2024. Május 21. - 13:00:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Superdrol NG teszt by God Vazzeg  (Megtekintve 66120 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Február 03. - 12:38:09
Válasz #60
Nem elérhető

L


Na kérem, lelábaztam, de valami van a gyomrommal, majdnem behánytam guggolás után  :---- Mindegy, ha ilyen van, összeszorítom a fogam, hogy a sűreje bent maradjon  /7%  !+"%


 :-O :-O :-O
Ez hozzáállás! Én is így nyomom ezen túl!
Hétfőn lábbal kezdek! ;D ;-oo-;
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Február 04. - 22:12:22
Válasz #61
Nem elérhető

God Vazzeg


 ;D

Na kérem, ma hát-váll volt, szegény T-rúdhoz kellett már gurtnit használnom, állítólag hajlott is, de nem érdekelt, mert egy állat vagyok!! Széttéptem a hátam, nyújtás közben ropogott a bőröm, lehet lesz pár új repedés  8) Majd vállaztam egy olyat, hogy alig bírtam a parkolóból kikormányozni a vasat, pedig szervós  :-\ Váá nekem nagyon bejön ez a cucc, nem is vártam tőle ennyit. Bár a méretek nem változnak extrém mértékben (1,5 hét alatt mit várok) de hihetetlen erő és agy-izom kapcsolat tapasztalható tőle, ami hosszabb távon elengedhetetlen a fejlődéshez. Eddig minden pozitív, egyedül a libidó csökkenést vettem észre mint negatívum, de elvileg ez az utókúra elkezdésével megszűnik  :-*

Na mára ennyi, ha kérdés van, hajrá!  8-)

2008. Február 04. - 22:42:05
Válasz #62
Nem elérhető

God Vazzeg


Poénból ráálltam a mérlegre, ruhában. Érdekes!  :-oD  :-)->

2008. Február 04. - 22:42:47
Válasz #63
Nem elérhető

fastor


Poénból ráálltam a mérlegre, ruhában. Érdekes!  :-oD  :-)->
dejó lenne én is itt tartanék:D graut:D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 04. - 22:44:47
Válasz #64
Nem elérhető

God Vazzeg


Poénból ráálltam a mérlegre, ruhában. Érdekes!  :-oD  :-)->
dejó lenne én is itt tartanék:D graut:D


Köszi szépen  ;-oo-; Reggelre sajnos megint csak 100kg leszek, asszem azt kéne csinálni mint Lgy, felkelni éjszaka. Csakhát én későig dolgozom, sokszor hajnalig, és reggel tovább alszom.. Faxom se szeret felkelni  !+"%

2008. Február 04. - 22:58:55
Válasz #65
Nem elérhető

bandus


nice mester Łł=
cska így tovább :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2008. Február 06. - 17:46:42
Válasz #66
Nem elérhető

God Vazzeg


Na, elmegyek edzeni, majd estére beszámolok! Mell-kar lesz!  @:-) @:-)  :-oD  =/+'

2008. Február 06. - 21:55:09
Válasz #67
Nem elérhető

God Vazzeg


Fúúú srácok, iszonyatos volt a mai edzés, nem tudom mi lehetett, a hold együttállása vagy nemtom, de olyan szinten erős voltam, meg durrantam, hogy nem akartam elhinni. Lehet le is sérültem picit, mindjárt megkérdem valaki okosabbtól  8-}

Mellel kezdtem, 45 fokon, majd sima padra mentem rá. Eddig sima padon kezdtem mindig, előtte szoktam csinálni kis súllyal előre emeléseket, hogy kikapcsoljam az első vállat. Ma ez elmaradt, elsőnek 45 fok, majd a sima pad jött, és iszonyat erősnek éreztem magam, fel is pakoltam a súlyt rendesen  @:-) Itt volt kis malőr, max súlyomba nyomtam épp a 4.-et, mikor roppant párat a mellem, úgy, mint amikor nyújtásnál reped a bőr. De ez nem az volt, mert most, mikor előre felemelem a karom, szúró-égő érzés van a mellem külső felében  ????... Valakinek tipp?

Ezután bicepsz következett, teljesen jól ment, olyan szinten feldurrant a karom, hogy ilyet már régen láttam tőlük  :-){ Francia rúd, Scott pados bicó és kalapács bicó ment rá, majd tricepsz lenyomás csigán, utána koponyatörő egykezessel Johnny módra. Széjjel mentem teljesen  :-}

Alul két kép a "karcsi"-ról, sajna nincs tükör a teremben, csak egy szertár ablaka amiben képet lehet csinálni, olyan is a minőség, elnézést érte  :-[

2008. Február 06. - 21:58:09
Válasz #68
Nem elérhető

shp


Mesteri képek!   :-O  >:D

Drukkolok, hogy nem komoly a "sérülés"!

2008. Február 06. - 21:58:50
Válasz #69
Nem elérhető

ati75


A képek 1920-ból valók amikor még nem volt színes film.... ;D =/+'

2008. Február 06. - 21:59:41
Válasz #70
Nem elérhető

God Vazzeg


Mesteri képek!   :-O  >:D

Drukkolok, hogy nem komoly a "sérülés"!

Sajna ilyen fos képeket tudok csak egyelőre csinálni, de  alényeg látszik szerintem. Élőben (nekem) ütősebb volt  @:-) A sérülés nem fáj, csak "érzem". Remélem nem rosszabbodik  o:)

2008. Február 06. - 22:00:38
Válasz #71
Nem elérhető

God Vazzeg


A képek 1920-ból valók amikor még nem volt színes film.... ;D =/+'

Rajta a dátum  /:-)  :-p

2008. Február 06. - 22:12:51
Válasz #72
Nem elérhető

Lalika85


Reméljük,hogy semmi komolyabb problémád sincsen.
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Február 07. - 11:27:28
Válasz #73
Nem elérhető

God Vazzeg


Reméljük,hogy semmi komolyabb problémád sincsen.

Szerintem nem lesz gond, már alig érzem, majd jövő héten kiderül fekvenyomáskor. Én voltam állat, sok volt a súly, dehát erő volt rendesen, mondom mikor erőltessem a nagy súlyokat ha nem most  =/+'  !+"%

Más: mell és kar feldurranva az egekig, pedig nekem másnapra a kar mindig belaposodik. Kaja megy ezerrel, annyi, hogy már én is csodálkozok, gyakorlatilag 1 órára rá éhes vagyok, ahogy megkajázok  ::) Zsír is jön, ahogy látom, lassan eljátszhatom a "3 kismalacot" egyedül  :D Pattanások nekem is mintha jönnének, bár nekem alapból mindig volt velük problémám, de most mintha több lenne  ????... Amúgy közérzet jó, param param, mennék lábazni már ma, pedig csak holnap lesz soron  /:-) Ma meg pihi lesz  :-)-  :-)(-:  {-)

2008. Február 07. - 12:13:00
Válasz #74
Nem elérhető

shp


Lehet, hogy volt már szó róla, azért megkérdezem, hogy egy héten hány alkalommal szoktál edzeni?