2024. Április 27. - 12:04:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mindent a szénhidrátbevitelről.  (Megtekintve 81716 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Augusztus 16. - 21:00:49
Válasz #195
Nem elérhető

Boresz


Jönnek részemről a hülye kérdések:
-Kicsit emeltem a ch-n,ami teljes kiörlésű kiflivel történik ,tízorai,és ebéd mellé 1-1 db,valamint a reggeli zab +10g,valamint edzée előtti fehérjéhez + ~10g ,edzés utánihoz szintén ennyi plusz

aerob,megvan még ami 50perc heti 5x

hülyeséget művelek?

a cél:nem tömegelni akarok egyből,hanem kicsivel többet enni,mert már kórosan golyóztam az alacsony ch-tól,és visszaállni a ~ 1.5-2g tskg ch-hoz
Látom senki nem szólt semmit,de hozzátenném hogy a napi 1szeri barna rizst betettem az étrendbe.Mintha jönne vissza az erő is.Ezt abban veszem észre hogy kisebb pihenő időket tartok,de ugyan úgy mennek a gyakorlatok,és van ahol még 2-5kg emelés is megvolt. Szeptemberben edzés után is lesz barna rizs a kajában,meglássuk elindulnak e a centik felfelé.


1 kérdés: Ismerősöm eléggé vékony,és alig 160magas,viszont elég sokat eszik,úgymond szemetet,de nem tud hízni.
Ez ügyben mit tehet hogy egy kicsit felszedjen magára?
Jah és nem gyúrós,viszont az az ehte vidéki jómunkásember,mindig dolgozik valamit,szóval fizikálisan bírja a tempót.Csakhát kicsit ropi,és ezért akar kicsit hízni.
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Augusztus 16. - 21:24:14
Válasz #196
Nem elérhető

God Vazzeg


Jönnek részemről a hülye kérdések:
-Kicsit emeltem a ch-n,ami teljes kiörlésű kiflivel történik ,tízorai,és ebéd mellé 1-1 db,valamint a reggeli zab +10g,valamint edzée előtti fehérjéhez + ~10g ,edzés utánihoz szintén ennyi plusz

aerob,megvan még ami 50perc heti 5x

hülyeséget művelek?

a cél:nem tömegelni akarok egyből,hanem kicsivel többet enni,mert már kórosan golyóztam az alacsony ch-tól,és visszaállni a ~ 1.5-2g tskg ch-hoz
Látom senki nem szólt semmit,de hozzátenném hogy a napi 1szeri barna rizst betettem az étrendbe.Mintha jönne vissza az erő is.Ezt abban veszem észre hogy kisebb pihenő időket tartok,de ugyan úgy mennek a gyakorlatok,és van ahol még 2-5kg emelés is megvolt. Szeptemberben edzés után is lesz barna rizs a kajában,meglássuk elindulnak e a centik felfelé.


1 kérdés: Ismerősöm eléggé vékony,és alig 160magas,viszont elég sokat eszik,úgymond szemetet,de nem tud hízni.
Ez ügyben mit tehet hogy egy kicsit felszedjen magára?
Jah és nem gyúrós,viszont az az ehte vidéki jómunkásember,mindig dolgozik valamit,szóval fizikálisan bírja a tempót.Csakhát kicsit ropi,és ezért akar kicsit hízni.

A szemét kajának az az egyik hátránya hogy eltelít, és nem bírsz belőle annyit enni, hogy a szervezetednek elég táplálékot biztosíts vele. Anno én is meglepődtem ezen, mikor kitakarítottam az étrendemet, hogy mennyivel többet tudsz enni normális kajából, és mennyire jobban meglátszik a fizikumon!  /7%

2008. Szeptember 10. - 23:46:38
Válasz #197
Nem elérhető

Gabe


így bemegy a napi kiló CH?  ***))) :-!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 10. - 23:56:41
Válasz #198
Nem elérhető

God Vazzeg


így bemegy a napi kiló CH?  ***))) :-!

