2024. Május 08. - 17:40:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Lantos Johnny "The Master" segít ebben a topikban!!!  (Megtekintve 231427 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. November 16. - 22:16:03
Válasz #15
Nem elérhető

hopika


Nem sok ideje van olvasgatni a Fórumot tudomásom szerint...

Ém most kezdtem újra(úgy 3-4 hónapja az edzést),Béci szavaival élve:mer' muszáj volt.
Ide járok a záhonyibe,mert még itt dolgozom mindíg+vettem egy gépet,súlyokat,fekpadot,szobabicajt,taposót---mivel sokszor végzek a melóval úgy,hogy már nem tudnék a terembe lemenni.Sajnos ez nem Pest,itt max 6-ig van nyitva a terem...

A pénzt tartogasd nyugodtan még:én is aláírtam,de még nem alakult ki a gép-projekt.


Egy kérdés:Zsolti szerinted a bőre miatt nem indult versenyen?
Az biztos,hogy qrva nagy kitartás és megszállottság kell ahhoz,amit ő csinál.Versenyzés nélkül folyamatosan jól kajázni,évtizedek óta edzeni-csak magának...érdekes legalábbis.
Na jó éjt! {-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 17. - 13:47:44
Válasz #16
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member

Nem tudom,hogy miért nem versenyez,vagy versenyzett,régebben agitáltam sokat.Az tény,hogy Ő írta,mondta el nekem hogy mi az a body building.Milyen gyakorlatok vannak.Ő hozott abban az időben külföldi szaklapokat,együtt veséztük ki Arnoldot,Zane-t,Olivát,stb..Nélküle semmit sem tudtam volna a sportról.Sokkal mélyebben belementünk a szakmai dolgokba.Ez lehetett az alapja hogy kialakíthattam azt a tanácsadói státuszt,amelyet a mai napig tudok alkalmazni pl versenyzők személyreszabott felkészítésénél.Lehet ismerni a szálkásítás,ill. a tömegnövelés fortéjait,lehet ismerni a tápkiegeket,azok hatásait,vagy akár a gyógyszereket és azok "jótékony hatásait a body building-ben",de ezeket rendszerezve ,személyreszabottan alkalmazni különböző genetikájú,testalkatú,anyagcseréjű komoly testépítőknél, vállalva a sikertelenség kockázatátát,mindezt FELELŐSSÉGGEL..azt hiszem az már valamiféle tudomány..Nos az alapját a Gergely Zsoltival való éveken át történő szakmai konzultáció adta.Azt hiszem ezt bizonyítja az is hogy jelenleg az ország testépítő krémjének a mai napig segítségére tudok lenni a csúcsformába hozásban.Így ha Zsolti nem is versenyez,mindenképpen akár közvetve is szerepe van az ország testépítésének alapjának lerakásában,mégha nem is ismeri senki a "nagyok " közül :-){
[/quote]
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 17. - 16:50:57
Válasz #17
Nem elérhető

tomi


Up the dose, lift the most!

2007. November 17. - 18:26:00
Válasz #18
Nem elérhető

Seth


Hopp én a kérdésemet a Superbody topicba küldtem  8-} nembaj Johnny Mester egyszer oda is eljut   ::) ...remélem

