2024. Május 08. - 10:23:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Eszteró Zsolt "Sztereó a Nutzilla" Kérdezz-felelek  (Megtekintve 149319 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Szeptember 23. - 12:58:05
Válasz #645
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sziasztok!

Parommal kb. 3 honapja kezdtunk el ujra edzeni (o kondiba jart elotte, en roplabdazo voltam+kondi). Aztan suli miatt abba hagytuk kicsit az edzeseket es hat jott is rank "eredmeny". Nekem ez, amit 3 honap alatt vegbe vittem eddig tetszik, viszont o elegge el van keseredve, mert a mell koruli zsirparnak lassan mozdulnak. Dieta megvan, heti 5 edzes, protein, glutamin, amino (edzes elott). Zsiregeto egeszsegugyi okok miatt abbahagyva...

Ki mit ajanlana? Tobb edzes mellre vagy egyeb kiegeszito? Varom a segitsegeket! ?:-/


Szia Gee! Hol van a mell körüli zsírpárna? Konkrétan a mellszövetre kell gondolni? Nézz rá hogy biztos nem eszik-e félre. A nők előszeretettel mondják hogy "odafigyelnek" a kajára,aztán egy óvatlan és láthatatlan pillanatban  /7% . Tételezzük fel: Kaja betartva (ch olyan 50-100 gramm körül per nap!!!! ). Az edzés is ok. Akkor nézzünk egy "zsírégetőt". Ha elárulod hogy mi miatt és melyiket kellett abbahagyni,akkor javaslok alternatívát akár itt,akár privátban.  ;)


2010. Szeptember 23. - 13:02:34
Válasz #646
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Zsooooltiiiiii ?:-/ ;D

Zsooooltiiiiii  ?:-/ ;D


Ti együtt éltek hogy egyszerre jutok az eszetekbe?  ;D
Miben segíthetek nektek?

Prodnak: 2×245 mg/hét plussz 6 sárga.

George-nak: 2×490 mg/hét plussz 5 barna.

 8-) ;)

2010. Szeptember 23. - 14:47:42
Válasz #647
Nem elérhető

George


Azért írtunk be, hogy észrevedd az új kérdéseket teeee ***)))) ;D Mindig jössz azzal, hogy nem látod a moderált emberek kérdéseit...hát most látod ;D