2024. Május 08. - 17:01:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Korhatár  (Megtekintve 6190 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 13. - 20:24:37
Megtekintve 6190 alkalommal
Nem elérhető

nagyszacsa


Sziasztok!

32 éves vagyok, és idén tavasszal jutottam el arra a pontra, hogy már nem tetszett amit a tükörben láttam.
Elkezdtem edzeni, és egyre jobban előjöttek az izmok, amikről eddig azt sem tudtam, hogy léteznek.
Szeretném a segítségeteket kérni!
Nemrég egy ismerősöm azt mondta, hogy ilyen korban már nem szabad elkezdenem gyúrni, mert az ereim és a szivem nincsenek hozzászokva ehhez a terheléshez, és csak ártok magamnak. Szerintetek? (egy kicsit magas a vérnyomásom)

2007. Október 13. - 20:55:24
Válasz #1
Nem elérhető

Bubee


Üdv!

Sztem ehhez nem kellett volna új topikot nyitnod, elég lett volna ha megkérdezed az általános segítség topikban a Pistitől vagy a többiektől.

Ez a sport az én olvasatomban nincs korhatárhoz kötve. Nem tudom ki volt az aki azt mondta neked de elég nagy baromságot mondott. Evvel a sporttal ha ésszel csinálod, csak javíthatsz az egészségeden, persze ehhez szükséged van megfelelő táplálkozásra is, hiszen önmagában nem elég ha edzel.

Nyugodtan kezd el, de legalább 2 hónapig átmozgató jellegű edzést végezzél. Bár erről jobb ha megkérded a Pistit vagy a Lacit, ők megmondják h láss neki.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 13. - 23:40:02
Válasz #2
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

32 éves vagyok, és idén tavasszal jutottam el arra a pontra, hogy már nem tetszett amit a tükörben láttam.
Elkezdtem edzeni, és egyre jobban előjöttek az izmok, amikről eddig azt sem tudtam, hogy léteznek.
Szeretném a segítségeteket kérni!
Nemrég egy ismerősöm azt mondta, hogy ilyen korban már nem szabad elkezdenem gyúrni, mert az ereim és a szivem nincsenek hozzászokva ehhez a terheléshez, és csak ártok magamnak. Szerintetek? (egy kicsit magas a vérnyomásom)

Csatlakoznék Bubee kollégához, idióta volt az ismerősöd  !+"% A vérnyomásod lejjebb is mehet akár, kardio edzésekre feküdj rá, persze először csak óvatosan.. Vitaminok nagyon fontosak!  /:-)

Üdv a "klubban"  ;-oo-;

2007. Október 14. - 16:35:50
Válasz #3
Nem elérhető

Skorpió


Soha vagy elég öreg ahhoz, hogy elkezdj edzeni és egészségesen élni!  ;)

2007. Október 14. - 16:37:25
Válasz #4
Nem elérhető

Kola


ez igaz hisz vannak még emberek akik 60-70évesen is a V.A.S.nak élnek !és sokkal jobbak mint 1 mai átlagos 20éves srác...
szal isten hozott #:-) (:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 15. - 10:21:42
Válasz #5
Nem elérhető

nagyszacsa


Köszi a megnyugtató válaszokat!

Roland

2008. Január 14. - 13:16:09
Válasz #6
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Sziasztok!

32 éves vagyok, és idén tavasszal jutottam el arra a pontra, hogy már nem tetszett amit a tükörben láttam.
Elkezdtem edzeni, és egyre jobban előjöttek az izmok, amikről eddig azt sem tudtam, hogy léteznek.
Szeretném a segítségeteket kérni!
Nemrég egy ismerősöm azt mondta, hogy ilyen korban már nem szabad elkezdenem gyúrni, mert az ereim és a szivem nincsenek hozzászokva ehhez a terheléshez, és csak ártok magamnak. Szerintetek? (egy kicsit magas a vérnyomásom)
Éppen a szív és érrendszerednek fog jót tenni,ha elkezded a súlyzós edzéseket.Jobb lesz a keringésed,érszűkület kizárva,rendes,normál diétával,jól összeállított étrenddel ugyanígy kizárva a 2-es típusú diabétesz,ami ebben a korban jöhet elő,ha helytelenül élsz,nem jól kajálsz..És ezek csak egy-két előnye ha elkezded.Valószínűleg nagyobb lesz az önbizalmad,mivel a bőröd is feszesebb lesz,így külső előnyökre is szert teszel 8-).Ezenkívül magasabb lesz a tesztoszteron szinted is,ami ismét nagyobb önbizalmat sejtet /:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Január 14. - 19:22:25
Válasz #7
Nem elérhető

shp


"ilyen korban" ------aztakurva..... >:D   

Jó, hogy elkezted, de iazt remélem tudod, hogy ilyen korban már nem illik/nem szabad abbahagyni....Sok sikert!



2008. Február 16. - 17:24:16
Válasz #8
Nem elérhető

Dinnyés Olivér


Hozzánk a terembe most jött egy 45 éves ember..és mióta jár..már nem egyszer mondta, hogy az edzés milyen jó érzés..és hogy sokkal jobban érzi magát!!!!

2008. Május 01. - 02:04:04
Válasz #9
Nem elérhető

Olivér


Sziasztok!

32 éves vagyok, és idén tavasszal jutottam el arra a pontra, hogy már nem tetszett amit a tükörben láttam.
Elkezdtem edzeni, és egyre jobban előjöttek az izmok, amikről eddig azt sem tudtam, hogy léteznek.
Szeretném a segítségeteket kérni!
Nemrég egy ismerősöm azt mondta, hogy ilyen korban már nem szabad elkezdenem gyúrni, mert az ereim és a szivem nincsenek hozzászokva ehhez a terheléshez, és csak ártok magamnak. Szerintetek? (egy kicsit magas a vérnyomásom)

ja

2008. Augusztus 11. - 19:11:55
Válasz #10
Nem elérhető

jajgy


Hozzánk a terembe most jött egy 45 éves ember..és mióta jár..már nem egyszer mondta, hogy az edzés milyen jó érzés..és hogy sokkal jobban érzi magát!!!!

Szerintem, mindenki ezt gondolja mégha nem is mondja, hisz azért edz mert jó érzés másnap szenvedni az izomláztól =/+' 8-)