2024. Április 27. - 14:51:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mindent a szénhidrátbevitelről.  (Megtekintve 81720 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 30. - 16:56:13
Válasz #15
Nem elérhető

God Vazzeg


Namost azt nem tudom, hogy ha pl. 250g-mal tömegelek, hogy ne jöjjön fel annyi zsír, akkor vajon nem hátráltatom-e az izomfejlődést ? (Azt nem hiszem hogy fehérjéből eszek túl sokat...  ;D)

Ugyanez a problémám. Én már próbáltam kevesebb CH-val egy évet, (és nem bedagadni) de még izmot is vesztettem akkor  :-X Szóval én tapasztalatból már nem veszem lejjebb a CH-t tömegeléskor, inkább fentebb rakom. A bél nem izgat, majd lemegy, de legalább az izomtömegem nőjön má, azért csinálom vagy nem?!  8-)

2008. Március 30. - 18:41:06
Válasz #16
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Namost azt nem tudom, hogy ha pl. 250g-mal tömegelek, hogy ne jöjjön fel annyi zsír, akkor vajon nem hátráltatom-e az izomfejlődést ? (Azt nem hiszem hogy fehérjéből eszek túl sokat...  ;D)

Ugyanez a problémám. Én már próbáltam kevesebb CH-val egy évet, (és nem bedagadni) de még izmot is vesztettem akkor  :-X Szóval én tapasztalatból már nem veszem lejjebb a CH-t tömegeléskor, inkább fentebb rakom. A bél nem izgat, majd lemegy, de legalább az izomtömegem nőjön má, azért csinálom vagy nem?!  8-)
Magas fehérjebevitellel és alacsony vagy mérsékelt zsírbevitellel nem fogsz veszíteni izmot még napi 100 g CH mellett sem. Sőt még izmosodhatsz is...de nem a mérleg szerint.  8-)

Tükör!!!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Március 30. - 23:17:08
Válasz #17
Nem elérhető

madinorbi


Egyetértek Steve-el miután tavasszal leszedtem a hótakarót egész nyáron max 50-200 grammon tartom a szénhidrátot.
Kemény edzés előtti napon megy több ch pihi napon kevesebb ez a mennyiség maximálisan elég hogy maradjon a súlyom és a forma is, az egy dolog hogy nem tudok olyan súlyokkal edzeni mint télen de hála az égnek ez nem zavar Már.
Télen a határ a csillagos ég bármennyi lecsúszik.
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Március 31. - 06:10:08
Válasz #18
Nem elérhető

izomboy


Irigyellek titeket, mindenki egy testének kellemes ch beviteltől simán hízik, és a tömegelése ez álltal egy jól eltőltött sziesztának tűnik.

Én mindíg, most is szemvedek éjjel nappoal mert nem tudok hízni....
77kilóról indúlt a tömegelésem és 450gr ch ról. ami tskg/6gr
Majd 1. hónap után emelni kellett mert semmi nem változott.
Lett belőle 500, majd 550. ami már TSKG/7.1gr.
3 óránként küzdök magammal hogy letoljam amit le kell...mert ugye muszáj:)

E fölé is szerettem volna menni, de jött a kajaundor ami ilyenkor mindíg szokott.
Elég ránéznem az ételre és öklendezem.
Ezzel be is fejezhetem a tömegelést míg lassan vissza  nem jön az étvágyam.

a mérleg most 82 de ebben a vizesedés van csak...szer elhagyása után szintén 77 leszek...
Sokat gondolodom mi a megoldás, még nem jöttem re....talán a fórum segít nekem ;-oo-;

Hát ez az én történetem ˝=/

2008. Március 31. - 09:09:32
Válasz #19
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Azt hiszem már személyesen elmondtam mindent, s a "szer" adagjával sem lesz probléma. El kell kezdeni az erőemelő edzéseket, hátha megoldást jelent majd...TAlán ez SEGG---ít!  8-)

 O0 O0 O0

2008. Március 31. - 11:45:51
Válasz #20
Nem elérhető

izomboy


Legalább akkora szeretnék lenni mint az arcom @-o
Mert akkor mindenki félhet tőlem >:D

2008. Március 31. - 12:40:21
Válasz #21
Nem elérhető

parrre


Irigyellek titeket, mindenki egy testének kellemes ch beviteltől simán hízik, és a tömegelése ez álltal egy jól eltőltött sziesztának tűnik.


Na hát én meg azoktól kapok sikítófrászt akik jóformán pizzán meg sörön élnek, és egész évben kockás a hasuk...  ˝=/
Én egyszer, csak egyetlenegyszer szeretném a saját hasamat kockásan látni ! ( Igaz pl. 3 éve a tökömet szerettem volna látni tükör nékül, és az összejött  ::) ;D )
 :-!!!

2008. Március 31. - 13:00:19
Válasz #22
Nem elérhető

hopika


Ja-osztom a Parre álláspontját:
Nekem is már párszág grammtól beindul a "zsírosodási" ciklus...
Akkor tudnék viszonylag száraz maradni,ha folyamatosan 200-250 gr körül tartanám a CH-t.(Persze ehhez megint le kellene pucolni... @-o)

Parre:én már láttam 2x is kockásan a bendőm! ;-oo-;
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Március 31. - 13:29:16
Válasz #23
Nem elérhető

parrre



2008. Március 31. - 14:56:22
Válasz #24
Nem elérhető

God Vazzeg


Irigyellek titeket, mindenki egy testének kellemes ch beviteltől simán hízik, és a tömegelése ez álltal egy jól eltőltött sziesztának tűnik.

