2024. Május 08. - 18:44:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testkép  (Megtekintve 40788 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 14. - 17:40:03
Válasz #15
Nem elérhető

Cressa




Aranyos kis kérdőív, de kb. 10 kérdés alatt bebizonyította számomra, hogy nem sok közöd van ehhez a sporthoz, sőt nem is kifejezetten jártál utána a dolognak. Sajnálom, hogy nem tudtam hozzájárulni a szakdolgozatod sikeréhez, de  a kérdéseid nagyrésze nonsense. Amúgy én is hasonló témában írok szakdolgozatot, és hasonló körökben töltettem ki kérdőíveket és nem egy fitness világbajnok hölgy töltötte ki nekem örömmel, mivel látták rajta, hogy hogy állok a dologhoz. A jobb eredmény reményében, én a helyedben kihagynám a kérdőívből az ostoba sztereotípiákat és változtatnék a hozzáállásomon...mondjuk, ha abszolút nem is érdekel a body és a témádat csak a kényszer szülte, akkor a válszomat tekintsd tárgytalannak.
Üdv.
L
[/quote]

Ehhez megvallom nem sok mindent tudok hozzafuzni. Az a te vizsgalatod, ez az enyem. Nekem is sokan lelkesen valaszoltak.

2008. Január 14. - 17:40:03
Válasz #16
Nem elérhető

Cressa


Kedves Andrea!

Én kitöltöttem, remélem segítettem vele. Kíváncsian várom a hírekben majd hogy  : " magyar tudósok megálapították, hogy azok a 31 éves testépítők, akik hetente 2-3 szor járnak edzeni és kopaszodnak, 79%-ban ötször ellenőrzik a gázcsapot naponta, illetve azon 60 év feletti özvegyek akiknek volt már homoszexuális kapcsolata, átlag 4x hajtottak végre sikeres öngyilkosságot egyéb sport végzése közben"

Sok sikert  :-*   

Koszonom, hogy kitoltotted :)

Es ha Nobel-dijat kapok, feltetlenul szolok, igerem! ;)

2008. Január 14. - 17:52:27
Válasz #17
Nem elérhető

The Rock


Kitöltöttem én is, sok sikert hozzá! Nem kommentálom a kényes kérdéseket!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2008. Január 14. - 17:58:15
Válasz #18
Nem elérhető

Kola


szerintem elég sok "szteroidra utaló" kérdés van benne sokkal több kellen az elhivatottságról illetve arról hoyg mi motiválja az embert arra hoyg minden nap feladat elé állítsa a testét hoyg kihozza magából a maximumot =/+'

de azért kitöltöttem @-o ;-oo-;
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2008. Január 14. - 18:06:42
Válasz #19
Nem elérhető

Jordan



Forditott esetben en meglepodnek, es vigyorogva nemet mondanek :) Ha valakinek ez sertes, akkor lehet, hogy nem nekem vannak eloiteleteim a melegekkel...


Hát igen, nem szeretem a "melegeket", eloítélet?
 Lehet, sot az!  :-/--
Bár tudom, manapság az a szégyen ha egy fiú a lányokhoz vonzódik!  :---- :---- :----
De, én már csak ilyen régivágásu gyerek maradok!  8)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 14. - 18:12:31
Válasz #20
Nem elérhető

L


Utánagondoltam ennek az egésznek és rájöttem, hogy valóban nincs könnyű dolga annak aki ilyen témában ír szakdolgozatot, ugyanis nem áll rendelkezésre elegendő irodalmi adat erről a sportról. (itt olyan irodalomról van szó amit el is fogadnak egy szakdolgozat bibliográfiájaként pl.: kutatások publikációi, kutatásokon alapuló könyvek...stb) A legtöbb adat személyes tapasztalatokból illetve kísérletezésből származik, ami cseppet sem releváns információ egy diplomamunkához. Ez persze nem változtat azon a tényen, hogy Cressának lövése nincs ehhez a sporthoz és ezzel a hozzáállással nem is lesz soha.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 14. - 18:26:52
Válasz #21
Nem elérhető

