2024. Április 27. - 11:46:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Egészségügyi elsősegély  (Megtekintve 68725 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2008. Szeptember 23. - 15:14:43
Válasz #15
Nem elérhető

tas


Srácok!

Milyen kiegészítőt ajánlanátok magas vérnyomásra?
Egyik barátom tegnap kórházba került 70 kilóval 21 évesen 186-os vérnyomással és 132-es pulzussal.
A gyógyszereket meg ugye nem kellene erőltetnie....
toljon fokhagymát. nekem most elég alacsony, nem ok nélkül, rájöttem hogy azért mert naponta eszek fokhagymát.

2008. Szeptember 23. - 15:28:26
Válasz #16
Nem elérhető

Cressler


Arginin pl jó magas vérnyomásra, no nem ennyire magasra.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 23. - 15:41:20
Válasz #17
Nem elérhető

God Vazzeg


Arginin pl jó magas vérnyomásra, no nem ennyire magasra.

Arginin?  ::)

2008. Szeptember 23. - 15:43:24
Válasz #18

B1ll4

Vendég
Hipertenzió -> magas vérnyomás . Egészen pontosan , az hogy NO fokozó köze nincs hozzá ..

2008. Szeptember 23. - 15:49:21
Válasz #19
Nem elérhető

God Vazzeg


Hipertenzió -> magas vérnyomás . Egészen pontosan , az hogy NO fokozó köze nincs hozzá ..

Érdekes, én úgy tudtam pont emeli a vérnyomást, de én se tudhatok mindent  :-}

2008. Szeptember 23. - 15:50:31
Válasz #20
Nem elérhető

rajcipeti


Hát én is az Argininre gondoltam legelőszőr,majd olvasgattam a fokhagymáról is....
ÁÁÁ nem túlsúlyos 70 kiló kb.Vékony.Semmi előzménye nem volt neki korábban,most meg ugye már egy vagon gyógyszert írtak neki.Hosszútávon én inkább a fokhagymát favorizálom,meg az Arginint.Megpróbálom meggyőzni róla:)
Köszi a segítségeket!

2008. Szeptember 23. - 15:52:57
Válasz #21
Nem elérhető

rajcipeti


Hipertenzió -> magas vérnyomás . Egészen pontosan , az hogy NO fokozó köze nincs hozzá ..

Érdekes, én úgy tudtam pont emeli a vérnyomást, de én se tudhatok mindent  :-}

Valami olyasmi van,h tisztítja és tágítja az ereket,így nincs szükség akkora nyomásra,h ugyanazt a mennyiségű vért a kellő helyre jutassa.

2008. Szeptember 23. - 15:53:57
Válasz #22

B1ll4

Vendég
Aki hajlamos rá annak megemli , aki nem annak nem :) . Mindenesetre ekkora vérnyomással nem játszadoznék .

2008. Szeptember 23. - 15:55:19
Válasz #23
Nem elérhető

God Vazzeg


Aki hajlamos rá annak megemli , aki nem annak nem :) . Mindenesetre ekkora vérnyomással nem játszadoznék .

Jaja, ez nem játék már  **:))))*

2008. Szeptember 23. - 16:23:43
Válasz #24
Nem elérhető

Cressler


1,Kutatások alapján az arginin a következő tünetek kezelésekor lehet hasznos:

Szív-és érrendszeri megbetegedések
Koncentrációs problémák
Terméketlenség
Sebek/sérülések
Hipertenzió (magas vérnyomás)
Erekciós zavarok
Intersticiális húgyhólyaggyulladás


2, A doki is egy arginin tartalmú cuccot javasolt egy magas vérnyomású  ismerősömnek. Egészen pontosan egy C-vitamin E-vitamin, arginin, citrulin malát, ALA hatóanyagú kiegészítőt.

Az arginin eredetileg egyfajta vérhígító,mely lehetővé teszi, hogy ereink tágak maradjanak. A nitrogén-oxid és az arginin az erek kitágítása révén együttesen javítják a vérkeringést – akadálytalanabbá téve azt, ezzel csökkentve a vérnymást.








The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 23. - 16:27:27
Válasz #25
Nem elérhető

Cressler


Arginin pl jó magas vérnyomásra, no nem ennyire magasra.

Arginin?  ::)
az Vazzeg  ;D
Figyelj má amúgy ilyen kérdésekben csak azért, hogy írjak hülyeséget nemírok csak olyat amiben eddigi tapasztalataim szerint, vagy legjobb tudásom szerint biztos vagyok.  8-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 23. - 16:28:52
Válasz #26
Nem elérhető

madinorbi


Csak ne olyan arginines cuccot toljon amit telebasznak koffeinnel
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Szeptember 23. - 16:49:29
Válasz #27
Nem elérhető

God Vazzeg


Arginin pl jó magas vérnyomásra, no nem ennyire magasra.

Arginin?  ::)
az Vazzeg  ;D
Figyelj má amúgy ilyen kérdésekben csak azért, hogy írjak hülyeséget nemírok csak olyat amiben eddigi tapasztalataim szerint, vagy legjobb tudásom szerint biztos vagyok.  8-}

A kurva anyámat...  :-OO  ****:)))   8-)

2008. Szeptember 23. - 16:55:43
Válasz #28

Torony

Vendég

2008. Szeptember 23. - 17:00:00
Válasz #29
Nem elérhető

God Vazzeg


itten van egy pár szó a hatásmechanizmusáról a NO-fokozóknak...

http://www.bodybuilding.hu/supersite/index.php?option=com_content&task=view&id=145&Itemid=927

Érdekesség: nekem alacsony a vérnyomásom, és jól hatnak a no fokozók  ;) Persze már amelyik  8-)