2024. Április 27. - 10:04:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan lehet a legjobb eredménnyel a testzsíromból veszíteni???  (Megtekintve 258653 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2011. Április 19. - 19:14:03
Válasz #795
Nem elérhető

try2bebig


A 10-es ponttal bizonyítja, hogy nála mit jelent egy fogyókúra.
Innentől kezdve hülyeség, amit ír, mert erre vetíti ki az egészet.
Fogalma nincs egy normális súlycsökkentő diétáról.
Persze az emberek többsége azt sem tudja mi az a diéta.
Egyszerűen csak célirányos táplálkozást jelent.
10. ok: Olyan szigorú, hogy nem lehet betartani

Egy jól evő embertől olyat kérni, mint egy szelet kétszersült reggelire, két szelet csirkesonka vacsorára, vagy három deci káposztaleves napközben szinte kínzásnak minősül. Ahogy egy pohár joghurt nem helyettesíthet egy főétkezést, úgy egy normál étkű felnőttől sem várható el, hogy egyik napról a másikra képes legyen betartani ezeket a szigorúan meghatározott étrendeket – pláne nem munka, család, sport mellett. Add meg magadnak az esélyt egy igazi alakformálásra, és felejtsd el a spártai kúrákat!

Igazad van Gabe, de az tényleg nem várható el egy átlagembertől, hogy nagyon rövid időn belül áttérjen egy diétás étrendre, főleg, hogy azt sem tudják, mi is a "normális" diétás étrend, ehhez idő kell, szépen átállni egy másik életmódra, tehát meg is van a kulcsszó, nem is diéta kellene sok embernek, hanem életmódváltás, egészségesebb, a természeteshez közelebb álló étkezés, rendszeres testmozgás. Egyébként meg LE AZ AGYATLAN NŐI MAGAZINOKKAL  :-/- ;D ;D ;D ;D.


Az én véleményem az, hogy aki nem tud betartani egy diétát, annak felesleges belekezdenie, mert valahol úgyis megbukik. Szerintem lassú ráállással nem mennek az ilyen dolgok, csak drasztikusan(mármint nem arról beszélek, hogy 4k kalóriáról 2k kalóriára kell levinni 1 nap alatt, hanem az étkezések tisztaságára gondolok). Aki nem tud lemondani a kolbászról meg a lángosról, az nem fog tudni 1 év után se.
Kolbászról nem is kell lemondani-Atkins diéta, gyakorlatilag régen úgy táplálkoztak az emberek, hogy magas volt a zsír, meg a fehérje bevitelük, viszont alacsony ch-n voltak, nagyjából húst ettek, zöldséget, magvakat, állati bensőségeket, feldolgozott állati részeket, amiben sok volt a zsír, de mégsem voltak elhízva, mint most, a qrvára civilizált társadalomban élő emberek.

Nem a zsír az ellenség, hanem a ch, meg a szupermarketek polcain lévő sok szar.


Jó de megnézed a kolbász mellé lepirren napi 70dkg kenyér, meg a csoki meg a többi okosság, ami meg már komoly ch mennyiség. Emellett az atkins diétában nem telített zsírsavak vannak, és (szerintem) a disznózsírt pl nem kéne egy kalap alá venni a lenmagolajjal, vagy halolajjal, amire a ketogén diéták épülnek.

Amúgy a húsról szóló részed azért megcáfolnám, bár kíváncsi volnék, hogy neked a "régen" hány évvel ezelőtti állapotot jelent.

2011. Április 19. - 19:57:12
Válasz #796
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A 10-es ponttal bizonyítja, hogy nála mit jelent egy fogyókúra.
Innentől kezdve hülyeség, amit ír, mert erre vetíti ki az egészet.
Fogalma nincs egy normális súlycsökkentő diétáról.
Persze az emberek többsége azt sem tudja mi az a diéta.
Egyszerűen csak célirányos táplálkozást jelent.
10. ok: Olyan szigorú, hogy nem lehet betartani

Egy jól evő embertől olyat kérni, mint egy szelet kétszersült reggelire, két szelet csirkesonka vacsorára, vagy három deci káposztaleves napközben szinte kínzásnak minősül. Ahogy egy pohár joghurt nem helyettesíthet egy főétkezést, úgy egy normál étkű felnőttől sem várható el, hogy egyik napról a másikra képes legyen betartani ezeket a szigorúan meghatározott étrendeket – pláne nem munka, család, sport mellett. Add meg magadnak az esélyt egy igazi alakformálásra, és felejtsd el a spártai kúrákat!

