2024. Május 09. - 03:32:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki mit reggelizik?  (Megtekintve 28100 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 01. - 21:05:41
Megtekintve 28100 alkalommal
Nem elérhető

Ricsi


Ezt a témát azért indítottam, mert hát a reggeli az egyik legfontosabb étkezés a nap folyamán. És persze ilyenkor akár valamennyivel többet is ehetünk mint egyébként. Az azonban nem mindegy h az első étkezésünknél mit eszünk, milyen tápanyagokat és azokat milyen arányban visszük be a szervezetünkbe.

 /7%

2007. Október 01. - 21:30:56
Válasz #1
Nem elérhető

fLeSs


pufirizs + tojásrántotta + zöldség vagy zabpehely+fehérjeturmix+lenmagolaj.

2007. Október 01. - 21:52:53
Válasz #2
Nem elérhető

parrre


Tömegelésnél 150g zabpehely, 40 g fehérje (tejsavó), 1 adag vitamin, 2000 mg cla

diétakor 50g fehérje + glutamin + bcaa , 1 adag vitamin , 2000 mg cla, 1 kanál lenmagolaj

2007. Október 01. - 22:18:00
Válasz #3
Nem elérhető

tomi


200g zabpehely 4dl tejjel......mert erre van pénzem :D  @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. Október 01. - 22:31:59
Válasz #4
Nem elérhető

ViCtor


...én break fast-olok!  :-}
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 01. - 23:04:48
Válasz #5
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Offseason-ban:

Pl.

Omlett: 10 tojásfehérje, 3 sárgája, brokkoli, vöröshagyma, gomba, bab, pirospaprika, bors, tengeri só, 100-150 g zabpehely.

Emellé még jöhet pl. egy dupla Syntha-6, Animal Pak, 2000 mg C-vitamin...meg ki tudja még mi...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 01. - 23:35:33
Válasz #6
Nem elérhető

tomi


hmm ez már VILLÁS?
Up the dose, lift the most!

2007. Október 01. - 23:48:04
Válasz #7
Nem elérhető

Ricsi


Én 50g fehérjét, 100g zabpelyhet esetleg még túrót v banánt teszek 3 dl 1,5%-os sovány tejbe ami megy a turmixgépbe és összeturmixolom. Aztán felöntöm vízzel úgy kb 7dl-ig, hogy könnyebb legyen inni, mert elég sűrű ha csak a 3dl tej van benne. Ez szerintem felkelés után kiadós mert úgy 700-800 kcal körül számoltam ami túró és/vagy banán nélkül ennyi.

2007. Október 01. - 23:50:24
Válasz #8
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 02. - 14:29:38
Válasz #9
Nem elérhető

izomboy


Nálam is szertartás szerű a reggeli, alig várom hogy neki ugorjak... szerintem mind így vagytok vele:)
én egy zacsi pufirízst veszek elő, egy natúr joghúrtot vagy alpha túrót és két kanáll pórral krémszerűvé keverem majd pufirízsre kenem, közben fél liter forró twinings  vanilliás fekete teát szűrcsölök.
Más szóba sem jöhet valamiért:)

2007. Október 02. - 15:01:38
Válasz #10
Nem elérhető

ViCtor


Stevie!  @:-)

A dupla 'szinta-hat' nálad 2 kanál vagy négy kanál?  8)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Október 02. - 15:35:01
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Nálam is szertartás szerű a reggeli, alig várom hogy neki ugorjak... szerintem mind így vagytok vele:)
én egy zacsi pufirízst veszek elő, egy natúr joghúrtot vagy alpha túrót és két kanáll pórral krémszerűvé keverem majd pufirízsre kenem, közben fél liter forró twinings  vanilliás fekete teát szűrcsölök.
Más szóba sem jöhet valamiért:)

Nyamm, ez így elképzelve elég finom lehet  /7%

2007. Október 02. - 16:59:48
Válasz #12
Nem elérhető

Béla


100 gramm teljes kiőrlésű zabpehely + egy adag Protein 80 (csokis)+2 dl tej+ 1 evőkanál lenmag+alkalmanként mazsola vagy szárított banán

Néha tojásrántotta csirkemell sonkával és párolt zöldségekkel. (brokkoli, s.répa, kukorica)

Régen a diétázás során pufirizs és tejsavó+kazein kevés vízzel kikeverve és rákenve.

2007. Október 02. - 19:08:39
Válasz #13
Nem elérhető

hopika


Ejj,hogy itt mindenki ráér és nem jár 7-re dolgozni... :-Đ
Amíg tanultam én is elgörcsöltem a reggelikészítéssel,vagy előző este megcsináltam a másnapi kaját...
Most JÓ ESETBEN veszek egy negyed kiló túrót és egy kis édesítővel megöntve bekanalazgatom a számítógép előt a munkahelyen.
Ha épp úton vagyok,marad a csirke/pulykamellsonka és a zseniálisnak megalkotott Túró Rudolf.
Ez a tartalmas és testépítő reggeli...sajnos... :'(
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 02. - 20:10:36
Válasz #14
Nem elérhető

ViCtor


hoppika, én 6-ra járok dolgozni, ami annyit tesz, h fél hatkor bent vok, ami annyit tesz,h 4-kor reggelizek:)
Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.