2024. Május 09. - 01:40:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 259093 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 29. - 19:31:10
Válasz #45
Nem elérhető

Bubee


God Vazzeg!

Tudom, hogy elsőnek inkább tömegelni kellett volna, de valahogy így jobban érzem magam :). Szerintem leszálkásodva és kevés testzsírral is menni fog a tömegelés, de majd kiderül :).

Sztem próbáld meg ciklizálni a dolgokat. Pár hónap tömegelés pár hónap diéta váltsa folyamatosan egymást. Így biztos h nem fogsz elzsírosodni. A tömegelést sztem célszerű 3-4 hónapban korlátozni és tisztán kajálni amennyire lehet. Így mindig formában maradsz és a diétának se kell horribilisan hosszúnak lennie ahhoz h tűrhetően nézz ki. Nekem kb ez a jövőbeni tervem.

Ha meg nem vagy zsírosodásra hajlamos akkor meg végülis mind1, mert vannak olyan szerencsés emberek akik állandóan fasza formában vannak minden nehézség nélkül. Ilyen is van.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Június 30. - 08:06:31
Válasz #46
Nem elérhető

T3quila


God Vazzeg!
Sok sikert a tömegeléshez. Egy ideig nekem is az volt a fontos, hogy minél nagyobb legyek. Most rájött egy olyan, hogy vékony és, ha megoldható, akkor szálkás és némi testzsír nélkül :).

Bubee!
Mint, ha a fejembe látnál :). Pont az a célom augusztus után, hogy tömegelés majd szálkásítás és így váltva egymást. Irigylem az olyan embereket, akik annyit ehetnek és azt, amit szeretnének, mert nem látszik meg rajtuk. Sajnos én hajlamos vagyok a testzsír felszedésére, de edzés mellett nem nagyon félek ettől.

Előzőhöz visszatérve a váltakozó tömegeléshez és szálkásításhoz.
Erről mi a véleményetek:
Január, február:
  • Whey Gainer
  • Attack
  • NR-Peak
Március, április:
  • Whey Gainer
  • Locomotive
  • G-Bomb
Május, június, július, augusztus:
  • Soy Protein
  • Reform
Szeptember, október:
  • Whey Pro
  • Ce Extreme
  • G-Kick
November, december:
  • Whey Pro
  • Hemo-No
  • Bcaa-Xpress

Ez a tervem augusztus után.

2007. Június 30. - 09:17:45
Válasz #47
Nem elérhető

szv


T3quila szerintem itt senki nem használ attack -ot meg g-bombot ...  ;D rossz oldalon kérdeztél rá :D de hátha szerencséd lesz és valaki tud neked segiteni   :D

2007. Június 30. - 10:36:02
Válasz #48
Nem elérhető

parrre


T3quila!

Szerintem ha hajlamos vagy zsírosodni akkor használj valamilyen cukormentes tömegnövelőt. Pl. Mass Tech.
A Reform meg a hemo-no nekem nem jött be, de ha neked jó, akkor ok.
Ezen kívül én a szója protein helyett valami tiszta whey izolátumot használnék szálkásításkor, este meg vmi hosszan felszívódó cuccot.
G-bombot, whey prot, meg bcaa-expresst használtam már, azok jók . Tök mindegy sztem hogy ki gyártja.


2007. Június 30. - 12:32:36
Válasz #49
Nem elérhető

T3quila


szv!

Gondoltam azért megpróbálom és megkérdezem mi a véleménye a fent levőknek az én elképzelésem szerinti összeállításról  :).

parrre!
Akkor jövőre kipróbálom a Whey izolátuomos dolgot :). Azért pont Soy-át szedek, mert utána nézésem során kiderült, hogy szálkásításhoz kimondottan Soya fehérjét javasolják. Inkább ott fejti ki a hatását sem, mint tömegeléskor. Mert ugye bár tömegelésre tejsavót használunk. Hozzáteszem én kezdő vagyok, és annyira nem vagyok benne a dolgokba. Csak azt tudom, amire nekem szükségem van. Ha olyan van, akkor utána nézek és már is okosabb lettem vagy nem :D.

2007. Június 30. - 12:32:36
Válasz #50
Nem elérhető

szv


Szerintem azért anyira nem mindegy,hogy ki gyártja...Mert meg lehet nézni a gyártok közötti külöbségeket és akkor te is rájösz .. :D

2007. Június 30. - 13:43:08
Válasz #51
Nem elérhető

parrre


T3quila!