Igazad van Gabe, de az tényleg nem várható el egy átlagembertől, hogy nagyon rövid időn belül áttérjen egy diétás étrendre, főleg, hogy azt sem tudják, mi is a "normális" diétás étrend, ehhez idő kell, szépen átállni egy másik életmódra, tehát meg is van a kulcsszó, nem is diéta kellene sok embernek, hanem életmódváltás, egészségesebb, a természeteshez közelebb álló étkezés, rendszeres testmozgás. Egyébként meg LE AZ AGYATLAN NŐI MAGAZINOKKAL  :-/- ;D ;D ;D ;D.


Az én véleményem az, hogy aki nem tud betartani egy diétát, annak felesleges belekezdenie, mert valahol úgyis megbukik. Szerintem lassú ráállással nem mennek az ilyen dolgok, csak drasztikusan(mármint nem arról beszélek, hogy 4k kalóriáról 2k kalóriára kell levinni 1 nap alatt, hanem az étkezések tisztaságára gondolok). Aki nem tud lemondani a kolbászról meg a lángosról, az nem fog tudni 1 év után se.
Kolbászról nem is kell lemondani-Atkins diéta, gyakorlatilag régen úgy táplálkoztak az emberek, hogy magas volt a zsír, meg a fehérje bevitelük, viszont alacsony ch-n voltak, nagyjából húst ettek, zöldséget, magvakat, állati bensőségeket, feldolgozott állati részeket, amiben sok volt a zsír, de mégsem voltak elhízva, mint most, a qrvára civilizált társadalomban élő emberek.

Nem a zsír az ellenség, hanem a ch, meg a szupermarketek polcain lévő sok szar.


Jó de megnézed a kolbász mellé lepirren napi 70dkg kenyér, meg a csoki meg a többi okosság, ami meg már komoly ch mennyiség. Emellett az atkins diétában nem telített zsírsavak vannak, és (szerintem) a disznózsírt pl nem kéne egy kalap alá venni a lenmagolajjal, vagy halolajjal, amire a ketogén diéták épülnek.

Amúgy a húsról szóló részed azért megcáfolnám, bár kíváncsi volnék, hogy neked a "régen" hány évvel ezelőtti állapotot jelent.
Régen sem tudtak mindíg lenmagolajat enni, meg esszenciális zsírsavakat, stb, viszont sokkal kevesebb ch-t vittek be, régen azt úgy értem, mikor még nem kezdett el iparosodni minden, kb. 1800-as évek közepétől kezdve romlik folyamatosan az emberek tápanyagbevitele ( eltolódott arányok, sok ch, sok transz zsírsav, 20. század közepétől meg egyenesen katasztofális sajnos ). Régen-őskortól az újkorig bezárólag értem, amíg még nem ettek sok szemetet az emberek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 19. - 21:09:01
Válasz #797
Nem elérhető

try2bebig


A 10-es ponttal bizonyítja, hogy nála mit jelent egy fogyókúra.
Innentől kezdve hülyeség, amit ír, mert erre vetíti ki az egészet.
Fogalma nincs egy normális súlycsökkentő diétáról.
Persze az emberek többsége azt sem tudja mi az a diéta.
Egyszerűen csak célirányos táplálkozást jelent.
10. ok: Olyan szigorú, hogy nem lehet betartani

Egy jól evő embertől olyat kérni, mint egy szelet kétszersült reggelire, két szelet csirkesonka vacsorára, vagy három deci káposztaleves napközben szinte kínzásnak minősül. Ahogy egy pohár joghurt nem helyettesíthet egy főétkezést, úgy egy normál étkű felnőttől sem várható el, hogy egyik napról a másikra képes legyen betartani ezeket a szigorúan meghatározott étrendeket – pláne nem munka, család, sport mellett. Add meg magadnak az esélyt egy igazi alakformálásra, és felejtsd el a spártai kúrákat!

Igazad van Gabe, de az tényleg nem várható el egy átlagembertől, hogy nagyon rövid időn belül áttérjen egy diétás étrendre, főleg, hogy azt sem tudják, mi is a "normális" diétás étrend, ehhez idő kell, szépen átállni egy másik életmódra, tehát meg is van a kulcsszó, nem is diéta kellene sok embernek, hanem életmódváltás, egészségesebb, a természeteshez közelebb álló étkezés, rendszeres testmozgás. Egyébként meg LE AZ AGYATLAN NŐI MAGAZINOKKAL  :-/- ;D ;D ;D ;D.