Én mindíg, most is szemvedek éjjel nappoal mert nem tudok hízni....
77kilóról indúlt a tömegelésem és 450gr ch ról. ami tskg/6gr
Majd 1. hónap után emelni kellett mert semmi nem változott.
Lett belőle 500, majd 550. ami már TSKG/7.1gr.
3 óránként küzdök magammal hogy letoljam amit le kell...mert ugye muszáj:)

E fölé is szerettem volna menni, de jött a kajaundor ami ilyenkor mindíg szokott.
Elég ránéznem az ételre és öklendezem.
Ezzel be is fejezhetem a tömegelést míg lassan vissza  nem jön az étvágyam.

a mérleg most 82 de ebben a vizesedés van csak...szer elhagyása után szintén 77 leszek...
Sokat gondolodom mi a megoldás, még nem jöttem re....talán a fórum segít nekem ;-oo-;

Hát ez az én történetem ˝=/

Röhögni fogsz: én anno megküzdöttem a 400-500g CH bevitelével, egyszerűen nem akarta a szervezetem. Mindig hányingerem volt, stb.. Szépen fokozatosan kellett megoldani, de nekem már ennyitől is dagad a hasam  :o Érdekes ez, de én úgy gondolom szerencsésebb ez, minthogy 1000g CH mellett se legyen tömegem  8-)

2008. Március 31. - 22:55:04
Válasz #25
Nem elérhető

Rencsi


Irigyellek titeket, mindenki egy testének kellemes ch beviteltől simán hízik, és a tömegelése ez álltal egy jól eltőltött sziesztának tűnik.

Én mindíg, most is szemvedek éjjel nappoal mert nem tudok hízni....
77kilóról indúlt a tömegelésem és 450gr ch ról. ami tskg/6gr
Majd 1. hónap után emelni kellett mert semmi nem változott.
Lett belőle 500, majd 550. ami már TSKG/7.1gr.
3 óránként küzdök magammal hogy letoljam amit le kell...mert ugye muszáj:)

E fölé is szerettem volna menni, de jött a kajaundor ami ilyenkor mindíg szokott.
Elég ránéznem az ételre és öklendezem.
Ezzel be is fejezhetem a tömegelést míg lassan vissza  nem jön az étvágyam.

a mérleg most 82 de ebben a vizesedés van csak...szer elhagyása után szintén 77 leszek...
Sokat gondolodom mi a megoldás, még nem jöttem re....talán a fórum segít nekem ;-oo-;

Hát ez az én történetem ˝=/

Szia!
Annak, hogy nem kívánod az ételt, nem lehet az az oka, hogy sokmindent ugyanúgy, szokásos módon elkészíted, vagy otthon elkészítik neked és egyszerűen ráuntál? pl én is küszködöm az otthoni húslevessel, mert 4 éven keresztül heti 2-3szor azt ettem és +untam.. Nem tudom hogy mennyi zöldséget, gyümölcsöt eszel, de lehet, hogy segítene, vagy ha mindig egy kicsit újjítanál. Ahogy időm engedi megpróbálok minél több receptet felírni a keverem topicba, amik a hagyományos kaják lightos változatai, azok között is van és lesz is tömegnövelős, hátha bejön neked.
Én egyébként pont fordítva vagyok, hetente 1-2 szer éjszaka felkelek, hogy ennem kell valamit...kíváncsi vagyok, hogy a zsírégető váltás után is így lesz-e még...  ;D
"Amit nem tudunk megtenni, ne akadályozzon bennünket abban, amit megtehetünk!" /John Wooden/

2008. Április 01. - 12:13:14
Válasz #26
Nem elérhető

NaturalBoy


Nekem is ez a bajom már a kajákkal.Körülbelül szeptember óta eszem napi 6-szor és hogy változatos legyen mindig másképp ízesítem.Csak az volt a baj,hogy mindig fűszerekkel és szerintem ennyi fűszert nem bírt a gyomrom,mert most ha valami kicsit is fűszeres rögtön elkezd égni a gyomron.Szóval most a húst is csak főve... :-\

2008. Április 01. - 12:30:06
Válasz #27
Nem elérhető

Lalika85


Én megeszem még mindig ugyanazt...nem nagyon ízesítem.
Én a zöldségeket,savanyúságokat változtatgatom.
Kb.szeptember óta megy ez nálam is.

A diétát viszont várom,mert legalább nem kell annyit ennem.....

Nagyon rossz volt a tömegnövelés...sokszor már majdnem  :----  a sok kajától.
De mivel elő volt írva, megettem.

Az extrák a finom turmixok... :-oD
Akadályt csak az lát, ki leveszi szemét a célról.

Amikor a változás szelei fújnak, a kétkedők falakat húznak föl, az optimisták pedig vitorlákat.

Az őszinteség fájdalmat okozhat,de a hazugságot ritkán bocsájtják meg

Zsán Klucsó Alajos (Az Örök Mosolygó)

2008. Április 01. - 17:45:05
Válasz #28
Nem elérhető

fastor


Irigyellek titeket, mindenki egy testének kellemes ch beviteltől simán hízik, és a tömegelése ez álltal egy jól eltőltött sziesztának tűnik.


Na hát én meg azoktól kapok sikítófrászt akik jóformán pizzán meg sörön élnek, és egész évben kockás a hasuk...  ˝=/
Én egyszer, csak egyetlenegyszer szeretném a saját hasamat kockásan látni ! ( Igaz pl. 3 éve a tökömet szerettem volna látni tükör nékül, és az összejött  ::) ;D )
 :-!!!
tölem sikítófrászt kapnál ::)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Április 01. - 22:47:29
Válasz #29
Nem elérhető

parrre