Igazából ki kell próbálni egy csomó mindent és eldönteni neked mi válik be. Igen elvileg sokan a szóját ajánlják a szálkásításhoz merthogy lassan szívódik fel, folyamatosan ellátják a szervezetet fehérjével, meg valamilyen zsíranyagcsre szabályzó biszbasz van benne. De jóval szarabb fehérje mint a tejsavó, és egy kis ch tartalmú izolátum szerintem jobb választás turmixnak... magasabb a biológiai értéke, jobb a felszívódása, stb. (Mellesleg a szójafehérjék íze általában fos  ;D)

szv!

Szerintem a glutamin az glutamin, a bcaa az bcaa, fehérje meg fehérje. Nagy varázslat nincsen, pláne az alap dolgokban. Pláne kezdő szinten. Én spec azt veszem ami ár/értékben a legjobb. Egyszer ......, egyszer bsn.

2007. Június 30. - 14:44:17
Válasz #52
Nem elérhető

T3quila


parrre!
Ismételten igazat kell adnom neked. Ki kell próbálni dolgokat mire, rájön az ember, hogy melyik termék jön be neki. Nem vagyok rá büszke, de nem is tagadom, hogy 1-2 éve lehúztam egy szteroid kúrát és én hülye Anabolic Whey-t vettem mellé. Had ne mondjam kerülgetett a bűntudat, mert a következő kúrához meg Whey Pro-t vettem, ami sokkal jobban hatott, mint az Anabolic Whey. Én úgy éreztem és árban is nagyon jó. Tudomásom szerint a Cytogen is a ...... Nutrition egyik terméke. Asszem így hallottam vagy olvastam régen.

A szálkásítást Whey Pro-val kezdtem és elég jól ment. Utána elkezdtem olvasni a szálkásításról és kiderült, hogy a Soy-át jobban javasolják arra a célra. Kicsit éreztem és most is érzem, hogy nem olyan az edzés, mint mikor Whey Pro-t szedtem, de most már végig viszem augusztusig Soy-ával. Körülbelül addig tart ki az 5 kg-os kiszerelés. Legközelebb lehet majd Protein Delite-el próbálkozom, ha az jó választás :). Elsőnek furcsa volt a Soy-a íze, mert ugyan is vízzel ittam. Áttértem a 0.1%-os tejre és így már izlik :).

2007. Június 30. - 17:10:53
Válasz #53
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tequilla,

Most jól értem, hogy kb. 60 kiló vagy, 1-2 éve már szteroid kúrákat csináltál és most éppen szója fehérjével próbálsz szálkásítani? Vagy csak vicceltél a 60 kilóval? Hány éves vagy?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Június 30. - 17:26:02
Válasz #54
Nem elérhető

T3quila


efitmaster!
20 éves koromban csináltam egy Deca-Durabolin kúrát és mikor nyaraltam, akkor az alatt meg Anabol-t szedtem. 21 évesen meg egy Naposim kúrát nyomtam le, de hozzá teszem ebben a 2 időszakban 75-80 kg között mozogtam és azért felesleg is volt rajtam. Azért próbáltam ki őket, mert aki elkezdi ezt a sportot minden álma izmosnak lenni és megnőni. Próbának jó volt, de inkább tisztán csinálom, mert, mint írtam egyszer nem versenyző vagyok. 22 éves vagyok.

2007. Június 30. - 17:27:18
Válasz #55
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Június 30. - 17:35:10
Válasz #56
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Tequila,

Szerintem, hogy jobban megismerd a fehérjéket, olvasd el itt ezt a cikket és különösen azt a részt ami a szójára vonatkozik benne. Szálkásításkor nincs rosszabb választás a szója fehérjénél!
Egy kevés szója protein nem rossz, főleg tömegnöveléskor, de max 10-20% a fehérjeforrásaid közül.

Mindent a Proteinről
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Június 30. - 17:44:28
Válasz #57
Nem elérhető

T3quila


efitmaster!
Rendben, elolvasom. Köszönöm szépen. Gondoltam, hogy rossz döntés volt venni. Valahol érzetem, de a saját hibáiból tanul az ember :).

2007. Június 30. - 19:06:42
Válasz #58
Nem elérhető

szv


Ezt nem értem... Aki még azt se tudja,hogy melyik fehérjét mikor meg minek.. az minek nyomja a koxot ? ;D de nyugi nem te vagy az egyedül ilyen okos ember a földön  :D

2007. Július 01. - 10:19:44
Válasz #59
Nem elérhető

Skorpió