2024. Május 08. - 09:02:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testkép  (Megtekintve 40787 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 14. - 11:45:47
Megtekintve 40787 alkalommal
Nem elérhető

Cressa


Üdvözlet!

Végzős orvostanhallgató vagyok, és a testépítéssel foglalkozó férfiak testképét vizsgálom. Nagy segítség lenne, ha szakdolgozatomhoz kitöltenétek a következő címen található kérdőívet: http://testkep.krad.hu/index.html . Az egész nem túl hosszú, és aki kitöltötte, azt mondja nem is olyan fárasztó :)

Bármilyen kérdést, megjegyzést szívesen fogadok.

Köszönettel, Mágori Andrea.

2008. Január 14. - 12:18:51
Válasz #1
Nem elérhető

George


Szia!
Ne haragudj, de sztem ezzel itt nem sok embert fogsz találni aki szívesen kitöltene egy ilyen kérdőívet, más fórumon esetleg még melegebb égtájakra is elküldenek majd(szépen fejeztem ki magam). Futókat miért nem vizsgáltok? Hogy mennyit költenek cipőkre pl.? Hogy milyen gyakran nézik az órájukat? Hogy egy-egy izomhúzódás ellenére is lefutnak egy bizonyos távot? Más. Párkapcsolat. Itt sok ember él házasságban, babával, kisgyermekkel. Sok embernek van komoly párkapcsolata. Nekem menyasszonyom van, aki gyönyörű, értelmes, intelligens(mérnök...tudom, te ORVOS leszel), és nem hiszem, hogy az volt a mérvadó a választásában, hogy én hogyan nézek ki, még úgy sem, hogy épp az edzőteremben ismerkedtünk meg. Sokat költünk a kiegészítőkre? Más meg a számítógépébe pakol több százezer forintot. Meg milliókat az autója tuningolásába. Meg a lemezlovas cuccaira, még ha csak hobbiból csinálja is(nekem van ilyen ismerősöm, több milliós cuccal, és képzeld, Ő ORVOS). Az átlag férfiakat miért nem kérdezed meg, hogy figyi, neked van here sorvadásod? Vagy, hogy működik rendesen a dolog? Meg fogsz lepődni, hogy mennyi embernél nem így van! Hogy hiába akar gyereket, nem megy. Nem testépítőkről beszélek, átlag emberekről. Mi itt odafigyelünk magunkra. Arra, hogy hogyan élünk, hogy mit eszünk, hogy edzzünk, és ennek van egy külső látszata => izmosak lettünk az évek alatt. Egészségesek. Én évek óta nem voltam orvosnál(legnagyobb szerencsémre). Rengeteg orvos ismerősöm van munkámból adódóan, és sokat tanultunk egymástól. Ők is tőlem. Csak tudod emberek nem szeretik, ha egy darab húsként kezelik őket, vagy valami felmérést végeznek rajtuk. Észrevetted, hogy nem nagyon van pozitív kérdésed ebben a tesztben? Csupa egoizmusra, meg beteges dologra utaló dolgot raktál bele. Ilyennek akarsz beállítani olyan embereket, akik rajtatok segítenek, ha veszitek a fáradtságot, hogy bementek egy terembe? Mert azoktól kérsz segítséget, akik tapasztaltabbak nálad, vagy nem? Mondjuk az edzőtől, jobb esetben személyi edzőtől, aki(optimális esetben) elkötelezettebb efelé a sport felé, mint te vagy. Ő segít majd neked, hogy jobban érezd magad a bőrödben, erre te ilyet kérdezel, hogy szereted-e mutogatni magad, meg volt-e már valaha párkapcsolatod???
Mindezek ellenére sok sikert neked a jövőben, én kívánom, hogy egy kicsit szélesebb legyen a látóköröd mint amit ez a teszt tükröz.

2008. Január 14. - 13:22:56
Válasz #2
Nem elérhető

Woodslave


én nem töltöm ki, de amióta testépítek @-o na jó, amióta először lementem edzeni 14 évesen, azóta megkopaszodtam, meg kiszőrősödtem (30 leszek mindjárt) lehet van összefüggés? :-)! Łł=

2008. Január 14. - 13:42:51
Válasz #3
Nem elérhető

fastor


egy csomó olyan adat van ebben ami kurvaára nem kötödik a sporthoz, szal inkább nem töltöm ki!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 14. - 13:47:23
Válasz #4
Nem elérhető

Raymond


Hááát alapáron nem lenne semmi bajom a teszteddel........ de van egy jónéhány sértő kérdés miránk testépítőkre nézve és hát ez nem esik jól....én személy szerint nem töltöttem ki...végigolvastam a kérdéséket és háááát......No Comment.....nem tudom hogy ezek a kérdések tényleg orvosi alapúak lennének e vagy valaki olyanvalaki hozta létre aki pikkel a testépítőkre vagy egyszerűen csak irigy .........(én az utóbbira tipplelek ::))

2008. Január 14. - 13:49:05
Válasz #5
Nem elérhető

Jordan


Üdvözlet!

