2024. Május 14. - 02:35:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Drávavölgyi Tamás: Újabb gyakori nevű versenyző felkészülése 2009-re  (Megtekintve 32539 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 02. - 15:59:06
Válasz #60
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Sziasztok!

Végre lezárult a vizsgaidőszakom teljes mértékben, és mivel levelező képzésen vagyok és csak 23.-án kezdődik a sulim, meló meg csúszik még picit mint kiderült ezért teljes erőbedobással odatudok figyelni az edzésre, megfelelő pihenésre illetve táplálkozásra! Nincsen semmi stressz csak a sportra tudok összpontosítani amire vágytam ;D! Most pedig a jól megszokott délutáni sziesztám után irány edzeni, ami ma nálam lábat jelent! Alpival ma sajnos nemtudok együtt edzeni de remélem találok valakit aki tud segíteni mert elég jó erőben érzem magam ;)!

Majd jelentekezem, hogy túléltem e ;D!!
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 04. - 07:38:52
Válasz #61
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Halihó!

Mint írtam már ma együtt edzettünk Pintér Gergővel, oda is tettük neki rendesen, iszonyat jó volt ;)! Sajnos az egyik gyakorlatnál sikerült kicsit meghúznom a hátam de szerencsére nemvészes ;). Alpikám igyekezzé aztán visszafelé, hiányoztál nekünk nagyon ;D! Dániel új instrukciói alapján változtattunk a tömegnövelésem szisztémáján kicsit, ami szerintem most tökéletes ;)! Most pedig irány kajálni!!! További szép estét mindenkinek!
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 09. - 23:50:22
Válasz #62
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Üdv!

Tegnap sikeresen bevágtam a jobb térdemet a fürdőnkben a szekrénybe nem kicsit, ami különösen jót tett a mai lábedzésünknek :(! Mindig hátráltatja sajnos valami az embert, de nem sírunk, nem vagyunk kislányok hanem nyomjuk =/+'! Alpi a derekával szenvedett én meg a térdemmel edzés közben, ugyhogy szupi volt, valami mindig van! Hála isten azért megtudtuk csinálni amit akartunk mára, Alpika is elkezdett végre guggolni, ugyhogy frankón ki tudtuk egészíteni egymást ;) !
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 16. - 01:40:31
Válasz #63
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Halihó!

Az elmúlt néhány napban Dánielünk itt volt Pécsett, úgyhogy túl vagyunk még két közös edzésen ;)! Bár napközben mindenki elfoglalt volt, de az estékre mindig összejött kicsit a team bandázgatni. Örülök, hogy megint tudtunk találkozni elég sokat ökörködtünk is az biztos ;D ;D! Tegnap estét különösen kiemelném, testvérem névnapi összejövetelén nálunk, mély részletességgel elemeztük a hölgyeket, rengeteget dumáltunk és kajáltunk, valamint Dániel egyfolytában nyomta sztorikat, halálra röhögtük magunkat ;D ;Dmutatott néhány ügyes tánclépést is, ami ahogy láttam sokmindenki tetszését elnyerte ;D ;D! Most pedig irány regenerálódni :)!!
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 16. - 13:50:00
Válasz #64
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Nálam a névnapi partyból leginkább az maradt meg mikor hígra sikeredet bélsaramat ürítettem és egy aranyos kislány benyitott sloziba. Megszeppenést követően kiment és hangosan benyögte a többieknek hogy "ITT VALAKI KAKSIZIK". Na mondom ebben a buliban én leszek a "szaros".
Mint megtudtam gyógytornász, szóval egy helyre járunk suliba. Ma találkoztam vele és még most is elvörösödött mikor ráköszönötem.  :-/] :-/] :-/]

2009. Február 16. - 14:08:10
Válasz #65
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Akkor még emlékeztetnélek a "kiengedem a macskát" mondatodra( addigra 20 cm hó esett minimum), aminek következtében a buli ideje alatt nem éppen jött vissza.

Vagy arra amint sütünk és mindenki ámúldozva avagy felháborodva nézi, mi a Faxot is csinálhatunk...

