2024. Május 08. - 09:22:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Ki mit reggelizik?  (Megtekintve 28099 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 14. - 23:30:17
Válasz #30
Nem elérhető

Bubee


én hiszek abban,h fastornak jó az étrendje,  ha meg nem, akkor vannak itt nagyon sokan ,akik azonnal segítenek neki, stbstb, úgye, és ez jó Mistha Bubb.
én azt ajánlom neki, ami normális, teljeskörű kajánál /mellett egyből hozzák az eredményt. Ezek jó termékek.
És ő meg fiatal, tud fejlődni. Inkább ajánlok neki nitrot illt mhp-s tömegnövelőt,mint egy doboz cell-techet. stb. Jóétvágyat vagy egs, ki ,hol tart /7%

Ha már itt tartunk Vikk, akkor MHP Up your mass! az istenkirály  :-oD Bárcsak ehetném  ˝=/  /7%  ;D

Ja és most adok ajándékba egy (+)-t, mer muszáj  :-O  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 15. - 10:24:07
Válasz #31
Nem elérhető

fastor


Fastor, te úgye úszó gyerek vagy? Általában az úszoknak a karjuk elég lagymatag, no váll no nothing!:) semmi kar.
időben váltanod kellett volna , pl kajak:)és máris szép vállad lenne. nade ne csüggedj,csak húzlak itt téged.
Soksok laterális mozgást végezz a válladra és ruddal bicepszezz sokat , azaz nagyjából az edzésed alapja ez legyen,h hozzd fel az egész karodat.
upyourass-t true-masst, esetleg mass-techet, vagy nitrot ajánlom neked,

igen úszok, hát észre vettem hogy a karom nem fejlödik, a vállat meg elvileg nem is szabadna edzeni csak az elsü,hátsót mert az oldalsó merevíti az izületet! meg e fekvenyomás is, ezért nem csinálom egyenes padon!
köszönöm szépen a bíztatást!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 20. - 19:45:31
Válasz #32
Nem elérhető

endre66


hát a mai ez volt:

saját készítésű kenyér
sertésmájkrém vastagon
majonéz vékonyan
curry-s sült csirkemell    /7%

(bocs a diétázóktól  ))=/ )

2007. December 20. - 20:01:49
Válasz #33
Nem elérhető

Bubee


hát a mai ez volt:

saját készítésű kenyér
sertésmájkrém vastagon
majonéz vékonyan
curry-s sült csirkemell    /7%

(bocs a diétázóktól  ))=/ )

 :angry:  :-Đ

 ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. December 20. - 20:04:27
Válasz #34
Nem elérhető

fastor


hát a mai ez volt:

saját készítésű kenyér
sertésmájkrém vastagon
majonéz vékonyan
curry-s sült csirkemell    /7%

(bocs a diétázóktól  ))=/ )
>:D Łł= /7%
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2007. December 26. - 12:45:20
Válasz #35
Nem elérhető

Longman


100-125g zabpehely, 40g tejsavó, 5g BCAA,  Multi-X, 1g C <:-)
A legnagyobb vesztes, aki nem látja, hogy nyer.

Elestél hétszer....
                             ....kelj fel nyolcszor!!

2007. December 26. - 14:24:35
Válasz #36
Nem elérhető

Kola


5tojás(rántottakén) +100gramm rizs+gomba,hagyma,fokhagyma, 1 elite whey turmix+ multivitamin :-oD

bocsi bubee... ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 18. - 18:51:13
Válasz #37
Nem elérhető

Lalika85


150g natur zabpehely + 60g olajos magvak (kesudió,mandula) + 1adag fehérje.  /7%
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 18. - 18:54:51
Válasz #38
Nem elérhető

Jordan


Na akkor már én is.  ;)

300g zabpehely + 50g fehérje (tápkieg formályában) + 1 csomag multivitamin + extra adag C vitamin  /7%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 18. - 20:29:27
Válasz #39
Nem elérhető

Lalika85


kimaradt a reggelimből az egy kanál lenmagolaj  + multivitamin + 500mg C-vitamin + halolaj kapszula.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 18. - 22:49:37
Válasz #40

Bandi

Vendég
Sziasztok!

Én kétféle reggelit csinálok.

1.5 tojásból rántotta(-2 sárgája),+100g zab fellocsolva egy adag Elite Whey proteinnel.Multivitamin+C vitamin.

2.100g zab,10dkg túró,1 banán,4 tojásfehérje,1 adag Elite Whey.Ezt mind összeturmixolom,és beteszem a mikróba 3 percre. /7%

2008. Január 19. - 00:47:35
Válasz #41
Nem elérhető

The Rock


Sziasztok!

Én kétféle reggelit csinálok.

1.5 tojásból rántotta(-2 sárgája),+100g zab fellocsolva egy adag Elite Whey proteinnel.Multivitamin+C vitamin.

2.100g zab,10dkg túró,1 banán,4 tojásfehérje,1 adag Elite Whey.Ezt mind összeturmixolom,és beteszem a mikróba 3 percre. /7%

A második az kemény  ;D!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 19. - 04:57:11
Válasz #42
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Na akkor már én is.  ;)

300g zabpehely + 50g fehérje (tápkieg formályában) + 1 csomag multivitamin + extra adag C vitamin  /7%
300 g zabpehely???  @-o ????...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 19. - 10:50:55
Válasz #43
Nem elérhető

Jordan


Na akkor már én is.  ;)

300g zabpehely + 50g fehérje (tápkieg formályában) + 1 csomag multivitamin + extra adag C vitamin  /7%
300 g zabpehely???  @-o ????...
Annyi!

Reggel álltalában nagyon éhes vagyok, a zabpelyhet meg amúgy is csípem.  /7%
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 19. - 15:34:36
Válasz #44
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nem egyszerű megenni 3OOg zabpelyhet.Hogy bírják a környezetedben? :-oD :-O.Én több éven keresztül 1Odkg zabplyhet turmixoltam 4Og-nyi proteinnel.Nemrég váltottam(mert a 2.étkezésem is ugyanez).
A mostani úgy néz ki,hogy 3szelet rozskenyér(szeletelt) megkenve mogyoróvajjal...és ehhez iszom vagy a NitroTech Hardcore-t vagy a Muscle Milk-et.A mogyoróvajas kenyértől szinte érzem ahogy szívódik fel a turmix által bevitt fehérje :-*.Ráadásul rendesen "kibéleli" a gyomromat az azt követően bevett vitaminoknak.
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu