2024. Május 09. - 04:14:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: 2008 Új év, új fogadalmak, új élet  (Megtekintve 32649 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. December 28. - 17:57:07
Megtekintve 32649 alkalommal
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Szerintem éppen ez aktuális! Szóval mint a cím is árulkodik jön az új év és már csak pár nap van vissza :-):-):: Mi is amit megfogadtok és ha meg is teszitek ezt akkor be tartjátok-e vagy éppen ha nem miért is nem? Ja és minek is fogadunk meg mindent új év alkalmából? Ja és arra is kíváncsi a bodybuilding.hu csapata, hogy ha megfogadtatok valamit akkor mikor is jön el az a nap amikor épp elég és megvalósúlt a fogadalom, vagy mikor is mondtátok azt a kedves mondatot először, hogy: "vazze csinálja a fa*zom tovább én abbahagyom!"  :-):-):: :----

2007. December 28. - 18:06:50
Válasz #1
Nem elérhető

Raymond


Hát igen az újévi fogadalmak..... ;D ;D.......legfőképpen a médiasztárok jutnak eszembe mint a Pa-Dö-Dő, Soma, Kozsó, Győzike és egyéb más erotikus testalkattal rendelkező elhízott egyének hogy leadnak 10 kilot meg így meg úgy......nevetséges szinte teljesen hülyet csinálnak magukból.....

Én személy szerint nem szoktam újévi fogadalmakat kötni, mert soha nem tudhatom hogy ki áll az utamba vagy mi miatt szakad valami félbe..tehát ez nem csak rajtunk mulik..az élet kiszámíthatatlan...(tudom ez egy kicsit ironikus)......

De viszont azt tudom hogy most megint 1 évvel okosabb vagyok és tudom hogy milyen hibákat nem szabad elkövetnem....
 !+"% !+"% 8-} 8-}

2007. December 28. - 18:09:28
Válasz #2
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Pld: Diéta alatt fehérkenyeret nutellával és kobásszal levezetni  <:-)

2007. December 28. - 18:14:41
Válasz #3
Nem elérhető

Raymond


Pld: Diéta alatt fehérkenyeret nutellával és kobásszal levezetni  <:-)

azért ekkora hibákat nem követtem el...... ;D ;D O0 O0......csak sajna volt amikor a csipőm sérült volt túlságosan naív voltam és tovább erőltettem felhuzásokkal ami nem tett jót neki....

2007. December 28. - 18:18:27
Válasz #4
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Itt nem is rád céloztam, de említetted a "sztárokat" Na nekik ez még megfér a diéta mellett  ˝=/ De említhetnénk még a jó öreg káposztaleves diétát, vagy csokidiétát, vagy sorolhatnám a sok értelmetlen hülyeséget! :-):-)::

2007. December 28. - 18:19:51
Válasz #5
Nem elérhető

GetFreaky!


Pld: Diéta alatt fehérkenyeret nutellával és kobásszal levezetni  <:-)


Ez nagyon jó úgynevezett erős csalónap!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2007. December 28. - 20:40:46
Válasz #6
Nem elérhető

L


Olyan ez az újévi fogadalom dolog szerintem, hogy eleve olyan dolgot fogadunk meg, aminek a megvalósulására kevés esélyt látunk, meg nem is igazán hiszünk benne...Általában egy sokadik próbálkozás ez.Szerintem a dolgok nem így működnek. Vagy csinálunk valamit vagy nem. Vagy hiszünk valamiben vagy nem. Ezért felesleges szerintem ilyenekbe bocsátkozni.  :-}
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2007. December 28. - 20:49:42
Válasz #7
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
De ez is egy lehetőség! És ki tudja? Valakinek éppen ez jön be (lehet)!!! Személyes véleményem, hogy mindegy mikor mit fogadsz meg, egy a lényeg! Csak akkor fogadj meg valamit, ha már csinálod egy napja!!!!! S ha ez a nap "zökkenőmentesen" telt, akkor fogadd meg, hogy a holnapi napot is így csinálom, s így tovább! :-):-)::


 /7%

2007. December 28. - 20:59:13
Válasz #8
Nem elérhető

GetFreaky!