Ha engem kérdezel, az nagyon sok, csak extrém gyors anyagcserével elképzelhető, de nem irigylem az illetőt  /7%  :-)->

2008. Szeptember 11. - 07:58:08
Válasz #199
Nem elérhető

Gabe


tudom, hogy nagyon sok, de te kibírod!!!  :-!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 11. - 09:28:26
Válasz #200
Nem elérhető

God Vazzeg


tudom, hogy nagyon sok, de te kibírod!!!  :-!

Biztos jól néznék ki tőle, most olyan 300-350g megy, láthatóan vastagodom  O0

2009. Szeptember 07. - 18:20:39
Válasz #201
Nem elérhető

Johnnyx


A minap jártam Tescoban és az alábbi szénhidrát-féleségekkel találkoztam: "KornSpitz kifli", "barna magvas Spitz kifli", szójás Spitz kifli". Nem tud ezekről valaki valamit? Nekem alacsony GI-jű cuccoknak tűnnek úgy első ránézésre / kóstolásra.
Egyetek zabot!

2009. Szeptember 12. - 16:24:16
Válasz #202
Nem elérhető

Tweety


A minap jártam Tescoban és az alábbi szénhidrát-féleségekkel találkoztam: "KornSpitz kifli", "barna magvas Spitz kifli", szójás Spitz kifli". Nem tud ezekről valaki valamit? Nekem alacsony GI-jű cuccoknak tűnnek úgy első ránézésre / kóstolásra.












Ez a téma engem is érdekel!Vettem egyik nap a Tescoban én is tönkölybúza kiflit,egész ehető is volt,csak az a bibi,hogy ugye-a pontos összetevőket nem igazán lehet tudni... 8-}Szerintetek??
"Mindaddig egy senki vagy,ameddig azt hiszed magadról,hogy vagy valaki!"

2009. Szeptember 12. - 18:10:42
Válasz #203
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A kornspitz tulajdonképpen a teljes kiörlésű kenyérhez hasonlít. Összetételét tekintve a vollkorn kenyér tesója. A hiba ott csúszhat (csúszik) a rendszerbe hogy a tecsó előszeretettel használ ezen termékek készítéséhez is több sima búzalisztet.

2009. Szeptember 12. - 18:17:54
Válasz #204
Nem elérhető

FirstLady


A kornspitz tulajdonképpen a teljes kiörlésű kenyérhez hasonlít. Összetételét tekintve a vollkorn kenyér tesója. A hiba ott csúszhat (csúszik) a rendszerbe hogy a tecsó előszeretettel használ ezen termékek készítéséhez is több sima búzalisztet.
a barnakenyérhez pedig kakaót... milyen szemetek... :-/--
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Szeptember 12. - 18:25:50
Válasz #205
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
A kornspitz tulajdonképpen a teljes kiörlésű kenyérhez hasonlít. Összetételét tekintve a vollkorn kenyér tesója. A hiba ott csúszhat (csúszik) a rendszerbe hogy a tecsó előszeretettel használ ezen termékek készítéséhez is több sima búzalisztet.
a barnakenyérhez pedig kakaót... milyen szemetek... :-/--

...a barnakenyeret malátával szinezik.  ;)

2009. Szeptember 12. - 18:40:21
Válasz #206
Nem elérhető

FirstLady


A kornspitz tulajdonképpen a teljes kiörlésű kenyérhez hasonlít. Összetételét tekintve a vollkorn kenyér tesója. A hiba ott csúszhat (csúszik) a rendszerbe hogy a tecsó előszeretettel használ ezen termékek készítéséhez is több sima búzalisztet.
a barnakenyérhez pedig kakaót... milyen szemetek... :-/--

...a barnakenyeret malátával szinezik.  ;)
lehet, hogy azzal is, de nekem egy pék ismerősöm mondta ezt a kakaó dolgot is :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady