2024. Május 08. - 22:14:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testépítők havi kiadásai (kaja, kieg., stb...)  (Megtekintve 19972 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 12. - 11:52:12
Válasz #15
Nem elérhető

Ricsi


A nagy kiszerelés legalább olcsóbb  ;D

Amúgy most vettem Bad Ass Mass stack-et és megpróbálok még egy Pro Anabolra pénzt kiszorítani. Így erre a hónapra én is rendesen kiürítem a zsebeimet. Viszont, ha elkezdek ezzel edzeni, akkor senki sem állíthat meg  >:D és jaj lesz a vasaknak lent a teremben!!  =/+' (legalábbis remélem)

2007. December 30. - 00:26:39
Válasz #16
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Vagy ha 850-el számolom a csirkemellet amint azt te írtad akkor 705,88 kg csirkemell havonta! A vizet amivel lemegy azt meg vegyük ingyennek!!! :-oD

 :-)->

2007. December 30. - 14:28:08
Válasz #17
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Viszont ha színt kellene vallani akkor csatlakoznék Németh Pisti barátunk hozzászólásához! minimum havi szinten 4-6 guriga az ami rámegy ha "menő" módon akarod csinálni, még nekünk is 200 felett van a kiadás. Nekem annyiban van szerencsém, hogy az autót,lakást,telefont a cég aminél melózom az állja, kiegészítőket az extremfitt és a BSN "adományaiból" fedezem, s marad nekem a kaja, meg a rezsi meg még egy-két kiadás amit nem állnának! Így is amit én kiadok az minima 250 felé standál...

Szóval miért ilyen "hülye, értelmetlen és meg nem becsülendő" sportot választottam? Mert ebben tudok kiteljesedni, és amikor az edzőteremben a "barátaimmal" vagyok jobban érzem magamat szinte mindennél.

Dániel

2007. December 30. - 14:42:09
Válasz #18
Nem elérhető

Kola


"és amikor az edzőteremben a "barátaimmal" vagyok jobban érzem magamat szinte mindennél."

ez nagyon szép volt ment a plussz :-){
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 11. - 10:16:48
Válasz #19
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Nagyon szépen köszönöm, csak egy a baj, hohy ezt így is érzem, míg nagyn sokan azzal vannak elkápráztatva, hogy csak mondják, és szinte mindien edzésen szenvednek. S akkor most jöhetne a JOGOS kérdés, hogy miért nincs edzőtársam? De azt hiszem ez is egyszerű: mert senkire sem tudtam 100%-ban szűmítani, s inkább megyek úgy edzeni, hogy tudom, egyedül leszek és egyedül csinálok végig mindent, mint hogy várjak valakire, akinek fontosabb egy Balázs Show, vagy a kutyasétáltatás, vagy a melóhelyen a jópofizás vagy nem is tudom mit említsek, mert aztán mindennel volt már dolgom! De a kedvencem: mert szerelmes vagyok! Válasz erre: Majd elmúlik! :-}

2008. Január 11. - 11:41:26
Válasz #20
Nem elérhető

God Vazzeg


Nagyon szépen köszönöm, csak egy a baj, hohy ezt így is érzem, míg nagyn sokan azzal vannak elkápráztatva, hogy csak mondják, és szinte mindien edzésen szenvednek. S akkor most jöhetne a JOGOS kérdés, hogy miért nincs edzőtársam? De azt hiszem ez is egyszerű: mert senkire sem tudtam 100%-ban szűmítani, s inkább megyek úgy edzeni, hogy tudom, egyedül leszek és egyedül csinálok végig mindent, mint hogy várjak valakire, akinek fontosabb egy Balázs Show, vagy a kutyasétáltatás, vagy a melóhelyen a jópofizás vagy nem is tudom mit említsek, mert aztán mindennel volt már dolgom! De a kedvencem: mert szerelmes vagyok! Válasz erre: Majd elmúlik! :-}

Teljesen egyetértek, én már vagy 4 embert próbáltam befűzni edzeni, de mindegyik elkopott. Így évek óta egyedül nyomom, de most már zavarna is, ha hangolgatnunk kellene egymáshoz az időt/kedvet/gyakorlatokat. Nekem jobb is így, segíteni meg mindig van valaki akit meg tudok kérni  8)

Ja és egy kis ON: ahogy olvasgatom itt a fórumot messze én költök legkevesebbet erre, de nem mondom meg mennyit, mert bannoltok  8-)

2008. Január 11. - 19:39:03
Válasz #21
Nem elérhető

Johnnyx


Látom nem én vagyok az egyetlen aki gyorsan elhasználja az edzőtársakat. Én eddig ilyen kifogásokat hallottam:
Nem tudok jönni edzeni, mert:
- aludni fogok,
- készülök az esti bulira,
- az asszony nem engedi,
- ez a sport úgyse az edzésről szól, hanem az evésről,
- nincs pénzem bérletre,
- egészségtelen,
- koksz nélkül úgyse lehet fejlődni.
Hogy csak a legjobbakat említsem...
 [:-o]
Egyetek zabot!

2008. Január 18. - 18:37:52
Válasz #22
Nem elérhető

Lalika85


Sziasztok!
Nekem a havi kiadásom étkezésre, ebben a hónapban: 30 x 2400=72000ft

Napi:
Rízs 100ft
Zabpehely max 100ft 
Olajos magvak 100ft
Lenmagolaj   100ft
Paradicsom,krumpli  700ft
6 tojás   200ft
Csirkemellilé  1100ft

Összesen:2400ft


Szerintem ennél olcsóbban nem nagyon lehet kijönni normális étkezéssel.

Ehhez jönnek még a kiegészítők.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 18. - 19:14:18
Válasz #23
Nem elérhető

L


Sziasztok!
Nekem a havi kiadásom étkezésre, ebben a hónapban: 30 x 2400=72000ft

Napi:
Rízs 100ft
Zabpehely max 100ft 
Olajos magvak 100ft
Lenmagolaj   100ft
Paradicsom,krumpli  700ft
6 tojás   200ft
Csirkemellilé  1100ft

Összesen:2400ft


Szerintem ennél olcsóbban nem nagyon lehet kijönni normális étkezéssel.

Ehhez jönnek még a kiegészítők.

Nekem is ennyi kb. Csak nekem naponta hozzá jön egy banán és egy narancs, viszont nem eszem tojást. Ezzel és az alap tápkiegekkel együtt olyan 90-be jön ki egy hónap minimum. :-X
Egy valamirevaló stack az még plusz 40.
A diétáról meg ne is beszéljünk inkább.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 18. - 19:42:28
Válasz #24
Nem elérhető

L


Ja! És ez messze nem versenyzői szint.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 20. - 02:37:21
Válasz #25
Nem elérhető

bandus


én egyetemistaként nemigazán tudok havi szinten fix összeget rászánni. ha épp van pénzem, akkor veszek egy nagyobb kiszerelésű fehérjét/tömegnövelőt aztán igyekszem beosztani.. és mire elfogy össze tudom spórolni a következőre. elméletben, de sokszor elmegy másra a pénz ;-oo-;
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Január 20. - 08:48:49
Válasz #26
Nem elérhető

izomboy


Igazán pontos összeget nehéz mondani, enni amúgyis ennénk.
És kitudja mit...
Ha nem ez volna a sportom lehet naponta bezúznék egy mekis menüt...és hopp oda egy ezres...
Ezért nem lehet Lali azt a 72 ezret fix a sportártalomnak betudni.
Szerintem a húst mindenki eszi, más minőségben és mennyiségben.
Apám a legvagányabb téliszalámit tólja és csak szólok sokkal dúrvább a kilója mint a csirkemellnek.
Azt az ételt ami kizárólag a sportal jár azt lehetne felszámolni + költségnek.
-Kiegészítő,
-legyen hozzá csírkemell és további soványhusok.
 -És dopping ha ez is aktuális valakinél.

2008. Január 20. - 09:54:04
Válasz #27
Nem elérhető

Lalika85


Teljesen igazad van.
Annélkül is ennék. Én olcsóbb ételeket ettem azért eddig. Max 25000ft-ból kijött.
(jelenleg,én minden pénzemet erre a spórtra költöm,mert ha elérem a normális külsőt pénzt kereshetek a tánccal)
Így legalább egészségesen táplálkozom és fejlődöm is.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 20. - 10:26:54
Válasz #28
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Ádám mindent értettem, csak az az utolsó!! Az mi? "tomping" ?????? ;D ;D ;D ;D

2008. Január 21. - 12:30:41
Válasz #29
Nem elérhető

izomboy


"tompi" másnéven Tompika
Olyan személy aki rendszerint félreolvassa lényeget. @-o :-/-(-: