2024. Április 27. - 10:04:49
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Egészségügyi elsősegély  (Megtekintve 68720 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 23. - 17:15:25
Válasz #30
Nem elérhető

Cressler


Arginin pl jó magas vérnyomásra, no nem ennyire magasra.

Arginin?  ::)
az Vazzeg  ;D
Figyelj má amúgy ilyen kérdésekben csak azért, hogy írjak hülyeséget nemírok csak olyat amiben eddigi tapasztalataim szerint, vagy legjobb tudásom szerint biztos vagyok.  8-}

A kurva anyámat...  :-OO  ****:)))   8-)
hüjjjje   @-o @-o @-o
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 23. - 18:03:16
Válasz #31
Nem elérhető

doncicco


Fölösleges itt bármit latolgatni, pontosan kellene tudni, hogy mitől magas a vérnyomása, mert ilyen értékek nem alakulnak csak úgy maguktól ilyen drámaian szélsőségessé.. sokféle belső szervi problémának lehet következménye, előjele.

2008. Szeptember 23. - 18:09:51
Válasz #32
Nem elérhető

hopika


Srácok!

Milyen kiegészítőt ajánlanátok magas vérnyomásra?
Egyik barátom tegnap kórházba került 70 kilóval 21 évesen 186-os vérnyomással és 132-es pulzussal.
A gyógyszereket meg ugye nem kellene erőltetnie....

Hát hasonló korban kerültem be egy hajnalban én is a mentőambulanciára...viszont akkor én úgy tele voltam,hogy 3 normál embernek is elég lett volna,ami bennem van...biztos,hogy ez "csak" úgy jött elő nála?
Nyitásként amúgy nekem is fújtak és még én utána is produkáltam egy egyenes EKG-t...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 23. - 19:22:14
Válasz #33
Nem elérhető

doncicco


Mivel voltál tele, ha nem vagyok indiszk. ? Tahikardiám nekem is volt, de nálam a kialvatlanság és a stressz okozta, pár óra alatt helyre is állt. Az itt említett ennél azért komolyabb. Egyébként lehet, hogy kissé gonoszságnak tűnik de első gondolatom nekem is az általad említett "felpörgetett" állapot volt. Akkor meg az arginin és tsai tavaszi gerle f..g.

2008. Szeptember 24. - 12:50:51
Válasz #34
Nem elérhető

rajcipeti


Vérkép normális,most a vérnyomás is,egyenlőre fogalmuk sincs az orvosoknak mi lehet.
EKG jó lett,meghallgatták a szívét,az is rendben.Most szívultrahang a következő lépés.
Nem ivott semmi koffeinest,alkoholt,egyéb pörgetőt...azt sem.
Viszont fokhagymát már evett:)

2008. Szeptember 24. - 13:00:37
Válasz #35
Nem elérhető

hopika


Uána 2 napig én is a debreceni szívklinikán voltam és a második napra megállapították,hogy menjek a picsába,merthogy mit keres itt egy sportoló?!
Azon kívül,hogy a sporttól enyhe szívnagyobbodásom van-semmi bajom és kiakasztom nekeik az összes gépet... !+"%
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Szeptember 24. - 13:09:42
Válasz #36

Torony

Vendég

Viszont fokhagymát már evett:)

na legalább a vámpírokkal nem lesz gondja...

2008. Szeptember 24. - 13:54:31
Válasz #37
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. November 03. - 19:05:03
Válasz #38
Nem elérhető

Boresz


Hali!

Inkább ortopédiai a gondom,de azért ide szemetelek,hamár felhomályosítást kérek tőletek.Naszóval....

Észrevettem a mai napon hogy a jobb vállam eléggé lejjebb van mint a bal.(köbö 2cm) De eddig nem is tünt fel.A tükör előtt van egy Atlas mell-gép és ott a kar kinyomásakor lecsúszott a vállam.Feláltam az ülésből, kihuztam magamat,és majd elsápadtam ,hogy mennyire nagy a difi.Eddig fel sem tünt.Fekvenyomásnál nem is volt zavaró,de lehet hogy ezek után már tudat alatt az lesz.Bár baba súlyokkal dolgozom,lehet ez miatt sem volt észlelhető.Dokinéninek megmutatni és elküld szakorvoshoz?Vagy csak egyszerűen figyeljek oda a tartásomra?

u.i.:a hátitáskát évek óta a jobb vállamon féloldalasan hordom,ez is játszhat ebben?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. November 03. - 19:07:21
Válasz #39
Nem elérhető

fastor


Hali!

Inkább ortopédiai a gondom,de azért ide szemetelek,hamár felhomályosítást kérek tőletek.Naszóval....

Észrevettem a mai napon hogy a jobb vállam eléggé lejjebb van mint a bal.(köbö 2cm) De eddig nem is tünt fel.A tükör előtt van egy Atlas mell-gép és ott a kar kinyomásakor lecsúszott a vállam.Feláltam az ülésből, kihuztam magamat,és majd elsápadtam ,hogy mennyire nagy a difi.Eddig fel sem tünt.Fekvenyomásnál nem is volt zavaró,de lehet hogy ezek után már tudat alatt az lesz.Bár baba súlyokkal dolgozom,lehet ez miatt sem volt észlelhető.Dokinéninek megmutatni és elküld szakorvoshoz?Vagy csak egyszerűen figyeljek oda a tartásomra?

u.i.:a hátitáskát évek óta a jobb vállamon féloldalasan hordom,ez is játszhat ebben?
nézesd meg egy ortopédussal, lehet gerincferdülés, ha nem akkor a táska hordás miatti lazulás miatt lehet
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. November 03. - 21:22:19
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Hali!