2007. November 17. - 20:51:29
Válasz #19
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Hopp én a kérdésemet a Superbody topicba küldtem  8-} nembaj Johnny Mester egyszer oda is eljut   ::) ...remélem
Tehát,Ádám...Úgy látom kipihented magad,ha már készen állsz az edzésre.Természetesen csak akkor kezdd el az általad leírt cél megvalósítását ha agyilag is felkészültél  a "harcokra".
Mivel elég sokan érdeklődtek a pontozói lap felől,ezért hamarosan megjelenítem hogy mindenki láthassa.Gondolom nem orrol meg rám senki,hiszen nem volt titkosítva,sőt az igazán jó versenyek beszámolóiban fel is tüntetik a pontozói lapokat.Ez mindössze azoknak a bíróknak lesz gáz,akik stikában össze-vissza pontoznak :-p.Tisztán és vita nélkül lettél 2. erre tutin emlékszem,bár tényleg nagyon sokat fejlődött a 3.helyezett.Ez elég komoly veszélyt jelenthet számodra jövőre,hiszen a tömege is szépen megvolt a definíciójához Łł=.Már elkészítettem a SB bírói értékelését,amit szerintem hamarosan olvashattok.Előzetesen Neked annyit hogy a kategóriád legklasszikusabb versenyzője voltál.Délelőtt elmondtad hogy miért voltál annyira zavart(másik kategóriába voltál beosztva,így még be sem tudtál melegíteni !+"%.)Délutánra már sokkal összeszedettebb voltál,jobban meg tudtad mutatni magad.De ettől függetlenül idegesen és kapkodva pózoltál,bár ez lehet abból következett,hogy már a melegítő helységből a Lénárd Lajost látva megverve álltál a színpadra,ami komoly hiba volt.
Ha jövőre fel tudsz tenni még tömeget és mivel a Lajost világbajnokság indulására ösztönzöm(amit talán már elfogadott),hiszen Ő a súlycsoportjában mindenképpen kinőtte kis országunkat,úgy gondolom a kategória királya lehetsz..ha keményen készülsz és csúcsformában leszel,de az Illés Norbival számolnod kell,tehát nem ülhetsz a babérokon.Tudom hogy nem teszed majd.A genetikád alapján szurkolok neked.Ha kell segítség ott találsz ahol eddig is..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 17. - 21:24:38
Válasz #20
Nem elérhető

Seth


Huh! Nagyon szépen köszönöm a választ : :) :) Idén jutott először eszembe a gondolat, hogy színpadra állok, és nagyon boldog vagyok, hogy olyan Valaki segít és értékel reálisan, aki ilyen már-már mítikus alak számomra :) kicsit meg is szeppenek ilyenkor...    o:) Hááát akkor nincs más csak előre! u.i.: Az utóbbi diétánál kaptam egy olyan hölgytársat magam mellé, aki végre nem hátráltat, hanem támogat... szóval nagyon boldog vagyok!

2007. November 17. - 22:16:04
Válasz #21
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny! /:-)

Üdv itt a fórumban,mégegy nagy névvel és sportemberrel lettünk gazdagabbak!! :-OO
Már beszélgettünk egy párszor,csak az iwiw-en történt az egész történet.Én nyaggattalak,hogy segíts nekem a versenyzésben,edzésben.
Mégegyszer üdv. :-):-)::

2007. November 18. - 18:30:05
Válasz #22
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szia Johnny! /:-)

Üdv itt a fórumban,mégegy nagy névvel és sportemberrel lettünk gazdagabbak!! :-OO
Már beszélgettünk egy párszor,csak az iwiw-en történt az egész történet.Én nyaggattalak,hogy segíts nekem a versenyzésben,edzésben.
Mégegyszer üdv. :-):-)::
Persze tudom.Üdv Neked is!Bocs hogy az utóbbi hetekben nem nagyon válaszoltam,de rengeteg dolog(jó és kevésbé jó dolog) történt mostanában'+ a versenyek meg a Johnny Fitness vezetése,meg erre még hogy szeretnék ha most letenném a nemzetközi bírói vizsgát,stb.Remélem hamarosan minden egyben lesz,addig is ebben a topikban megtalálsz :-}
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 20. - 00:10:41
Válasz #23
Nem elérhető

RolandFi


Akkor itt kérdezhetek,nyaggathatlak ha edzéssel,kajával kapcsolatos kérdéseim lennének??Mert azért lenne egy pár azt hiszem!És így talán jövő ősszel már ütőképes fizikumot tudnék felmutatni az újonc vagy athletik kategóriában!És mégegyel bővíteni a Johnny tanítványok sikereit!!! :-! =/+'

