2024. Május 16. - 05:42:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Gyurma Villámjáték  (Megtekintve 61267 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 28. - 21:50:43
Válasz #165
Nem elérhető

fastor


de a fórumra egyszerre érkezett a válaszom FAstorral!  :-\

Válasz #137 Dátum: Ma - 21:36:10 » Fastor
Válasz #138 Dátum: Ma - 21:36:15 » Zotja

5mp különbség volt  ;)

u bázze :D :Dvmit félrenéztem :D :D FAstor te meg hizzá tőle vagy 1dekát mostmár!  ;D  ;D
begyújtom a rakétákat ígérem /:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 28. - 21:51:46
Válasz #166
Nem elérhető

zotja


de a fórumra egyszerre érkezett a válaszom FAstorral!  :-\

Válasz #137 Dátum: Ma - 21:36:10 » Fastor
Válasz #138 Dátum: Ma - 21:36:15 » Zotja

5mp különbség volt  ;)

u bázze :D :Dvmit félrenéztem :D :D FAstor te meg hizzá tőle vagy 1dekát mostmár!  ;D  ;D
begyújtom a rakétákat ígérem /:-)

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 28. - 21:53:33
Válasz #167
Nem elérhető

fastor


de a fórumra egyszerre érkezett a válaszom FAstorral!  :-\

Válasz #137 Dátum: Ma - 21:36:10 » Fastor
Válasz #138 Dátum: Ma - 21:36:15 » Zotja

5mp különbség volt  ;)

u bázze :D :Dvmit félrenéztem :D :D FAstor te meg hizzá tőle vagy 1dekát mostmár!  ;D  ;D
begyújtom a rakétákat ígérem /:-)

 ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
=/+' :-oD /7% {-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 28. - 21:54:05
Válasz #168
Nem elérhető

Gabe


Szerintem mindenki igyon 1 adagot  ;D
;D
amúgy azér tén nyertem, mert hölgyeké az elsöbbség
;D

Azért nyertél te, mert közben a nyomtatót buzgeráltam!  :-Đ
és azt a nyomtatót pont most kell szekálnod?  ejnyeeeeeee
Weboldalról nyomtattam és minden 2. lapot üresen kitolta, rá a fejemre, mert felettem van polcon!
Prod, te kis hamis fiúcska, hát még Gyurma villámjáték közben is a recska maki megy, aztán azt hiszed mindenki olyan, mint te?  **:))))* ****:)))
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 28. - 21:59:57
Válasz #169
Nem elérhető

H. Laci


fastor! minek neked az a fehérje? csak el csapja a hasad, aztán nyavalyogsz itt hogy fáj a pocakod  :D Inkább ad nekem, én csak neked akarok jót.
 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Június 28. - 22:19:27
Válasz #170
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
fastor! minek neked az a fehérje? csak el csapja a hasad, aztán nyavalyogsz itt hogy fáj a pocakod  :D Inkább ad nekem, én csak neked akarok jót.
 ****:))) ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Inkább figyelj és legyél gyorsabb  ;D

2009. Június 28. - 22:32:04
Válasz #171
Nem elérhető

George



(amúgy komolyan leálltok 908 gramm proteinen vitázni?)
Volt már ettől sokkal komolyabb cirkusz is egy doboz fehérjéért a fórumon 8-)

2009. Június 28. - 22:58:59
Válasz #172
Nem elérhető

Jordan


Ne sajnaljatok mar azt a kis feherjet Fasztitol, itt a nyar, vesz hozza egy kis dianabolt, methyltesztot, anapolon 50-et, na meg egy kis primobolan tablettat es egy hetig viritani fog a strandon!  8-) Most komolyan, csak jar neki is egy het boldogsag nem?  8-} >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 28. - 23:00:55
Válasz #173
Nem elérhető

fastor


Ne sajnaljatok mar azt a kis feherjet Fasztitol, itt a nyar, vesz hozza egy kis dianabolt, methyltesztot, anapolon 50-et, na meg egy kis primobolan tablettat es egy hetig viritani fog a strandon!  8-) Most komolyan, csak jar neki is egy het boldogsag nem?  8-} >:D
pszt, nem úgy votl hogy nem árulod el, mit vettem töled?
 ***))))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 28. - 23:02:55
Válasz #174
Nem elérhető

Jordan


Ne sajnaljatok mar azt a kis feherjet Fasztitol, itt a nyar, vesz hozza egy kis dianabolt, methyltesztot, anapolon 50-et, na meg egy kis primobolan tablettat es egy hetig viritani fog a strandon!  8-) Most komolyan, csak jar neki is egy het boldogsag nem?  8-} >:D
pszt, nem úgy votl hogy nem árulod el, mit vettem töled?
 ***))))

Azt nem mondtad hogy szegyelled  :o Egyebkent megerkezett mar?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Június 28. - 23:12:31
Válasz #175
Nem elérhető

fastor


Ne sajnaljatok mar azt a kis feherjet Fasztitol, itt a nyar, vesz hozza egy kis dianabolt, methyltesztot, anapolon 50-et, na meg egy kis primobolan tablettat es egy hetig viritani fog a strandon!  8-) Most komolyan, csak jar neki is egy het boldogsag nem?  8-} >:D
pszt, nem úgy votl hogy nem árulod el, mit vettem töled?
 ***))))

Azt nem mondtad hogy szegyelled  :o Egyebkent megerkezett mar?
már pénteken délután átvettem a nyugatiban ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 29. - 00:43:58
Válasz #176
Nem elérhető

fastor


mikor, és hova mehetek a nyereményemért? ::) :-){
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 29. - 04:12:46
Válasz #177
Nem elérhető

hopika


Nem tudom mi volt a kérdés és nem tudom mit lehet nyerni,de lehet még jelentkezni???
 @-o
Na csók...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 30. - 14:25:31
Válasz #178
Nem elérhető

hopika


Most néztem meg a villámjáték megoldását:én egyik delikvensnek sem adnék semmit...és ez nem baszogatás,DE tulajdonneveket,személyneveket NAGY BETŰVEL KEZDÜNK! ***))))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Június 30. - 14:31:02
Válasz #179
Nem elérhető

God Vazzeg


Most néztem meg a villámjáték megoldását:én egyik delikvensnek sem adnék semmit...és ez nem baszogatás,DE tulajdonneveket,személyneveket NAGY BETŰVEL KEZDÜNK! ***))))

Írj már légyszi helyesen mikor 5mp-eken múlik minden :D