George


Én nem értettem félre semmit, csak kicsit lerágott csont már, hogy "felmérés" címszaván egyre betegebb kérdésekkel jönnek elő a "szakemberek", amiből aztán konkrét tényként, "felmérésekből" merített adatokkal alátámasztva, teljesen ferde képet állítanak be a nagyközönség elé a média szárnyain. Részemről nem előítélet ez, hanem tapasztalat(lásd. pár évvel ezelőtt úgyanígy kezdődött a később tv-be került inverz anorexia, meg Adonisz-komplexus). Melegekkel kapcsolatos dolgot nem tudom miért hoztad fel, sztem minden jóérzésű hetero férfi erre így reagálna. Indulatokat sztem nem váltott ki a kérdőíved, menj vele a "sárga" fórumra, és nézd meg mi fog történni...ott lesznek indulatok, biztos lehetsz benne. Az orvos szót azért írtam nagy betűvel, mert nekem az az érzésem sokatokkal kapcsolatban, hogy kissé mindenhatónak érzitek magatokat, miközben nagyon sok dologgal szemben tehetetlenül álltok, és sajna a "tudomány mai állása szerint" nem mindig jelenti a tényleges diagnózist, illetve megfelelő hozzáállást. Az én problémám még mindig az, és én le is írtam, hogy ez a teszt pozitív oldalát nem mutatja ennek az életstílusnak, csak olyan dolgokat, amit sok esetben az emberi tudatlanság és butaság eredményez.

2008. Január 14. - 18:29:27
Válasz #22
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Kitöltöttem!  ;D

 @:-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 14. - 19:05:00
Válasz #23
Nem elérhető

Cressa


Kitöltöttem én is, sok sikert hozzá! Nem kommentálom a kényes kérdéseket!

Ok. Koszi :)

2008. Január 14. - 19:05:00
Válasz #24
Nem elérhető

Cressa




Hát igen, nem szeretem a "melegeket", eloítélet?
 Lehet, sot az!  :-/--
Bár tudom, manapság az a szégyen ha egy fiú a lányokhoz vonzódik!  :---- :---- :----
De, én már csak ilyen régivágásu gyerek maradok!  8)
[/quote]

Nem szegyen, csak ha te sertesnek veszed, attol meg nem biztos, hogy a masik is annak szanja...

2008. Január 14. - 19:05:00
Válasz #25
Nem elérhető

Cressa


Utánagondoltam ennek az egésznek és rájöttem, hogy valóban nincs könnyű dolga annak aki ilyen témában ír szakdolgozatot, ugyanis nem áll rendelkezésre elegendő irodalmi adat erről a sportról. (itt olyan irodalomról van szó amit el is fogadnak egy szakdolgozat bibliográfiájaként pl.: kutatások publikációi, kutatásokon alapuló könyvek...stb) A legtöbb adat személyes tapasztalatokból illetve kísérletezésből származik, ami cseppet sem releváns információ egy diplomamunkához. Ez persze nem változtat azon a tényen, hogy Cressának lövése nincs ehhez a sporthoz és ezzel a hozzáállással nem is lesz soha.

Ertsd meg, hogy en nem arrol irok, hogy mi a leghatekonyabb modszer az izomtomeg novelesere, hanem masrol... De sztem ugysem fogjuk egymast meggyozni...

2008. Január 14. - 19:05:00
Válasz #26
Nem elérhető

Cressa


szerintem elég sok "szteroidra utaló" kérdés van benne sokkal több kellen az elhivatottságról illetve arról hoyg mi motiválja az embert arra hoyg minden nap feladat elé állítsa a testét hoyg kihozza magából a maximumot =/+'

de azért kitöltöttem @-o ;-oo-;

Koszonom :) Termeszetesen mindenki a sajat kerdoiveben majd olyan kerdeseket rak bele, amilyeneket szeretne :D

2008. Január 14. - 19:17:18
Válasz #27
Nem elérhető

endre66


Ez a kérdőív ezer helyen támadható.
A személyes, demográfiai adatokat a kérdőív végére illik tenni, ez etika, kérdezz meg egy szakembert, aki piackutatással foglalkozik, rossz benyomást tesz a kitöltőben rögtön az első percben (sokan úgy érzik, hogy úgy kezelik őket, mint egy darab húst, nemcsak badisok, bárki, bármilyen más témakörben).

Igen/nem típusú kérdések sem szerencsések, mivel beleszorítod az embert a 2 vélemény közti választásba. Szerintem sokkal eredményesebb lenne, ha beszélgetnél néhány sportolóval személyesen, persze több macera, és kell hozzá egy megfelelő kapcsolatteremtő kommunikációs képesség is, de ha én végeznék ilyen feladatot, biztos nem kérdőíveznék, ez tipikus esete annak, hogy te a személyiséget/viselkedést árnyalataiban szeretnéd kutatni, ahhoz pedig mélyinterjú (view-ha tetszik) dukál, sokkal jobban átgondolt kérdésekkel. Mire gondolok?