Végzős orvostanhallgató vagyok, és a testépítéssel foglalkozó férfiak testképét vizsgálom. Nagy segítség lenne, ha szakdolgozatomhoz kitöltenétek a következő címen található kérdőívet: http://testkep.krad.hu/index.html . Az egész nem túl hosszú, és aki kitöltötte, azt mondja nem is olyan fárasztó :)

Bármilyen kérdést, megjegyzést szívesen fogadok.

Köszönettel, Mágori Andrea.

Kedves Andrea!

Én ugyan kitoltottem a kérdoívet, de........
A kérdések tényleg meg alázóak voltak, George nem hazudott!  ;D
Az én személyes kedvencem a "Volt-e már sexuális viszonya azonos nemu partnerrel?".
Na itt már gondolkoztam hogy abba hagyom, ebbol már semmi jó nem fog kisulni!
A kérdésekbol lejon az átlagember véleménye, a testéptok mind:
-betegek
-agresszívek
-szteroidokat használnak
-magamutogatoak
-kényszerbetegségben szenvednek
-lelki betegek
-izomagyuak
-a bodyn kivul semmi más nem érdekli oket

Mondjuk nem tudom min lepodtem meg, tudtam mindig is hogy így van.
Mint említettem már, én személy szerint kitoltottem, hogy segítsek, de ennek nem lessz itt osztatlan sikere szerintem.
Remélem lejott amire gondoltam, a kérdésekkel kapcsolatban meg szerintem lessz még aki elmondja a vélemenyét, egy kicsit máshogy!

A szakdolgozathoz azért sok sikert kívánok, Jordan.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 14. - 13:51:27
Válasz #6
Nem elérhető

Johnnyx


Szia!
Ne haragudj, de sztem ezzel itt nem sok embert fogsz találni aki szívesen kitöltene egy ilyen kérdőívet, más fórumon esetleg még melegebb égtájakra is elküldenek majd(szépen fejeztem ki magam). Futókat miért nem vizsgáltok? Hogy mennyit költenek cipőkre pl.? Hogy milyen gyakran nézik az órájukat? Hogy egy-egy izomhúzódás ellenére is lefutnak egy bizonyos távot? Más. Párkapcsolat. Itt sok ember él házasságban, babával, kisgyermekkel. Sok embernek van komoly párkapcsolata. Nekem menyasszonyom van, aki gyönyörű, értelmes, intelligens(mérnök...tudom, te ORVOS leszel), és nem hiszem, hogy az volt a mérvadó a választásában, hogy én hogyan nézek ki, még úgy sem, hogy épp az edzőteremben ismerkedtünk meg. Sokat költünk a kiegészítőkre? Más meg a számítógépébe pakol több százezer forintot. Meg milliókat az autója tuningolásába. Meg a lemezlovas cuccaira, még ha csak hobbiból csinálja is(nekem van ilyen ismerősöm, több milliós cuccal, és képzeld, Ő ORVOS). Az átlag férfiakat miért nem kérdezed meg, hogy figyi, neked van here sorvadásod? Vagy, hogy működik rendesen a dolog? Meg fogsz lepődni, hogy mennyi embernél nem így van! Hogy hiába akar gyereket, nem megy. Nem testépítőkről beszélek, átlag emberekről. Mi itt odafigyelünk magunkra. Arra, hogy hogyan élünk, hogy mit eszünk, hogy edzzünk, és ennek van egy külső látszata => izmosak lettünk az évek alatt. Egészségesek. Én évek óta nem voltam orvosnál(legnagyobb szerencsémre). Rengeteg orvos ismerősöm van munkámból adódóan, és sokat tanultunk egymástól. Ők is tőlem. Csak tudod emberek nem szeretik, ha egy darab húsként kezelik őket, vagy valami felmérést végeznek rajtuk. Észrevetted, hogy nem nagyon van pozitív kérdésed ebben a tesztben? Csupa egoizmusra, meg beteges dologra utaló dolgot raktál bele. Ilyennek akarsz beállítani olyan embereket, akik rajtatok segítenek, ha veszitek a fáradtságot, hogy bementek egy terembe? Mert azoktól kérsz segítséget, akik tapasztaltabbak nálad, vagy nem? Mondjuk az edzőtől, jobb esetben személyi edzőtől, aki(optimális esetben) elkötelezettebb efelé a sport felé, mint te vagy. Ő segít majd neked, hogy jobban érezd magad a bőrödben, erre te ilyet kérdezel, hogy szereted-e mutogatni magad, meg volt-e már valaha párkapcsolatod???
Mindezek ellenére sok sikert neked a jövőben, én kívánom, hogy egy kicsit szélesebb legyen a látóköröd mint amit ez a teszt tükröz.

