2024. Május 22. - 01:35:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hopika a Muszklitechnek köszönhető tömeget elkezdi formázni:Aplodan+Lipo6-tal  (Megtekintve 77198 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Január 28. - 20:57:37
Válasz #45
Nem elérhető

parrre


Még elugrok a berendelt cuccokért az áruházba(Aplodan,Hydroxycut Hardcore,Hyperdrol X2,Lipo6,Amino,Vitaminok,Glutamin Sr) és aztán pihi.
Bazd-káprázik a szemem! :-Đ

Húzzzá haza, pihi, tea, c-vitamin, lázcsillapító , alvás !  :-/-- :-/--  d:)

Jobbulást  @:-)

2008. Január 29. - 10:28:43
Válasz #46
Nem elérhető

God Vazzeg


Még elugrok a berendelt cuccokért az áruházba(Aplodan,Hydroxycut Hardcore,Hyperdrol X2,Lipo6,Amino,Vitaminok,Glutamin Sr) és aztán pihi.
Bazd-káprázik a szemem! :-Đ

Jobbulást Uram  ;-oo-;

2008. Január 29. - 14:13:49
Válasz #47
Nem elérhető

hopika


Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat!
Kb.12 órát ágyban töltöttem és most is csak nézelődni szállta ki-de lehet behurcolom a laptopot az ágyba.
Már csak 39 foknál járok-viszont nem bírok enni,szinte semmit.
GRRRRRR!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 29. - 16:55:50
Válasz #48
Nem elérhető

Telipó


Hi Hopika!

Én már túl vagyok ezen a lázas influenzán, sajna nálam 5 napig tartott a láz, eredmény -3kg, erőszint a béka segge alá esett vissza ˝=/
Úgyhogy kitartás és sok sok pihi {-)

2008. Január 29. - 21:46:48
Válasz #49
Nem elérhető

God Vazzeg


Hi Hopika!

Én már túl vagyok ezen a lázas influenzán, sajna nálam 5 napig tartott a láz, eredmény -3kg, erőszint a béka segge alá esett vissza ˝=/
Úgyhogy kitartás és sok sok pihi {-)

Karácsonykor kapott el a dögvész, 3 napig lázas voltam, minusz 4kg  :'(

2008. Január 30. - 14:07:14
Válasz #50
Nem elérhető

hopika


Nem Jana,még nem sikerült.
Ma voltam olyan állapotban,hogy el tudtam menni orvoshoz és egyből vágta,hogy mi van.
Ránézett a torkomra és annyit mondott,hogy magának legaláb 40 fokos láza volt,ugye?
Csak tudnak ők is valamit...
Pihenek-teázok-és szedem a gyógyszerek mellett a vitaminjaimat.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 30. - 23:03:35
Válasz #51
Nem elérhető

hopika


Nah:
A lázcsillapítók,emelt adagú multivitamin(5 Optimen+5-6g C vitamin) az ágyban fekvés eljuttatott arra a szintre már legalább,hogy nincs lázam,csak hőemelkedés.
Hétvégén kinövöm ezt a bajt is,mert ki kell és még ha piros markológépek potyognak az égből:hétfőn akkor is elkezdem az Aplodan-Lipo kombómat!
Amúgy már beszereztem mindent az elkövetkező 3 hónaphoz...Thnx to Extremefit Nyh.
Holnap jelentek!
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 31. - 15:10:57
Válasz #52
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Január 31. - 15:11:43
Válasz #53
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 04. - 11:34:23
Válasz #54
Nem elérhető

hopika


Ahogy ígértem:ma elkezdődik végre a formázás(bár nem sok minden maradt emiatt a rohadt influenza miatt... :-Đ)
A mai napon egy gyenge aerob-has program van és ugye elkezdődik a "tiszta"-kaja-csökkentett CH-val.
A 3 hónapos terv alatt reálisnak érzem a 95 kg-ra való letisztulást,a főbb méretek szintentartása,vagy minimális csökkenése melett.
Kiváncsi leszek arra,hogy az Aplodan és a Hyperdroll 2 mennyiben fogja "megmenteni" az izmokat és mennyire tud beformálni a Lipo6 és a Hydroxycut Hardcore.
Lehetséges,hogy bevetésre kerül még egy hónap időtartamra az Orastan A is,csak még kérdéses,hogy melyik hónap legyen a kiszemelt-ebben Steve segítségét várnám(de még nem válaszolt).
Nagyjából ennyi,üdv
T. @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 04. - 11:56:30
Válasz #55
Nem elérhető

God Vazzeg


Ahogy ígértem:ma elkezdődik végre a formázás(bár nem sok minden maradt emiatt a rohadt influenza miatt... :-Đ)
A mai napon egy gyenge aerob-has program van és ugye elkezdődik a "tiszta"-kaja-csökkentett CH-val.
A 3 hónapos terv alatt reálisnak érzem a 95 kg-ra való letisztulást,a főbb méretek szintentartása,vagy minimális csökkenése melett.
Kiváncsi leszek arra,hogy az Aplodan és a Hyperdroll 2 mennyiben fogja "megmenteni" az izmokat és mennyire tud beformálni a Lipo6 és a Hydroxycut Hardcore.
Lehetséges,hogy bevetésre kerül még egy hónap időtartamra az Orastan A is,csak még kérdéses,hogy melyik hónap legyen a kiszemelt-ebben Steve segítségét várnám(de még nem válaszolt).
Nagyjából ennyi,üdv
T. @:-)

Mr T.  @:-)


2008. Február 04. - 13:02:24
Válasz #56
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Február 04. - 13:15:27
Válasz #57
Nem elérhető

God Vazzeg


Kicsi koromban nagy fan voltam... @-o

Ez nem lehet véletlen  ;-oo-; Gyúrjá Hopika, nemsokára te is ilyen szépszál legény leszel  @:-)  :-oD
Nade  :-!!!

2008. Február 04. - 13:29:05
Válasz #58
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Kicsi koromban nagy fan voltam... @-o

Ez nem lehet véletlen  ;-oo-; Gyúrjá Hopika, nemsokára te is ilyen szépszál legény leszel  @:-)  :-oD
Nade  :-!!!
Hát szerintem Hopika ettől a "szépszál legénytől" már klasszisokkal jobb így a kúra előtt is  :) Minden tekintetben
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU

2008. Február 05. - 13:16:50
Válasz #59
Nem elérhető

hopika


Végre ma hosszú idő után meglesz az első normális edzésem.
Kar napot tartok és remélem nem vesztettem el az összes erőmet a kényszerpihenő alatt.
Ma 2. napja megy az Aplodan,de nem várok egyelőre semmit tőle-majd az első heti feltöltés után leszek kiváncsi...
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!