2024. Május 08. - 15:49:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az Hogy 'anabolikus' készitmény?  (Megtekintve 12433 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 26. - 23:26:57
Válasz #15

SheHulk

Vendég
Most szeretnék gratulálni a modoknak!  Łł=
közöm sincs hozzá!
Aki beengedte ki is törli ))=/
(mindig én rakok rendet :-Đ )
Mi az életrevalóbb megoldás? Nevetni azon is amin mások zsörtölődnek vagy folyamatosan pattogni, hogy ez mi, meg az mi, mit keres itt, mit keres ott, jajj ott egy márkanév ki kell x-elni...stb.

Ezek az unalmas dolgok, nem pedig az, hogy beugrik egy ilyen totálisan értelmetlen topik...

Van vki (pl. én) akinek soha nincsen baja az ilyen dolgokkal.  :-O :-}
Ebben van igazság, viszont ha így gondolkodunk, akkor pl. 2hónap múlva idetéved 1-2 értelmes ember, aki valóban a testépítésről informálódna, és folyamatosan ilyen debil topikokba ütközve inkább hagyja a f@szba az egészet!
Másrészt elveszíti a fórum a lényegi mivoltát.
Én csak annyit mondok, ne lehessen első posztosként, sőt moderáltként sem eszetlenül ilyen idióta topikokat nyitogatni.
Ha már tényleg ennyire retard valaki, akkor írja be a csettopikba!
Ezek a topikok halálra vannak ítélve, vagy szétoffolják őket, vagy 4-5 post után meghal, a szerzője meg megy vissza a drogos bulikba, mer' hülyék ezek a bádisok!
Akkor holnapra kitörlöm az összes komolytalan témájú topikot, hozzászólást és minden mást is ami nem kapcsolódik szorosan a testépítéshez. Ilyeneket többet nem is engedek és majd ellenőrzöm a fórum statisztikákat...

A picsába is...mindenhol pofáznak az embernek. Gyerekeknek a szülők, az iskolákban, az utakon, a munkahelyen és szabály-szabály-szabály amerre nézek. Soha nem tartom be őket!

Ide az ember elsősorban kikapcsolódni, szórakozni jön és csak másodsorban informálódni.

Ez az én véleményem.



egyetértünk Łł=

a világ kicsiben.

2009. Április 26. - 23:27:58
Válasz #16
Nem elérhető

Boresz


Most szeretnék gratulálni a modoknak!  Łł=
közöm sincs hozzá!
Aki beengedte ki is törli ))=/
(mindig én rakok rendet :-Đ )
Mi az életrevalóbb megoldás? Nevetni azon is amin mások zsörtölődnek vagy folyamatosan pattogni, hogy ez mi, meg az mi, mit keres itt, mit keres ott, jajj ott egy márkanév ki kell x-elni...stb.

Ezek az unalmas dolgok, nem pedig az, hogy beugrik egy ilyen totálisan értelmetlen topik...

Van vki (pl. én) akinek soha nincsen baja az ilyen dolgokkal.  :-O :-}
Csak halkan szólok,de remélem nem leszek lehurrogva. Lehet kellene egy GYIK-ot is betenni a fórumba ahol alapvető dolgok lennének leírva.Kiemelt státuszban ,ami megelőzné ezen topikok keletkezését. Amúgy elsőposztos topiknyitás nekem is szúrja a szememet.  --)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Április 26. - 23:28:43
Válasz #17

csery

Vendég
Most szeretnék gratulálni a modoknak!  Łł=
közöm sincs hozzá!
Aki beengedte ki is törli ))=/
(mindig én rakok rendet :-Đ )
Mi az életrevalóbb megoldás? Nevetni azon is amin mások zsörtölődnek vagy folyamatosan pattogni, hogy ez mi, meg az mi, mit keres itt, mit keres ott, jajj ott egy márkanév ki kell x-elni...stb.

Ezek az unalmas dolgok, nem pedig az, hogy beugrik egy ilyen totálisan értelmetlen topik...