Minden elismerésem. Szívemből szólták.  Łł=
Egyetek zabot!

2008. Január 14. - 16:14:27
Válasz #7
Nem elérhető

L


Üdvözlet!

Végzős orvostanhallgató vagyok, és a testépítéssel foglalkozó férfiak testképét vizsgálom. Nagy segítség lenne, ha szakdolgozatomhoz kitöltenétek a következő címen található kérdőívet: http://testkep.krad.hu/index.html . Az egész nem túl hosszú, és aki kitöltötte, azt mondja nem is olyan fárasztó :)

Bármilyen kérdést, megjegyzést szívesen fogadok.

Köszönettel, Mágori Andrea.


Aranyos kis kérdőív, de kb. 10 kérdés alatt bebizonyította számomra, hogy nem sok közöd van ehhez a sporthoz, sőt nem is kifejezetten jártál utána a dolognak. Sajnálom, hogy nem tudtam hozzájárulni a szakdolgozatod sikeréhez, de  a kérdéseid nagyrésze nonsense. Amúgy én is hasonló témában írok szakdolgozatot, és hasonló körökben töltettem ki kérdőíveket és nem egy fitness világbajnok hölgy töltötte ki nekem örömmel, mivel látták rajta, hogy hogy állok a dologhoz. A jobb eredmény reményében, én a helyedben kihagynám a kérdőívből az ostoba sztereotípiákat és változtatnék a hozzáállásomon...mondjuk, ha abszolút nem is érdekel a body és a témádat csak a kényszer szülte, akkor a válszomat tekintsd tárgytalannak.
Üdv.
L
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 14. - 16:26:44
Válasz #8
Nem elérhető

parrre


Kedves Andrea!

Én kitöltöttem, remélem segítettem vele. Kíváncsian várom a hírekben majd hogy  : " magyar tudósok megálapították, hogy azok a 31 éves testépítők, akik hetente 2-3 szor járnak edzeni és kopaszodnak, 79%-ban ötször ellenőrzik a gázcsapot naponta, illetve azon 60 év feletti özvegyek akiknek volt már homoszexuális kapcsolata, átlag 4x hajtottak végre sikeres öngyilkosságot egyéb sport végzése közben"

Sok sikert  :-*   

2008. Január 14. - 16:33:38
Válasz #9
Nem elérhető

hopika


Kedves Andrea!

Én kitöltöttem, remélem segítettem vele. Kíváncsian várom a hírekben majd hogy  : " magyar tudósok megálapították, hogy azok a 31 éves testépítők, akik hetente 2-3 szor járnak edzeni és kopaszodnak, 79%-ban ötször ellenőrzik a gázcsapot naponta, illetve azon 60 év feletti özvegyek akiknek volt már homoszexuális kapcsolata, átlag 4x hajtottak végre sikeres öngyilkosságot egyéb sport végzése közben"

Sok sikert  :-*   
˝=/
 Łł= Łł= Łł=
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 14. - 17:40:03
Válasz #10
Nem elérhető

Cressa


Udvozlet!

Nos, eloszor is tenyleg meglepett, hogy milyen indulatokat generalt eme kerdoiv. Ugyszinten meglepett, hogy en szamitottam olyan 5-10 valaszra, es ehhez kepest 6 ora alatt 38 erkezett be.
Megjegyzem nemcsak internetes kitoltest alkalmaztam, elmentem konditerembe, ismerosok ismerosei. A vilaghalo egy igen jo, bar ketsegtelenul csapdakat rejto lehetoseg bizonyos dolgok megvizsgalasara.

Futokat nemes egyszeruseggel azert nem vizsgaltam, mert meg voltak adva temak, nekem pedig ez keltette fel erdeklodesem.

Parkapcsolat ugy velem igen fontos aspektusa a mindennapi eletnek, es azert kerult bele, mert elotte forrasokat olvastam es erre is kitertek.

Termeszetesen mindenki arra kolti penzet, amire ohajtja, nem szerepelt semmilyen ertekitelet ezzel kapcsolatban a kerdoivben sztem.

Az orvost nem tudom, miert irtad nagybetuvel... Ha netalantan a kari sovinizmusra celoztal volna, akkor nem annak szantam. Gondoltam elebiggyesztek valamit, hogy ki is keri a segitseget, a kedvenc szinem vagy egyuttesem irrelevans informacio lett volna.
Nem kezeltem senkit egy darab huskent sosem, ez a vad nem erhet, ez egy felmeres. Onkentes alapon, senkire sincs raeroszakolva. Aki szivesen segit, mintahogy sokan voltak, azt megkoszonom.

