2024. Május 08. - 05:55:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Berkes Laci - Többszörös abszolút bajnok segít a kérdezőknek  (Megtekintve 178670 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Szeptember 05. - 12:55:33
Válasz #630
Nem elérhető

George


Szia! Laci, igaz a hír, hogy az M1 nap kelte c. műsorába meghívtak?  ;)
A szegedi Délmagyarország c. napilapban egy rövid szösszenet erejéig foglalkoztak Lacival. Röviden annyi volt a lényeg, hogy egy reggeli műsor vezetőivel ellentétben, Laci végig tudta, hogy mit illik, és mit nem egy interjú alatt csinálni ;)

2009. Szeptember 05. - 13:14:41
Válasz #631
Nem elérhető

endre66


Szia! Laci, igaz a hír, hogy az M1 nap kelte c. műsorába meghívtak?  ;)
A szegedi Délmagyarország c. napilapban egy rövid szösszenet erejéig foglalkoztak Lacival. Röviden annyi volt a lényeg, hogy egy reggeli műsor vezetőivel ellentétben, Laci végig tudta, hogy mit illik, és mit nem egy interjú alatt csinálni ;)
Én láttam Lacit a héten valamelyik reggeli műsorban (tök véletlenül), egy badis, aki miatt nem kell szégyenkezni.  /:-)  A cikket viszont nem olvastam.

2009. Szeptember 05. - 14:16:51
Válasz #632
Nem elérhető

FirstLady


Szia! Laci, igaz a hír, hogy az M1 nap kelte c. műsorába meghívtak?  ;)
A szegedi Délmagyarország c. napilapban egy rövid szösszenet erejéig foglalkoztak Lacival. Röviden annyi volt a lényeg, hogy egy reggeli műsor vezetőivel ellentétben, Laci végig tudta, hogy mit illik, és mit nem egy interjú alatt csinálni ;)
Én láttam Lacit a héten valamelyik reggeli műsorban (tök véletlenül), egy badis, aki miatt nem kell szégyenkezni.  /:-)  A cikket viszont nem olvastam.
a tv2-n láttad :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 06. - 16:48:36
Válasz #633
Nem elérhető

Yachtbuilder


Üdv Laci!

Új vagyok itt a fórumon,a testepítesben pedig haladó szintem tartok.Egy keveset írok magamról mielött kedrezlek.25 éves vagyok,11 éve ismerkedtem meg a testépítessel de rendszeres,intenzív edzést 21 evesen kezdem el 195cm 62kgmmal. én ezt csinaltam: =/+'  mások meg ezt: :-)(-: de kitartással 2.5 év után 84kilósan mentem ki svédországba egy acélöntödébe.A sport véget ért, dölt a pénz,nagyon,és én pedig lefogytam csúnya 73ra.Ki is léptem,most itt vagyok Rotterdamban,a munkám sokkal könnyebb, az edzöterem néhány méter tőlem.Már 8hete edzek,erősödtem is,kezd látszani is a változás,szerintem egy 2-3 kiló feljött.Heti három alkalommal járok H-SZ-P a kérdést pedig most tennél föl,minden alkalommal végzek hiperhajlítást (5x12),nagyon hatásos számomra,de néha úgy érzem ,hogy mintha sok lenne,de az is lehet hogy azért mert eddig hanyagul csináltam.Te mit gondolsz erről,és tudsz e más nem gépi gyakorlatot erre az izomcsoportra,és mely kis izomcsoportokat ezhetném heti 2x???

A regenerálódásról a legjobb minőségű élelmiszerek,(kiegészítők nélkül is beviszem amit kell)valamint True-Mass,Animal Pack gondoskodik egy creatin monohidráttal támogatva.napi 7.5-8 órát alszok naponta.
A kaja tényleg hibátlan 2g fehérje és 5g ch testkilónkét és ez csak a rendesből.
Remélem eleged tudsz rólam a két kérdésem vélaszára,valamint ha esetleg van valami jó termék amit ajánlanál,esetleg rendes étel akkor írd meg kérlek.Most nagyon rajta vagyok az edzésen megint,annyagilag pedig bármit megvehetek ami kell hozza,(hadd ne modjam az árkülönbségeket,a fizetés pedig...)tehát te is ajánlhatsz nekem bármit ami értelmes és hatásos számomra.Köszönöm a segítséget,és remélem nem untattalak vele.
Minden jót,
Attila