Vagy arra amint te táncolsz.... Na ehhez azt hiszem még magyarázó komment sem kell......

Vagy arra amint a "spanod"(aki mellesleg pár hónapja lenyúlta a nődet) nőjét stírölöd, és ahhoz hogy szobára vidd csak a jó hiszemüség és a barátság tart vissza.

Alpi kihagyta azt, hogy ő elötte én már "bemelegítettem" a mellékhelységet!

És azt a két kiscsávót sem mesélted aki csak úgy beesett a bulira és hólt mata részegen végezték. (mondjuk őket sokkal jobb szemmel nézték, mint kettőnket az Alpival)

2009. Február 16. - 14:10:26
Válasz #66
Nem elérhető

FirstLady


Akkor még emlékeztetnélek a "kiengedem a macskát" mondatodra( addigra 20 cm hó esett minimum), aminek következtében a buli ideje alatt nem éppen jött vissza.

Vagy arra amint sütünk és mindenki ámúldozva avagy felháborodva nézi, mi a Faxot is csinálhatunk...

Vagy arra amint te táncolsz.... Na ehhez azt hiszem még magyarázó komment sem kell......

Vagy arra amint a "spanod"(aki mellesleg pár hónapja lenyúlta a nődet) nőjét stírölöd, és ahhoz hogy szobára vidd csak a jó hiszemüség és a barátság tart vissza.

Alpi kihagyta azt, hogy ő elötte én már "bemelegítettem" a mellékhelységet!

És azt a két kiscsávót sem mesélted aki csak úgy beesett a bulira és hólt mata részegen végezték. (mondjuk őket sokkal jobb szemmel nézték, mint kettőnket az Alpival)
ebből csinálhatnánk egy mónikasót  ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 16. - 14:13:28
Válasz #67
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Akkor még emlékeztetnélek a "kiengedem a macskát" mondatodra( addigra 20 cm hó esett minimum), aminek következtében a buli ideje alatt nem éppen jött vissza.

Vagy arra amint sütünk és mindenki ámúldozva avagy felháborodva nézi, mi a Faxot is csinálhatunk...

Vagy arra amint te táncolsz.... Na ehhez azt hiszem még magyarázó komment sem kell......

Vagy arra amint a "spanod"(aki mellesleg pár hónapja lenyúlta a nődet) nőjét stírölöd, és ahhoz hogy szobára vidd csak a jó hiszemüség és a barátság tart vissza.

Alpi kihagyta azt, hogy ő elötte én már "bemelegítettem" a mellékhelységet!

És azt a két kiscsávót sem mesélted aki csak úgy beesett a bulira és hólt mata részegen végezték. (mondjuk őket sokkal jobb szemmel nézték, mint kettőnket az Alpival)
Ahogy írta Dániel elég keményen bemelegedett a mellékhelység, én meg bírtam utánna nyomkodni a wc-illatosítót. Szerintem szerencsétlen dögött megfagyva kitették kertitörpének.
Tiszta hülyének néztek hogy tele volt az asztal jobbnál jobb kajával  ::) ::) ::) és mi meg csináltuk a csirkét amit hütőtáskában vittünk  @:-) @:-) @:-).

2009. Február 16. - 15:11:35
Válasz #68

B1ll4

Vendég
Halihó!

Az elmúlt néhány napban Dánielünk itt volt Pécsett, úgyhogy túl vagyunk még két közös edzésen ;)! Bár napközben mindenki elfoglalt volt, de az estékre mindig összejött kicsit a team bandázgatni. Örülök, hogy megint tudtunk találkozni elég sokat ökörködtünk is az biztos ;D ;D! Tegnap estét különösen kiemelném, testvérem névnapi összejövetelén nálunk, mély részletességgel elemeztük a hölgyeket, rengeteget dumáltunk és kajáltunk, valamint Dániel egyfolytában nyomta sztorikat, halálra röhögtük magunkat ;D ;Dmutatott néhány ügyes tánclépést is, ami ahogy láttam sokmindenki tetszését elnyerte ;D ;D! Most pedig irány regenerálódni :)!!

