2024. Április 27. - 09:58:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Valóraváltom  (Megtekintve 13740 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 01. - 19:28:06
Válasz #15
Nem elérhető

Tus


Igaz a nagy hévnek köszönhetően nem haboztam és megnyitottam a topicot.
Rengeteg új dolog jött az életembe. Az embertelen munkahelyi körölményeknek
és, elveimmel homlokegyenest szembenálló cégnek a filozófiája miatt ismétmét állást
váltottam ;D  =/+'
Erre az időre szükségem volt hogy anyagilag helyrejöjjek, igazán sajnálom ha bárki
ellenszenvét váltottam ki azzal, hogy nem vezettem a topicot.
Persze ez idő alatt nem tehettem meg hogy azokat az ételeket és tápkieget vásároljam
meg amit a fentiekben leÍrtam.
Az edzés hobby kocogás volt ez idő alatt.
Szóval a fogyás helyett plusz kilókat szedtem fel.
A Diétámról korántsem mondtam le!!!

Ha a hang a fejedben hangosabb, mint a velemnyek amik kornyezetedben korbevesznek, akkor mestere vagy az eletednek!

2010. Április 05. - 09:19:37
Válasz #16
Nem elérhető

CrashHUN


Az tény hogy ha valaki szeret enni minden félét (édességek, tészták, zsíros cuccok kolbász meg sonkák) és nem szeret sokat mozogni főleg edzeni annak nem egyszerű ledobni pár kilót..

Na végre eljött a nap most lefogyok megteszek mindent neki ugrok 1-hét és már fogy is a nagy ambíció ez a másik jellemző! Nem egyszerű dolog ez meg kell állni hogy ne zabáljuk fel naponta a hűtőt először könnyűnek tűnik de aki nem adja fel és oda figyel a dolgokra amit a nagy könyvbe megírtak és állandóan kántálják ott bizony jön az eredmény és még csoda szerek se kellenek hozzá.. Łł= (1hét alatt senki ne várja hogy majd 10 kilókat lead ez hosszú kemény fáradságos munka)


 ****