mely gyártók halo termékeiben van valós flouxy hatóanyag?
 Válaszaitokat előre is köszi!  :azn:

Brutál androgén szóval zsíros bőr, pattanás,hajhullás,májkárosító 4 hétnél tovább nem lehet szedni  minden van mellékhatásban, trent nem használtam szóval ahhoz nem tudom viszonyítani pár hétig akartam csak szedni bő egy hét után abba hagytam mert kezelhetetlen szinten volt az agresszió "normál" dózist használtam 20 mg körül úgy emlékszem. Szerintem elég ritka a jó belőle drága hatóanyag meg nem is olyan népszerű, halo, turinabol, primo acetát ezek mint a fehér holló.