2024. Május 17. - 18:06:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Az én edzésnaplóm - avagy a feltörekvő titán közdelmei :)  (Megtekintve 159148 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Május 04. - 22:07:30
Válasz #45
Nem elérhető

dumbass


Sziasztok!

Jövőhéttől újra edzés, jövőhét pénteken meglesz a lábtolós vidi is. A lábamról nem tudok normális képet csinálni, valaki elmondhatná hogy kell XD

Addig is itt van 2 kép, sajnos nem a legjobbak, de ez van: (Véleményt lehet írni :D)





már május 1. van!  >:D >:D  #:-)


Úúú basszus tényleg. Csak szombaton Taekwondo versenyem van, így az edzőm megtiltotta a lábedzést, hogy rugalmas maradjak. Ígérem amint tudom pótolom a vidit!

2009. Május 04. - 22:11:48
Válasz #46
Nem elérhető

dumbass


Mai edzés:

Fekvenyomás: 20kg*20, 40*8, 50*8, 50*8, 40*8, 40*8, 40*8
Ferdepados nyomás: 30kg*8*6
Tárogatás: 8kg*8*6

2 kezes bicepsz csigán: 20kg*8, 30*8, 35*8, 40*8, 35*8, 30*8, 25*8
Bicepsz csigás scott padon: 15kg*8*6
Kalapácsos bicepsz: 8kg*16*6

Tricepsz csigán
Tricepsz csigán kötéllel
Tricepsz csigán "v" alakú bigyesszel :D

Tricepszes súlyokra nem emlékszem!

Jó edzés mindenkinek, szombatra meg szúrkoljatok! :-){ :-){ #:-) #:-)

2009. Május 14. - 23:25:39
Válasz #47
Nem elérhető

Kozi001


Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Május 16. - 19:11:50
Válasz #48
Nem elérhető

dumbass


Rég nem írtam ide... Bocsi mindenkitől!

Mell-kar

Bemelegítés: Őrült 8-as 20kg-val
Fekvenyomás: 40*8, 50*8, 50*8, 45*8, 42,5*8, 40*8
Fekdepados nyomás: 30*8*6

Bicepsz csigán: 30*8, 40*8*5
Bicepsz scott padon (csigás): 10*8*6
1 kezes bicepsz csigán: 15*8*6

Letolás
Tolódzkodás
Letolás más fogással
Ezeknél a gyakorlatoknál nem emlékszem a súlyokra, de ...*8*6-ba edzettem!

Üdv mindenkinek: DUMBASS :D

2010. Január 04. - 20:30:54
Válasz #49
Nem elérhető

dumbass


Sziasztok!

Nagyon rég nem jártam erre. Gondoltam leírom hogy mi van velem, hátha valakit érdekel. A gyúrást egy ideje abbahagytam, mivel taekwondo országos bajnokságon indultam. Ide fogyasztanom kellett le is mentem -59kg-ba. A versenyen 3. lettem, ez egész jó :) A taekwondo mellett boxolok, ott van egy-két súlyzó, fekpad, mellgép. Szóval ott azért lehet kicsit eddzegetni. Elég sok edzésem van, taekwondo-ból heti 3*1,5óra, boxból heti 6*2óra. Így a kondizásra nem marad időm meg pénzem, de boxon amennyit tudok eddzek. Le vagyok fogyva, 62-63kg között mozgolódok, de ez ennyi edzés mellett nem meglepő.
H.Laci tudom lábtolós videó, amint beszabadulok egy konditerembe megkapod, időpontot nem írok :). Remélem elnézitek nekem hogy ennyi ideig nem jelentkeztem, és megtűrtök néhanapján a fórumon, úgy hogy már nem vagyok egy kimondott kondis. Képet mellékelek a mostani állapotról. (Remélem ennyi edzés mellett meglesz a kockahas :-!)

Üdvözletem: Dumbass

Képek:




2010. Január 04. - 20:34:32
Válasz #50
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member

2010. Január 04. - 20:36:16
Válasz #51
Nem elérhető

Kicsibors





2010. Január 04. - 20:55:19
Válasz #54
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


A bunyó az nagyon jó dolog, nyomasd csak!Gratulálok az eredményeidhez.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Január 04. - 23:02:54
Válasz #55
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Január 05. - 00:31:47
Válasz #56
Nem elérhető

fastor


Fastor tesója vagy?  :)
most ezt a farmer, a piros alsógatya, vagy a séró miatt mondod? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Február 27. - 12:55:56
Válasz #57
Nem elérhető

dumbass


Húzódzkodás Taekwondo-n:



Baromi aránytalan (féloldalas) vagyok, erre most jöttem rá mikor megnéztem a képet...

2010. Február 28. - 08:33:48
Válasz #58
Nem elérhető

Alex46



[quoteBaromi aránytalan (féloldalas) vagyok, erre most jöttem rá mikor megnéztem a képet...
[/quote]

Nem, nem vagy féloldalas, csak még nem vagy elég erős, és ezért nem kontrollált a mozgásod, az erőlködéstől elcsavarodsz, de lesz ez jobb is.  :azn:

2010. Július 21. - 18:02:25
Válasz #59
Nem elérhető

dumbass


Helló mindenki!

Sikerült kialkudnom anyámmal a 8 alkalmas kondibérletet. Ugye ez azt jelenti hogy heti 2 edzés lesz. Rég nem kondiztam, viszont az állóképességem a box-nak és a taekwondo-nak köszönhetően elég jó. Dolgozni felső testre fogok úgy tervezem hogy 1 nap hát-váll, 1 nap kar+mell. Ezek mellett van heti 3 taekwondo edzésem, ahol azért rendesen dolgozunk lábra. Láb edzést azért is kell hanyagolnom, mert mindenképpen veszítek a lazaságból, és ez nagyon nagy hátrány a taekwondo-ba. A cél igazából kicsit formálni az izmokat, felszedni maximum 5kg-ot akarok, megint csak azért mivel ugye a súlycsoportok miatt nem mehetek a 2 méteresek közé :) Összegezve egy átlag strandalaktól kicsit jobbat szeretnék. Jövő hónaptól megyek vissza eddzeni, addig majd postolok egy Before képet, hogy lehessen valami mellé tenni majd hónapok múlva az After képeket.
Remélem megtűrtök magatok mellett így is, hogy nem kifejezetten a testépítés a sportágam.

dumbass