13, Férfi ideálom igen izmos, mint például Arnold Schwarzenegger.
Itt még nem is jött elő a meleg téma, de már azt ordítom magamban, hogy micsodaaaaa? egy férfinek nincs férfi ideállja, nekem nő ideálom van. De tegyük fel, hogy arra gondolok, amire te gondolhattál, és igen, valóban szeretnék igen izmos lenni. Nade nem annyira, és nem úgy (pl struktúrálisan kizáró okai vannak, ezért egy Nasser El Sonbaty csontozatú ember nem is álmodik egy Flex Wheeler típusú csontozatról). Ebben az esetben melyik választ nyomjam? IGEN/NEM? És Arnolddal előhozakodni, borzasztóan sztereotíp. Körülbelül annyira, mint odamenni egy súlyzózó nőhöz a teremben, és megkérdezni tőle ártatlan arccal, hogy "te G.I.Jane szeretnél lenni?"  (Demi Moore) De visszatérve az eredeti szálhoz, remélem ismersz pár testépítőt, nemcsak Arnoldot...

Ha kontroll csoportot is vizsgálsz majd, érdekes lesz a 15-ös kérdés, amiből szintén kibukik a gondolatmeneted...
15, Nyáron is inkább vagyok melegítőben vagy pulóverben, hogy vastagabbnak lássanak.  
Ki az az üvöltő b_rom állat, aki a melegedő bolygónkon pulóvert (pull over- ha tetszik) hord nyáron? És szerinted be is vallja az ember, hogy azért vesz fel több ruhát, hogy vastagabbnak hasson...És ha be is nyomja valaki az igent, szerinted komolyan is gondolja?
Nem, nem, nem is tudtam tovább olvasni...
Steve jó fej, hogy kitöltötte, de nekem ehhet nem volt türelmem, de kiváltképp nem akartalak téged olyan információkkal ellátni, amik az összesítés utáni kiértékeléskor agyrémhez vezettek volna. Csak azért írom ezt, mert értékeltem már ki 2x200 kérdőívet, és iszonyú baromságok jönnek ki, ha rossz a kérdéssor. Tényleg elgondolkodnék a mélyinterjús változaton, de szerintem annyira nem vagy otthon a témában, hogy felállna az interjúalany 4-5 perc után...
Tőlem nem kapsz minuszt. De ha ezt így ki akarod értékelni majd...pfff...nem tudom. Elolvasnám majd a szakdogát egészében.

(Jordan +)

2008. Január 14. - 19:20:20
Válasz #28
Nem elérhető

Cressa


Én nem értettem félre semmit, csak kicsit lerágott csont már, hogy "felmérés" címszaván egyre betegebb kérdésekkel jönnek elő a "szakemberek", amiből aztán konkrét tényként, "felmérésekből" merített adatokkal alátámasztva, teljesen ferde képet állítanak be a nagyközönség elé a média szárnyain. Részemről nem előítélet ez, hanem tapasztalat(lásd. pár évvel ezelőtt úgyanígy kezdődött a később tv-be került inverz anorexia, meg Adonisz-komplexus). Melegekkel kapcsolatos dolgot nem tudom miért hoztad fel, sztem minden jóérzésű hetero férfi erre így reagálna. Indulatokat sztem nem váltott ki a kérdőíved, menj vele a "sárga" fórumra, és nézd meg mi fog történni...ott lesznek indulatok, biztos lehetsz benne. Az orvos szót azért írtam nagy betűvel, mert nekem az az érzésem sokatokkal kapcsolatban, hogy kissé mindenhatónak érzitek magatokat, miközben nagyon sok dologgal szemben tehetetlenül álltok, és sajna a "tudomány mai állása szerint" nem mindig jelenti a tényleges diagnózist, illetve megfelelő hozzáállást. Az én problémám még mindig az, és én le is írtam, hogy ez a teszt pozitív oldalát nem mutatja ennek az életstílusnak, csak olyan dolgokat, amit sok esetben az emberi tudatlanság és butaság eredményez.

Ooo, nekem semmi kozom a mediahoz, errol biztosithatlak... Ezt a sarat nehogymar magamra kelljen vennem...

Sarga forumra feltettem, idaig reagaltam nekik...

Es az egesz orvostarsadalom sarat sem vennem magamra.
Maganemberkent szinten van velemenyem, de ez perpill kevesse fontos.

A homoszexualis dolog nekem fura, de hat nyilvan nem vagyok ferfi :D Ugyanis ketszer olyan gyakori az erosebbik nemben, hehe ;)

2008. Január 14. - 19:20:20
Válasz #29
Nem elérhető

Cressa