Az én véleményem az, hogy aki nem tud betartani egy diétát, annak felesleges belekezdenie, mert valahol úgyis megbukik. Szerintem lassú ráállással nem mennek az ilyen dolgok, csak drasztikusan(mármint nem arról beszélek, hogy 4k kalóriáról 2k kalóriára kell levinni 1 nap alatt, hanem az étkezések tisztaságára gondolok). Aki nem tud lemondani a kolbászról meg a lángosról, az nem fog tudni 1 év után se.
Kolbászról nem is kell lemondani-Atkins diéta, gyakorlatilag régen úgy táplálkoztak az emberek, hogy magas volt a zsír, meg a fehérje bevitelük, viszont alacsony ch-n voltak, nagyjából húst ettek, zöldséget, magvakat, állati bensőségeket, feldolgozott állati részeket, amiben sok volt a zsír, de mégsem voltak elhízva, mint most, a qrvára civilizált társadalomban élő emberek.

Nem a zsír az ellenség, hanem a ch, meg a szupermarketek polcain lévő sok szar.


Jó de megnézed a kolbász mellé lepirren napi 70dkg kenyér, meg a csoki meg a többi okosság, ami meg már komoly ch mennyiség. Emellett az atkins diétában nem telített zsírsavak vannak, és (szerintem) a disznózsírt pl nem kéne egy kalap alá venni a lenmagolajjal, vagy halolajjal, amire a ketogén diéták épülnek.

Amúgy a húsról szóló részed azért megcáfolnám, bár kíváncsi volnék, hogy neked a "régen" hány évvel ezelőtti állapotot jelent.
Régen sem tudtak mindíg lenmagolajat enni, meg esszenciális zsírsavakat, stb, viszont sokkal kevesebb ch-t vittek be, régen azt úgy értem, mikor még nem kezdett el iparosodni minden, kb. 1800-as évek közepétől kezdve romlik folyamatosan az emberek tápanyagbevitele ( eltolódott arányok, sok ch, sok transz zsírsav, 20. század közepétől meg egyenesen katasztofális sajnos ). Régen-őskortól az újkorig bezárólag értem, amíg még nem ettek sok szemetet az emberek.

Azért ezzel vitatkoznék. A nagy többség a középkorban elégtelenül étkezett, húst nem nagyon látott(főleg miután sok helyen betiltották a vadászatot illetve halászatot a közös földeken. Lásd pl Tiborcot a Bánk-Bánból). Ezt bizonyítja az alacsony átlagéletkor is, ami nyilván nem csak az étkezésnek volt köszönhető, de nagyban hozzájárult pl ahhoz, hogy egy adott járvány idején egy betegség óriási halálozási rátával járjon. Vagy pl nézd meg a francia hagyományokat, a középkorban nem részeg feltünési viszketeg állatok kergették a hegyről legururló sajtot, mint manapság, hanem az akkoriban tényleg óriási értéknek számított mondjuk egy 5kg-s óriás-sajt, amiért még a testi épségüket is kockára tették. Persze 1000 meg egy példát fel lehetne ezen kívül hozni, de ez nem az a fórum... :)
Szóval én összefüggést nem látok a témában, mivel akkoriban kivételével azért a nehéz fizikai munka dominált, és emellé jött az a tény, hogy a táplálkozás is épp hogy kielégítő volt, és emiatt a 2 tényező miatt nem lehetett látni elhízott embert. Most meg mindenki zabál mint a hülye, persze kemény fizikai munkát senki nem csinál-mégha a munkája az is volna-csak meg kell nézni az út mellett "dolgozókat". Most meg mindent megtalálsz a polcokon, mindenki zabál mint a hülye, mozogni meg persze luxus.. Szerintem ha átlag ember kicsit odafigyel, hogy mit eszik, máris nem néz ki úgy, mint egy.... nem is folytatom hogy, és ehhez még túl nagy lemondásokra sem volna szükség. Persze már amikor megvan a baj, akkor mindenki gyorsan lefogyna, lehetőleg úgy, hogy ne kelljen se lemondani semmiről, se edzeni járni. Aztán meg mondják, hogy nem megy a fogyás LOL és méginkább zabálnak, mert úgyis mindegy.

2011. Április 20. - 11:37:21
Válasz #798
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na most szerintem részben mind a kettőnknek igaza van, de nem mindíg éheztek az emberek, inkább időszakok voltak, volt, hogy jó terméshozam mellett nem éheztek, és nőtt is azokban az időszakokban az átlagéletkor, de egy szónak is száz a vége, a modern társadalomban élő emberek táplálkozása nem kielégítő, kivéve, ha az a cél, hogy a rákokat etessük  ;).

