2024. Május 08. - 10:19:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: szálkásítás  (Megtekintve 11840 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Október 12. - 14:19:29
Megtekintve 11840 alkalommal
Nem elérhető

D-Jay


Üdv mindenkinek!Új vagyok az oldalon,ezért gondoltam ti tudtok segíteni nekem.A felsőtestemet szeretném szálkásítani ezalatt értem:mell,hát,kar,has.Nem tudom hogy diétáznom kellene vagy mit? ????... :-[.És még edzéstervbe szeretnék tanácsot kérni.Válaszotokat várom Bye
A nő olyan mint a parkoló,a jó foglalt a többi fizetős vagy nyomorék.

2008. Október 12. - 14:21:49
Válasz #1
Nem elérhető

Boresz


nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2008. Október 28. - 22:57:26
Válasz #2
Nem elérhető

NaturalBoy


Üdv mindenkinek!Új vagyok az oldalon,ezért gondoltam ti tudtok segíteni nekem.A felsőtestemet szeretném szálkásítani ezalatt értem:mell,hát,kar,has.Nem tudom hogy diétáznom kellene vagy mit? ????... :-[.És még edzéstervbe szeretnék tanácsot kérni.Válaszotokat várom Bye

Azt a tévhitet midnenképp el kell oszlatni,hogy tudsz a felsőtesteden szálkásítani.Nem létezik ehlyi zsírégetsé se.
Bár alapból nem értem hogy pl: lábon myilért nem akarsz szálkásítani?Mert ha van rajtad felesleg akkor az biztos nem csak felsőtesten van akkor.
Szóval az egész testedet tudod csak egybe szálkásítani.

2008. Október 29. - 05:49:49
Válasz #3

Torony

Vendég
ne vezessétek félre.

Ha a felsőtested akarod szálkásítani, akkor kerülni kell az alapgyakorlatokat, mert azok fedetté tesznek. Csinálj izolációs gyakorlatokat (mellre pl. tárogatás, tricepszre lórúgás kábelen, bicepszre koncentrált bic stb) sok ismétléssel (20-30) és 8-10 sorozattal.

Nem írtad a vállad, azt nem akarod szálkásítani? hülyén fog kinézni egy eres kar, fölötte egy vizes zsíros vállal...