Olyan ez az újévi fogadalom dolog szerintem, hogy eleve olyan dolgot fogadunk meg, aminek a megvalósulására kevés esélyt látunk, meg nem is igazán hiszünk benne...Általában egy sokadik próbálkozás ez.Szerintem a dolgok nem így működnek. Vagy csinálunk valamit vagy nem. Vagy hiszünk valamiben vagy nem. Ezért felesleges szerintem ilyenekbe bocsátkozni.  :-}


Egyetértek testvér!!! ;-oo-;

2007. December 28. - 21:17:41
Válasz #9
Nem elérhető

L


Olyan ez az újévi fogadalom dolog szerintem, hogy eleve olyan dolgot fogadunk meg, aminek a megvalósulására kevés esélyt látunk, meg nem is igazán hiszünk benne...Általában egy sokadik próbálkozás ez.Szerintem a dolgok nem így működnek. Vagy csinálunk valamit vagy nem. Vagy hiszünk valamiben vagy nem. Ezért felesleges szerintem ilyenekbe bocsátkozni.  :-}


Egyetértek testvér!!! ;-oo-;

;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2007. December 28. - 21:43:02
Válasz #10
Nem elérhető

Lalika85


Én azért megfogadom,hogy mindent megteszek ami rajtam múlik,hogy jobbá tegyem magamat és a környezetemet.
Addig meg sem állok,amíg el nem érem a céljaimat.
A testépítésen belül a jelenlegi méreteimhez képest jelentős növekedést és nagyon alacson testzsír %-ot.

Nem csak megfogadom,hanem meg is teszem :)   És ezt ti is látni fogjátok.
Mindenkinek sikerekben gazdag és boldog Új évet kívánok!!



Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2007. December 28. - 21:46:58
Válasz #11
Nem elérhető

L


Én azért megfogadom,hogy mindent megteszek ami rajtam múlik,hogy jobbá tegyem magamat és a környezetemet.
Addig meg sem állok,amíg el nem érem a céljaimat.
A testépítésen belül a jelenlegi méreteimhez képest jelentős növekedést és nagyon alacson testzsír %-ot.

Nem csak megfogadom,hanem meg is teszem :)   És ezt ti is látni fogjátok.
Mindenkinek sikerekben gazdag és boldog Új évet kívánok!!





Viszont! Így sikerülni fog az tuti!
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2007. December 28. - 21:48:06
Válasz #12
Nem elérhető

GetFreaky!


Olyan ez az újévi fogadalom dolog szerintem, hogy eleve olyan dolgot fogadunk meg, aminek a megvalósulására kevés esélyt látunk, meg nem is igazán hiszünk benne...Általában egy sokadik próbálkozás ez.Szerintem a dolgok nem így működnek. Vagy csinálunk valamit vagy nem. Vagy hiszünk valamiben vagy nem. Ezért felesleges szerintem ilyenekbe bocsátkozni.  :-}


Egyetértek testvér!!! ;-oo-;

;-oo-;


Látom többségbe egyetértünk ez jó!!!!ha valamit az ember véghez akar vinni nem foglalkozik semmivel hanem véghezviszi!!
Ennyi nem nagy titok!!! ;-oo-;

2007. December 28. - 21:49:30
Válasz #13
Nem elérhető

L


Olyan ez az újévi fogadalom dolog szerintem, hogy eleve olyan dolgot fogadunk meg, aminek a megvalósulására kevés esélyt látunk, meg nem is igazán hiszünk benne...Általában egy sokadik próbálkozás ez.Szerintem a dolgok nem így működnek. Vagy csinálunk valamit vagy nem. Vagy hiszünk valamiben vagy nem. Ezért felesleges szerintem ilyenekbe bocsátkozni.  :-}


Egyetértek testvér!!! ;-oo-;

;-oo-;


Látom többségbe egyetértünk ez jó!!!!ha valamit az ember véghez akar vinni nem foglalkozik semmivel hanem véghezviszi!!
Ennyi nem nagy titok!!! ;-oo-;
Asszem az ilyen dolgokra mondják, hogy egyszerű, de nem könnyű! 8-) ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2007. December 28. - 21:54:33
Válasz #14
Nem elérhető

GetFreaky!


Olyan ez az újévi fogadalom dolog szerintem, hogy eleve olyan dolgot fogadunk meg, aminek a megvalósulására kevés esélyt látunk, meg nem is igazán hiszünk benne...Általában egy sokadik próbálkozás ez.Szerintem a dolgok nem így működnek. Vagy csinálunk valamit vagy nem. Vagy hiszünk valamiben vagy nem. Ezért felesleges szerintem ilyenekbe bocsátkozni.  :-}


Egyetértek testvér!!! ;-oo-;

;-oo-;


Látom többségbe egyetértünk ez jó!!!!ha valamit az ember véghez akar vinni nem foglalkozik semmivel hanem véghezviszi!!
Ennyi nem nagy titok!!! ;-oo-;
Asszem az ilyen dolgokra mondják, hogy egyszerű, de nem könnyű! 8-) ;-oo-;


Igen ez teljesen így van!!!Akarat függő dolgok ezek én például ha valamit akarok akkor sikeresen véghezviszem!!!
Nem is dohányzok már régóta!!! ;-oo-;