Rá kellene végre jönniük az embereknek, hogy kicsit egészségesebb életmód mellett ( táplálkozás, mozgás ), kevesebb gyógyszerre lenne szükség, és különböző "civilizációs betegségeket" vissza lehetne szorítani, pl. cukorbetegség ( nem egy ártalmatlan dolog ), rák, pajzsmirigy betegségek, stb.

Tulajdonképpen nem értem min is vitatkozunk, nem akarok én rosszat, csak ránk van erőltetve egy csomó olyan dolog az életben, amikre nincse szükségünk, ezért is szar a modern kori ember táplálkozása.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Április 20. - 14:37:06
Válasz #799
Nem elérhető

try2bebig


Na most szerintem részben mind a kettőnknek igaza van, de nem mindíg éheztek az emberek, inkább időszakok voltak, volt, hogy jó terméshozam mellett nem éheztek, és nőtt is azokban az időszakokban az átlagéletkor, de egy szónak is száz a vége, a modern társadalomban élő emberek táplálkozása nem kielégítő, kivéve, ha az a cél, hogy a rákokat etessük  ;).

Rá kellene végre jönniük az embereknek, hogy kicsit egészségesebb életmód mellett ( táplálkozás, mozgás ), kevesebb gyógyszerre lenne szükség, és különböző "civilizációs betegségeket" vissza lehetne szorítani, pl. cukorbetegség ( nem egy ártalmatlan dolog ), rák, pajzsmirigy betegségek, stb.

Tulajdonképpen nem értem min is vitatkozunk, nem akarok én rosszat, csak ránk van erőltetve egy csomó olyan dolog az életben, amikre nincse szükségünk, ezért is szar a modern kori ember táplálkozása.

Én részemről nem vitának tartom, csak eszmecserének. :)

Egyetértek veled. De nyilván a gyógyszeripar illetve a fogyókúrás "szarok" iparja óriási pénzbevételeket hoz az állambácsinak, így senkinek sem érdeke az, hogy az emberek rájöjjenek a titokra. Mármint arra a titokra, hogy nincs titok.

2011. Április 20. - 18:43:00
Válasz #800
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na most szerintem részben mind a kettőnknek igaza van, de nem mindíg éheztek az emberek, inkább időszakok voltak, volt, hogy jó terméshozam mellett nem éheztek, és nőtt is azokban az időszakokban az átlagéletkor, de egy szónak is száz a vége, a modern társadalomban élő emberek táplálkozása nem kielégítő, kivéve, ha az a cél, hogy a rákokat etessük  ;).

Rá kellene végre jönniük az embereknek, hogy kicsit egészségesebb életmód mellett ( táplálkozás, mozgás ), kevesebb gyógyszerre lenne szükség, és különböző "civilizációs betegségeket" vissza lehetne szorítani, pl. cukorbetegség ( nem egy ártalmatlan dolog ), rák, pajzsmirigy betegségek, stb.

Tulajdonképpen nem értem min is vitatkozunk, nem akarok én rosszat, csak ránk van erőltetve egy csomó olyan dolog az életben, amikre nincse szükségünk, ezért is szar a modern kori ember táplálkozása.

Én részemről nem vitának tartom, csak eszmecserének. :)

Egyetértek veled. De nyilván a gyógyszeripar illetve a fogyókúrás "szarok" iparja óriási pénzbevételeket hoz az állambácsinak, így senkinek sem érdeke az, hogy az emberek rájöjjenek a titokra. Mármint arra a titokra, hogy nincs titok.
De az a röhej, hogy sokszor tényleg ez van.......nincs titok, csak kicsit változtatni kellene dolgokon, az egészségünk érdekében. Én most próbálok változtatni, első lépés több zöldség, eddig is ettem, de nem eleget. Persze vegás azért nem leszek, az ember alapvetőleg minden evőnek született.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Június 11. - 12:58:45
Válasz #801
Nem elérhető

SzPeti


Szevasztok

átolvasva a teljes topicot  ***)) többet is ajánlottátok a Hydroxycut termékeket, többféle is létezik, melyiket ajánlanátok diéta mellé testzsír% csökkentése a cél. Hardcore Pro vagy MAX vagy Shape? (létezett még Hardcore-X de ez már nem kapható /sárga oldal/)  170cm 77kg endomorf, étkezés edzés rendben, kardio megy. Köszi a válaszokat.
Nincs csúnya nő csak alacsony tesztoszteronszint! ;)

2012. Június 11. - 13:39:18
Válasz #802
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ha a Hydroxy-t választottad, akkor kezdj a Pro verzióval, majd ha elfogyott lehet durvítani  ;).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2021. Április 09. - 22:46:21
Válasz #803
Nem elérhető

Dobó1970