Inkább ortopédiai a gondom,de azért ide szemetelek,hamár felhomályosítást kérek tőletek.Naszóval....

Észrevettem a mai napon hogy a jobb vállam eléggé lejjebb van mint a bal.(köbö 2cm) De eddig nem is tünt fel.A tükör előtt van egy Atlas mell-gép és ott a kar kinyomásakor lecsúszott a vállam.Feláltam az ülésből, kihuztam magamat,és majd elsápadtam ,hogy mennyire nagy a difi.Eddig fel sem tünt.Fekvenyomásnál nem is volt zavaró,de lehet hogy ezek után már tudat alatt az lesz.Bár baba súlyokkal dolgozom,lehet ez miatt sem volt észlelhető.Dokinéninek megmutatni és elküld szakorvoshoz?Vagy csak egyszerűen figyeljek oda a tartásomra?

u.i.:a hátitáskát évek óta a jobb vállamon féloldalasan hordom,ez is játszhat ebben?

Nem biztos hogy lentebb van, csalhat a tükör is, lehet egyik hátrébb volt egy kicsit vagy ilyesmi..  Kérdezz meg valakit, reálisabb lesz  ****:))))))

2008. November 23. - 19:07:32
Válasz #41
Nem elérhető

NaturalBoy


Hali!

Inkább ortopédiai a gondom,de azért ide szemetelek,hamár felhomályosítást kérek tőletek.Naszóval....

Észrevettem a mai napon hogy a jobb vállam eléggé lejjebb van mint a bal.(köbö 2cm) De eddig nem is tünt fel.A tükör előtt van egy Atlas mell-gép és ott a kar kinyomásakor lecsúszott a vállam.Feláltam az ülésből, kihuztam magamat,és majd elsápadtam ,hogy mennyire nagy a difi.Eddig fel sem tünt.Fekvenyomásnál nem is volt zavaró,de lehet hogy ezek után már tudat alatt az lesz.Bár baba súlyokkal dolgozom,lehet ez miatt sem volt észlelhető.Dokinéninek megmutatni és elküld szakorvoshoz?Vagy csak egyszerűen figyeljek oda a tartásomra?

u.i.:a hátitáskát évek óta a jobb vállamon féloldalasan hordom,ez is játszhat ebben?

Nekem is van hasonló,bár nem pont iylen.Nekem a bal vállamban lazábbak a szallagok és mikor tükörnél odlalamelést végzek pl: akkor lehet látni h nem csak egy szabályos sík mentén mozog mint a jobb hanem kicsit lejebb feljebb ide-oda kimozdul.Erre külön figyelek és tudatosan beillítom a gyakorlat megkezdése előtt hátrahúzom a lapockáimat és egész gyakorlat alatt így tartom.Pl: fekvenyomásnál behúzom mindkét lapockámat annyira amennyire csak lehet,lefeszítem a padra a két vállam és fiygelek h ne mozduljon ki  a felkarcsontom.
Ezzel nem lehet mit csinálni ha lazábbak a szalagok és nem tartják a felkarcsontot oylan szorosan a vállizületi vápában,csak az edzéstől fokozatosan azért erősödnek ezek a szalagok is.
De lehet h neked egyáltalán nem ez van.

Azért nézd meg a tükröt mert nálunk midnegyik tükör csal a terembe.Mindegyik hullámos vagy megfolyt.Nekem is van amikor a jobb karom 62-es a bal meg 31-es szóval mielőtt még vállalkoznál egy jobb kar átültetésre azért  atükröt nézdd meg ;D

2008. November 23. - 19:55:08
Válasz #42
Nem elérhető

Gabe


Nekem is van amikor a jobb karom 62-es

 :-O
az új fél Valentino  :D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. November 30. - 01:44:47
Válasz #43
Nem elérhető

Szandi


Nekem is van amikor a jobb karom 62-es a bal meg 31-es ;D
ez biztos?:D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Január 14. - 00:28:25
Válasz #44
Nem elérhető

H. Laci


helosztok
nekem egy olyan gondol lenne hogy guggoláskor rendesen érzem a lábam minden de ahogy vissza rakom a rudat utána érzek valamit a gerincemben nem fájdalom hanem a súly ahogy ránehezkedett a gerincemre és összenyomta a csigolyákat de nem sokáig érzem csak 1-2 percig és kész
természetes ez? mit csinálják?
jó tudom nem vagytok látnokok de hátha van valakinek ilyen tapasztalata
még kezdő vok csak 1hete edzek de a lábam az mindig erősségem volt és a testulyom majdnem 50%ával tudtam guggolni (nem volt full intenziv mert mostmég tudom hogy nem szabad, tehát nem olyan üvöltős szemkiugrasztosra sikeredett csak ilyen kicsit durvább átmozgatás volt) vagy ez alap  !+"% hogy érzed guggolás után a csigolyák összenyomódását?