2024. Május 09. - 03:49:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Zsirégetö kiegészitökröl pár kérdés  (Megtekintve 4619 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Február 07. - 19:47:04
Megtekintve 4619 alkalommal
Nem elérhető

Army


sziasztok ! 

2 kérdésem lenne

Hydroxycut hardcore 120 - at
Mega Carni-X - el  szabad e párositani ?    erösseb hatásu lesz a zsirégetö ?

és ezeknek a szereknek vannak mellékhatásai ?  negativ hatásai bármien szerv roncsolo ? köszi

2009. Február 07. - 19:53:09
Válasz #1
Nem elérhető

FirstLady


sziasztok ! 

2 kérdésem lenne

Hydroxycut hardcore 120 - at
Mega Carni-X - el  szabad e párositani ?    erösseb hatásu lesz a zsirégetö ?

és ezeknek a szereknek vannak mellékhatásai ?  negativ hatásai bármien szerv roncsolo ? köszi
és ennek tényleg kellett egy új topic?  8-)
Én a második terméket nem is ismerem perspec ::)

Az elsőnek szervroncsoló hatása tudomásom szerint nincs, van benne viszont koffein, tehát, ha érzékeny rá valaki, akkor nem ajánlott.

A másikról nem tudok nyilatkozni...

Balu vagy Szterejó, jól mondtam? 8-)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Február 07. - 19:53:55
Válasz #2
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Alapismereteket elolvastad?  !+"% ;D

Kedves Army!

Mért ne lehetne párosítani a kettőt? Csak felesleges. Van egy király zsírégetőd és melléraksz egy olyan dolgot ami jó ugyan...de oda felesleges.

Hasonlat: A nutellába én se rakok plusszba Katica tortabevonót,mert bár szeretem,de nem lesz tőle se jobb,se finomabb.
 /7% ;D

Ezek nem "szerek" hanem étrendkiegészítők. Táplálékok. Nincs mellékhatása egyiknek sem. Nem roncsol semmit,de ha teheted sokat olvass még ezekről a dolgokról. Oksi? Nagyon fontos lenne számodra.  ;)

2009. Február 07. - 20:38:34
Válasz #3
Nem elérhető

Army


szóval akkor ha fogyni akarok elég a hardcore 120?  ennek semmien mellékhatása nincsen ?  csak ez a koffein erzékenység?  mindenhol dicsérik csak az igazat szeretném tudni ,  és hydroxycut , v lipo6 ? meik jobb?

2009. Február 08. - 06:37:35
Válasz #4
Nem elérhető

aleSs


Az a jobb, ha rendberakod a kajádat ...
" Amíg az erőmből futja megyek és előre megyek...és meg fogom mutatni, hogy meg lehet csinálni egyedül! Nem kell hozzá senkinek a segítsége !!! " by Farkas Andi