2007. November 22. - 23:53:55
Válasz #24
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Akkor itt kérdezhetek,nyaggathatlak ha edzéssel,kajával kapcsolatos kérdéseim lennének??Mert azért lenne egy pár azt hiszem!És így talán jövő ősszel már ütőképes fizikumot tudnék felmutatni az újonc vagy athletik kategóriában!És mégegyel bővíteni a Johnny tanítványok sikereit!!! :-! =/+'
Igen itt mostantól megtalálsz és valószínűbbnek tartom,hogy válaszokat is itt kapsz a legrövidebb időn belül tőlem.Természetesen amit személyesen akarsz feltenni,azt a Johnny Fitness-ben felteheted @:-)
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 23. - 17:03:46
Válasz #25
Nem elérhető

RolandFi


Akkor ezennel kérdeznék is egy párat!
1.kérdés:Jelenlegi edzéstervem így néz ki:
                        1.nap:váll,hát(lehúzások,húzódzkodások)
                        2.nap:vádli,comb,tricepsz
                        3.nap:váll,hát(evezések,felhúzások)
                        4.nap:mell,bicepsz,kis vádli
                        3 nap pihenő
A vállamat és a hátamat kell,de nagyon felhozni,ez a kettő izomcsoport,ami nehezebben fejlődik és szeretném,ha a V-alakom hangsúlyosabb lenne(mint Bognár Gergő,Németh István).Leginkább ezen dolgozom!!Ismétlések és sorozatok változóak,nem nagyon szoktam ugyanazt csinálni egymást követő edzésen,de álltalában a sorozatok 3-5 környékén vannak az ismétlések pedig 4-10 között.A gyakorlatok sorrendjét is szoktam variálni.Mindig a lehető legnagyobb súlyt próbálom használni,még szabályos végrehajtási formával.
2.kérdés:Jelentősebb izomtömeget szeretnék még felszedni(jelenlegi súlyom 107-108kg,zsír is van rajtam)!A étkezéseim ehhez próbálom igazítani,de nem igazán akar sikerülni.Lehet,hogy erőltetni kéne a kajálást,mint a Bodó Imrének??Én is elég nehezen hízok!Tápkiegnek fehérjét,glutamint és kreatint szedek+vitaminok és ásványi anyagok.

Válaszodat előre is köszönöm,talán sikerül a tanácsaiddal előrébb kerülni,hogy én is olyan sikres legyek,mint a többi tanítványod! @:-) Łł=
Roland

2007. November 23. - 18:00:45
Válasz #26
Nem elérhető

RolandFi


Az edzéseket nem egymás után nyomom le szünet nélkül,egy héten belül osztom el őket,pihenőnapokat beiktatva! :-){ :-}

2007. November 23. - 22:26:17
Válasz #27
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Akkor ezennel kérdeznék is egy párat!
1.kérdés:Jelenlegi edzéstervem így néz ki:
                        1.nap:váll,hát(lehúzások,húzódzkodások)
                        2.nap:vádli,comb,tricepsz
                        3.nap:váll,hát(evezések,felhúzások)
                        4.nap:mell,bicepsz,kis vádli
                        3 nap pihenő
A vállamat és a hátamat kell,de nagyon felhozni,ez a kettő izomcsoport,ami nehezebben fejlődik és szeretném,ha a V-alakom hangsúlyosabb lenne(mint Bognár Gergő,Németh István).Leginkább ezen dolgozom!!Ismétlések és sorozatok változóak,nem nagyon szoktam ugyanazt csinálni egymást követő edzésen,de álltalában a sorozatok 3-5 környékén vannak az ismétlések pedig 4-10 között.A gyakorlatok sorrendjét is szoktam variálni.Mindig a lehető legnagyobb súlyt próbálom használni,még szabályos végrehajtási formával.
2.kérdés:Jelentősebb izomtömeget szeretnék még felszedni(jelenlegi súlyom 107-108kg,zsír is van rajtam)!A étkezéseim ehhez próbálom igazítani,de nem igazán akar sikerülni.Lehet,hogy erőltetni kéne a kajálást,mint a Bodó Imrének??Én is elég nehezen hízok!Tápkiegnek fehérjét,glutamint és kreatint szedek+vitaminok és ásványi anyagok.