Dániel bevett szokása így oldani a hangulatot és szert tenni új barátokra !  8-) :-)! :violinplay3: ****:))))))

2009. Február 17. - 13:04:10
Válasz #69
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Akkor még emlékeztetnélek a "kiengedem a macskát" mondatodra( addigra 20 cm hó esett minimum), aminek következtében a buli ideje alatt nem éppen jött vissza.

Vagy arra amint sütünk és mindenki ámúldozva avagy felháborodva nézi, mi a Faxot is csinálhatunk...

Vagy arra amint te táncolsz.... Na ehhez azt hiszem még magyarázó komment sem kell......

Vagy arra amint a "spanod"(aki mellesleg pár hónapja lenyúlta a nődet) nőjét stírölöd, és ahhoz hogy szobára vidd csak a jó hiszemüség és a barátság tart vissza.

Alpi kihagyta azt, hogy ő elötte én már "bemelegítettem" a mellékhelységet!

És azt a két kiscsávót sem mesélted aki csak úgy beesett a bulira és hólt mata részegen végezték. (mondjuk őket sokkal jobb szemmel nézték, mint kettőnket az Alpival)
Ahogy írta Dániel elég keményen bemelegedett a mellékhelység, én meg bírtam utánna nyomkodni a wc-illatosítót. Szerintem szerencsétlen dögött megfagyva kitették kertitörpének.
Tiszta hülyének néztek hogy tele volt az asztal jobbnál jobb kajával  ::) ::) ::) és mi meg csináltuk a csirkét amit hütőtáskában vittünk  @:-) @:-) @:-).

Én azt tudom, hogy kb utánatok egy jó órával mentem el pissantani de valami eszméletlen brutálisan beitták a falak is a szagot @-o , csakúgy futottam ki a budiból ;D
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 20. - 08:37:15
Válasz #70
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Anyukád bejelölt iwiw-en! Szóval annyira nem robbantottuk fel a wc-t! ****) ****) ****) Na akkor legközelebb összeszedem magamat és akkor felváltva megyünk Alpival, zárt ablakok mellett és elrontom előtte az illatosítót. Ja és hogy legyen egy "tesztember" a macskát bennthagyom a fürdőben, hogy ha a kék bundája megőszűl, akkor tudni fogom, hogy a bűz elűzzzzzzz.........  :-OO :-OO :-OO

2009. Február 21. - 23:19:05
Válasz #71
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Úgy látom, hogy sem itt sem a másik tróger topikjában nincs semmi mozgás! Nem ártana valamit csinálni az egész napos alváson túl is nem???????? :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ :-Đ

2009. Február 22. - 14:59:09
Válasz #72
Nem elérhető

Drávavölgyi Tomi


Anyukád bejelölt iwiw-en! Szóval annyira nem robbantottuk fel a wc-t! ****) ****) ****) Na akkor legközelebb összeszedem magamat és akkor felváltva megyünk Alpival, zárt ablakok mellett és elrontom előtte az illatosítót. Ja és hogy legyen egy "tesztember" a macskát bennthagyom a fürdőben, hogy ha a kék bundája megőszűl, akkor tudni fogom, hogy a bűz elűzzzzzzz.........  :-OO :-OO :-OO


Mondtam, hogy bír muterom  ;)! De jó lesz nem csak a macskánk fog megdögleni, hanem zárt ablakoknál kb szerintem le fog égni a ház ;D! Szóval ha legközelebb jöttök hozzám próbáljatok meg üres béllel jönni ;D ;D
"... a fájdalmat mindenki bírja, kivéve aki érzi"
                                                   /Shakespeare/

2009. Február 22. - 19:24:08
Válasz #73
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Alpi! Mostantól a Tomiékhoz megyünk egy-egy banános turmix után "kaksizni"! @-o @-o @-o @-o @-o @-o

2009. Február 22. - 23:39:28
Válasz #74
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Alpi! Mostantól a Tomiékhoz megyünk egy-egy banános turmix után "kaksizni"! @-o @-o @-o @-o @-o @-o
Úgy lesz addig érlelem amig eljutok házájuk  :-/]