2009. Szeptember 11. - 11:45:21
Válasz #634
Nem elérhető

zeus


Kérdésem lene 132kg- ról  fogytam le 95kgra 3 év alatt edzés és diéta segítségével.Szedtem már táplálék kiegészítőket most is elszeretném kezdeni.Minél több tömeget akkarok felszedni ki is nézztem az anabolik xtremettől MASSFXet utána olvastam de még mindig nem tudom eldönteni mivel kombináljam a Hyperdrol X2 vagy a 3-AD val.Melyikkel lehet több tömeget felszedni véleményed szerint vagy mi másal érdemes kombinálni?Vagy mit tudnál ajánlani tömegnöveléshez,amúgy testsúly:95 kg,magasság:185 cm,mellbőség:114 cm,kar:44cm,derék:89 cm.comb:61cm,vádli:44 cm.Előre is köszönöm ha válaszolsz.Gratulálok az eddigi sikereidhez és így tovább!

2010. Január 04. - 15:47:24
Válasz #635
Nem elérhető

Gababoy


Szia Laci!! 8-)

Ebben az évben várható Power Zona megrendezése??Ha igen,  mikor lesz a első? ::)

Remélem lesz mert nagyon jó "buli" szokott lenni! :-OO

 =/+'

"Ismerd el sporttársaid kimagasló eredményeit! Ne őket húzd le hanem meríts belőlük erőt és motivációt, hogy te is még magasabbra emelkedhess! Tisztelet, alázat, akarat! Ez az élsport!

2010. Január 21. - 21:40:53
Válasz #636
Nem elérhető

raptor660


hello olyan problémában szeretnék segítséget kérni hogy elkezdtem 3 hónapja rendszeresen edzeni szálkásítani akarok és javasoltak olyat hogy szedjek stanazololt de nem tudom milyen a hatás jó e..vagy érdemes e szedni.köszi előrre is

2010. Május 04. - 07:00:55
Válasz #637
Nem elérhető

Dreamliner


sya Mester!
8.8kg-os ...... Dámbó kezdo tomegeleskor jo?c,ca-mg vitamint tolnék mellé.gondolom ez mehet meg normalis kaja!

2010. Június 14. - 20:30:05
Válasz #638
Nem elérhető

TuNyEE


Hello! Kérdésem lenne 18 éves vagyok 69kg és 183cm magas nem rég kezdtem komolyan eddzeni. Mit ajánlanál nekem ???
Segítséged előre is köszönöm.

2010. Július 31. - 17:59:06
Válasz #639
Nem elérhető

gézuka


Szia Laci!
Befejeztem a tömegnövelésemet áprilisban,és most szálkásítani szertenék de fogalmam sincs hogyan kezdjek hozzá,mert még sosem szálkásítottam de már ideje lenne mert meg szeretném nézni mit pakoltam fel 4év alatt
1pár adat rólam:169cm,melbőség:123cm,kar:46-47cm,derék 90cm,comb 68cm a teszsíromat nem tudom ezeket azért írtam hátha segít!

2010. Augusztus 30. - 10:24:02
Válasz #640
Nem elérhető

Al3x


Üdv!
Alex vagyok 15 éves.1 éve edzek,és mostmár nemnagyon látok fejlődést.Szedtem kreatinokat,fehérjét.
Valami tipp kellene,hogy hogyan tovább.most 174cm,és 66 kg vagyok.Sztem a táplálkozással nincs gond. ?:-/

2011. Február 06. - 13:55:21
Válasz #641
Nem elérhető

Dimenzio


Hali!
Egy full kezdő kérne segítséget....
heti 50 órát melózom(fizikai) plusz suli.de el akarom kezdeni a komolyabb edzést.
3 napos edzés tervre gondoltam. azon kívül 2 hete tettem le a cigit és tudom hogy nem kéne most mindent össze ennem.
mit javasolsz mit egyek inkább az edzéshez?
izomtömegnövelést szeretnék drogok nélkül.
mit javasolsz? ?:-/