Válaszodat előre is köszönöm,talán sikerül a tanácsaiddal előrébb kerülni,hogy én is olyan sikres legyek,mint a többi tanítványod! @:-) Łł=
Roland
1.kérdésedre a válasz:az edzésfelosztásod nekem szimpatikus,ezzel,így elérheted az általad említett izomcsoportok feljavítását.Bár ehhez természetesen szükségeltetik a megfelelő étrend,pihenés.
           2.Azt nem tudom,nem emlékszem rá hogy milyen magas is vagy,ez azért ugye sokat számít a súlyod miatt is.A lehető legjobb persze egy versenyképed(és esetleg egy mostani) elküldése lenne,akár ide erre az oldalra.Ha szégyenlős vagy ;D,akkor küldd el privátban vagy megnéznélek személyesen 8-).A kaja erőltetésnek egyébként nem vagyok a híve,csak addig a pontig,hogy mondjuk beiktatni napközben vagy éjjel 1-1 MRP-t.Meg még légyszíves írdd le hogy konkrétan milyen és mennyi tápkieget használsz,természetesen a napi kajáddal együtt 8-}.Ennyi információra mindenképpen szőkségem lenne,hogy kitalálhassunk valami okosat
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2007. November 24. - 13:18:59
Válasz #28
Nem elérhető

RolandFi



2007. November 24. - 13:18:59
Válasz #29
Nem elérhető

RolandFi


Szia Johnny!                                                                                                                                                                                                                       A képeimet nem igazán tudom ide feltenni,mert nem tudom még,hogy hogy is kell,nem olyan régóta vagyok itt a fórumon és még nem megy. !+"% ˝=/Ha az neked is megfelel az e-mail címedre küldeném őket.A kérdéseidre a válaszaim pedig:
178 cm magas vagyok.Edzésnapokon az edzés környékére időzítem a tápkiegeket,edzés elött Pro360 fehérjepor+valami koffeintartalmú ital,edzés közben kortyolgatom az 5 gr glutamint,5gr kreatint,kb.50 gr szőlőcukrot,magnéziumot és vitaminokat tartalmazó italom,edzés után ismét 1 adag Pro360 fehérjepor,egyszerű és összetett szénhidrát+5 gr kreatin,este lefekvés elött 5gr glutamin.
Pihenőnapokon reggel 1 adag Pro360+5 gr kreatin,este lefekvés elött 1 adag Pro360+5 gr glutamin.
Az étkezésem reggel egy nagy adag zabpehellyel kezdem(Kb.200 gr) tejjel(kb.fél liter)esetleg egy banánnal,majd edzésig elosztom a 10db egész tojást és az 500gr durumtésztát tojásostésztaként kétszeri étkezésre.Edzés elött és után már vázoltam,hogy mit fogyasztok.Ja,edzés utáni összetett szénhidrátom megintcsak a zabpehely.Ez után még 2 órával később eszek kb.200 gr halat némi szénhidráttal,majd utolsó étkezésem lefekvés elött  kb.200-250 gr Alpa sovány túró+a glutamin.Pihenőnapokon is napi kétszer eszem a zabpelyhet és a tojásostészta adagomat,este pedig a hal,majd a túró és a fehérjeturmix.Azért nem vetem meg azokat a kajákat sem amik itt nincsenek felsorolva,de zsíros kajákat nem eszek,mert nem is szeretem.
Akkor a képeim pedig elküldöm az e-mail címedre.
Előre is köszi a segítséged.