2024. Május 08. - 19:18:33
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Testkép  (Megtekintve 40789 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 14. - 19:29:19
Válasz #30
Nem elérhető

shp


Steve-ét duplán súlyozd. Más dimenzió  8-)

A Woodslave-nek adott válaszodat én átgondolnám mégegyszer..

Az a rossz kérdőív amelyik megosztottságot vált ki. Mondjuk legalább ezt megtudtad. Rosszul megszrkesztett, inkompetens kérdések.

Bocs a támadásért, ne vedd magadra! Logikus a próbálkozás!

2008. Január 14. - 19:42:55
Válasz #31
Nem elérhető

George


Tudom, hogy neked személy szerint semmi közöd a médiához, de hogy későbbiekben mi lesz a te felméréseddel te sem tudhatod előre. Az orvostársadalomba azzal, hogy orvos leszel, te is beletartozol...minden jó és rossz oldalával együtt, úgyhogy szokj hozzá sztem. Homokosokkal már megint te jössz...erre nem reagálnék semmit, mert engem nem érint.

2008. Január 14. - 19:52:16
Válasz #32
Nem elérhető

Jordan



A homoszexualis dolog nekem fura, de hat nyilvan nem vagyok ferfi :D Ugyanis ketszer olyan gyakori az erosebbik nemben, hehe ;)
???????

Érdekes, én a discokban tobbet látok csajokat "barátságból" csókolózni, mint fiúkat.........
Vagy csak én nem veszem észre?  ????...
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 14. - 20:03:57
Válasz #33
Nem elérhető

shp


Mondjuk azok a lányok a "dizsiben"  nem leszbik....szerencsére......így a  :-)o-:jó nekünk.

2008. Január 14. - 20:05:18
Válasz #34
Nem elérhető

Jordan


Mondjuk azok a lányok a "dizsiben"  nem leszbik....szerencsére......így a  :-)o-:jó nekünk.

Ezt nem arra mondtam, remélem észrevetted.  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 14. - 20:16:01
Válasz #35

Athosz

Vendég
Szerintem te szarsz bele magasról ebbe az egészbe, arra nem veszed a fáradtságot, hogy kicsit közelebbről megismerd a dolgokat. !+"%

2008. Január 14. - 20:30:50
Válasz #36
Nem elérhető

L


Utánagondoltam ennek az egésznek és rájöttem, hogy valóban nincs könnyű dolga annak aki ilyen témában ír szakdolgozatot, ugyanis nem áll rendelkezésre elegendő irodalmi adat erről a sportról. (itt olyan irodalomról van szó amit el is fogadnak egy szakdolgozat bibliográfiájaként pl.: kutatások publikációi, kutatásokon alapuló könyvek...stb) A legtöbb adat személyes tapasztalatokból illetve kísérletezésből származik, ami cseppet sem releváns információ egy diplomamunkához. Ez persze nem változtat azon a tényen, hogy Cressának lövése nincs ehhez a sporthoz és ezzel a hozzáállással nem is lesz soha.

Ertsd meg, hogy en nem arrol irok, hogy mi a leghatekonyabb modszer az izomtomeg novelesere, hanem masrol... De sztem ugysem fogjuk egymast meggyozni...

Ez a sport NEM csak az izomtömeg növeléséről szól számomra és úgygondolom sokak számára, ezért-gondolom feltűnt-meg sem említettem ezt témát. Teljesen mellémentél a dolognak, ezt próbáltam a tudtodra adni, de sajnos a válaszomnak is mellémentél. (pedig nem támadásképpen mondtam, sőt szerintem elég konstruktívan álltam hozzá) 
Azért további sok sikert a munkádhoz!
:-*
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 14. - 20:38:45
Válasz #37
Nem elérhető

George


Itt nem arról van szó, hogy győzzük meg egymást valamiről...mi jeleztük, hogy ez így nem jó, te válaszoltál kissé gúnyosan, ami jelen helyzetben nem a te javadra fordítja a helyzetet. Olvastam most a sárgán is...ahogy megmondtam előre, ment ott néhány durva dolog, ahhoz képest mi kultúráltan, és építő jelleggel álltunk hozzá. Most sikerült összeszedned egy rakás hülyeséget, mert biztos vagyok benne, hogy sokan poénból csomó marhaságot beírtak. Ha ez volt a cél, akkor sorry nem szóltam. Remélem orvosként körültekintőbb leszel. Na megyek megiszom az esti izomnövelőmet :-oD

2008. Január 14. - 22:41:18
Válasz #38
Nem elérhető

Lalika85


Minden elismerésem az itt válaszolóknak,hogy ennyi türelemmel és nyugalommal válaszoltatok Cressanak!   :-)!
Az olvasottak alapján,én nem tudok már mit hozzá fűzni.
Elmondtatok már mindent.

Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Január 14. - 22:46:25
Válasz #39
Nem elérhető

Béla


Én is kitöltöttem a tesztet.   =/+'

2008. Január 14. - 23:25:35
Válasz #40
Nem elérhető

Cressler


attól ,hogy semmi köze a sporthoz csinálhat kérdőívet róla  ))=/ ha azt kapná valaki közölünk feladatul ,hogy az informatikusokat vagy akárkit kérdőívezzen   abban ugyanúgy megjelennének az átlagember informatikusokkal szemben támasztott előítéletei, attitűdje kár ezen felkapni a vizet   :-oD 


nah kitöltöm én is
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Január 14. - 23:29:34
Válasz #41
Nem elérhető

fastor


khmmmm
valami probléma van az informatikusokkal? ::)
nem is tom mintha az lenna szakmám ;D
(illetve lessz:P)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 14. - 23:37:25
Válasz #42
Nem elérhető

Cressler


írhattam volna rendőrt is  d:) de csak egy példa volt az általánosításra meg az előítéletekre  ;D
egyébként fastor egy éjszaka Julia Robertsel vagy egy új videokéártya?  ;D ;D ;D @-o
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Január 15. - 08:17:30
Válasz #43
Nem elérhető

George


Rosszul tetted fel a kérdést: Egy éjszaka Julia Robertsel, vagy inkább Bill Gatesel?  --) >:D

2008. Január 15. - 08:20:52
Válasz #44
Nem elérhető

parrre


írhattam volna rendőrt is  d:) de csak egy példa volt az általánosításra meg az előítéletekre  ;D
egyébként fastor egy éjszaka Julia Robertsel vagy egy új videokéártya?  ;D ;D ;D @-o

Rendőrt ne !!!

Jön Berkes mester és lesz nemulass !  d:)  ;D

Videókártya?? Milyen ??  ::)