Atlag ferfiakat is meg fogom kerdezni, ugyanis lesz kontroll csoport termeszetesen.

Az egeszseges eletmodot jomagam is partolom, sot, uzom, ezert is esett erre a temavalasztasom. Sot, volt ido, mikor en is jartam "gyurni". :D Az idezojel azert, mert azota sokat utana olvastam a temanak, es latom milyen hibakat kovettem el.

Sztem ott a felreerted, hogy egyatalan nem az volt a prekoncepcio, hogy ezek a kerdesek minden testepito ferfira igazak. Azt szuri, hogy mennyire jellemzo. Nem akarok senkit beallitani semmilyenek, ez reszedrol is eloitelet, hogy majd mit fogok kihozni mindezekbol. Volt egy elkepzeles, ezt pedig az eredmenyek modositani vagy igazolni fogjak.

Igyekeztem a lehetosegekhez merten korultekintoen valaszolni, de mivel nem zarult le a vizsgalat, sajnos nem irhatok le mindent.






2008. Január 14. - 17:40:03
Válasz #11
Nem elérhető

Cressa


én nem töltöm ki, de amióta testépítek @-o na jó, amióta először lementem edzeni 14 évesen, azóta megkopaszodtam, meg kiszőrősödtem (30 leszek mindjárt) lehet van összefüggés? :-)! Łł=

Ok, ne toltsd ki :)

Hogyne lehetne osszefugges: az edzes hatasara atrendezodott a keringesi rendszered, es a megvaltozott verellatas eltero borfeluletek fuggelekeit volt kepes taplalni. A tudomany mai allasa szerint ;)

2008. Január 14. - 17:40:03
Válasz #12
Nem elérhető

Cressa


egy csomó olyan adat van ebben ami kurvaára nem kötödik a sporthoz, szal inkább nem töltöm ki!

Neked is csak azt tudom mondani, hogy termeszetesen nem kotelezo :) Egy keres volt azokhoz, akik szivesen segitenek.
A sporthoz azert nem kotodik minden, mert ez nemcsak arrol szol...

2008. Január 14. - 17:40:03
Válasz #13
Nem elérhető

Cressa


Hááát alapáron nem lenne semmi bajom a teszteddel........ de van egy jónéhány sértő kérdés miránk testépítőkre nézve és hát ez nem esik jól....én személy szerint nem töltöttem ki...végigolvastam a kérdéséket és háááát......No Comment.....nem tudom hogy ezek a kérdések tényleg orvosi alapúak lennének e vagy valaki olyanvalaki hozta létre aki pikkel a testépítőkre vagy egyszerűen csak irigy .........(én az utóbbira tipplelek ::))

A kerdesek nem sertesnek lettek szanva: neked is azt tudom mondani, hogy ami nem vonatkozik rad, vagy minden testepito, az nem vonatkozik. A nemleges valasz is informativ.
Es nem, nem pikkelek a testepitokre, irigy sem vagyok :)

2008. Január 14. - 17:40:03
Válasz #14
Nem elérhető

Cressa



Kedves Andrea!

Én ugyan kitoltottem a kérdoívet, de........
A kérdések tényleg meg alázóak voltak, George nem hazudott!  ;D
Az én személyes kedvencem a "Volt-e már sexuális viszonya azonos nemu partnerrel?".
Na itt már gondolkoztam hogy abba hagyom, ebbol már semmi jó nem fog kisulni!
A kérdésekbol lejon az átlagember véleménye, a testéptok mind:
-betegek
-agresszívek
-szteroidokat használnak
-magamutogatoak
-kényszerbetegségben szenvednek
-lelki betegek
-izomagyuak
-a bodyn kivul semmi más nem érdekli oket

Mondjuk nem tudom min lepodtem meg, tudtam mindig is hogy így van.
Mint említettem már, én személy szerint kitoltottem, hogy segítsek, de ennek nem lessz itt osztatlan sikere szerintem.
Remélem lejott amire gondoltam, a kérdésekkel kapcsolatban meg szerintem lessz még aki elmondja a vélemenyét, egy kicsit máshogy!

A szakdolgozathoz azért sok sikert kívánok, Jordan.

[/quote]

Sosem fogom megerteni, hogy miert sertodnek meg ennyire a ferfiak, ha megkerdik toluk, hogy volt-e mar honoszexualis kapcsolatuk :D Forditott esetben en meglepodnek, es vigyorogva nemet mondanek :) Ha valakinek ez sertes, akkor lehet, hogy nem nekem vannak eloiteleteim a melegekkel...

A tobbire mar masnak valaszoltam, nem akarom magam ismetelgetni :)

Koszonom a jokivansagokat, mar igy is sokkal tobb valaszt kaptam, mint remeltem :)