Van vki (pl. én) akinek soha nincsen baja az ilyen dolgokkal.  :-O :-}
Ebben van igazság, viszont ha így gondolkodunk, akkor pl. 2hónap múlva idetéved 1-2 értelmes ember, aki valóban a testépítésről informálódna, és folyamatosan ilyen debil topikokba ütközve inkább hagyja a f@szba az egészet!
Másrészt elveszíti a fórum a lényegi mivoltát.
Én csak annyit mondok, ne lehessen első posztosként, sőt moderáltként sem eszetlenül ilyen idióta topikokat nyitogatni.
Ha már tényleg ennyire retard valaki, akkor írja be a csettopikba!
Ezek a topikok halálra vannak ítélve, vagy szétoffolják őket, vagy 4-5 post után meghal, a szerzője meg megy vissza a drogos bulikba, mer' hülyék ezek a bádisok!
Akkor holnapra kitörlöm az összes komolytalan témájú topikot, hozzászólást és minden mást is ami nem kapcsolódik szorosan a testépítéshez. Ilyeneket többet nem is engedek és majd ellenőrzöm a fórum statisztikákat...

A picsába is...mindenhol pofáznak az embernek. Gyerekeknek a szülők, az iskolákban, az utakon, a munkahelyen és szabály-szabály-szabály amerre nézek. Soha nem tartom be őket!

Ide az ember elsősorban kikapcsolódni, szórakozni jön és csak másodsorban informálódni.

Ez az én véleményem.

És ezek szerint lefedi a miénket is.Köcce Steve. :-){

2009. Április 26. - 23:29:51
Válasz #18
Nem elérhető

zotja


ezé lett vége a nőddel fastor? mert te inkább gépeztél mint,hogy  :-)o-:  ;D  ;D

2009. Április 26. - 23:30:06
Válasz #19
Nem elérhető

Gabe


Nekem aztán nyolc, csak a véleményem írtam le!  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Április 26. - 23:31:07
Válasz #20
Nem elérhető

fastor


ezé lett vége a nőddel fastor? mert te inkább gépeztél mint,hogy  :-)o-:  ;D  ;D
nem, hosszú, de a fórum miatt, már utálja a testépítöket !+"% :-X
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 26. - 23:31:49
Válasz #21

csery

Vendég
ezé lett vége a nőddel fastor? mert te inkább gépeztél mint,hogy  :-)o-:  ;D  ;D
nem, hosszú, de a fórum miatt, már utálja a testépítöket !+"% :-X
ű
Mért te az vagy???? =/+'

2009. Április 26. - 23:32:52
Válasz #22
Nem elérhető

zotja


ezé lett vége a nőddel fastor? mert te inkább gépeztél mint,hogy  :-)o-:  ;D  ;D
nem, hosszú, de a fórum miatt, már utálja a testépítöket !+"% :-X
ű
Mért te az vagy???? =/+'

 ****:))) ****:))) ****:)))

2009. Április 26. - 23:32:59
Válasz #23
Nem elérhető

Boresz


már utálja a testépítöket !+"% :-X
hogy jössz te a képbe?  ;D  ))=/  >:D >:D >:D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Április 26. - 23:34:11
Válasz #24

csery

Vendég
Nem látott még testépítőt a lány ;D

2009. Április 26. - 23:35:14
Válasz #25
Nem elérhető

fastor


nem engem !+"%
nah, jó engem is, de nem magamra értettem !+"%
a faszért kell midnent félreérteni? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 26. - 23:36:43
Válasz #26

SheHulk

Vendég
nem engem !+"%
nah, jó engem is, de nem magamra értettem !+"%
a faszért kell midnent félreérteni? ;D


mert nincsen más szórakozásuk ****:))))))

2009. Április 26. - 23:38:35
Válasz #27

csery

Vendég
Mert off van és ha a multkor én vibrátoros lány voltam, te lehetsz most girnyó ;D

2009. Április 26. - 23:40:05
Válasz #28

SheHulk

Vendég
Mert off van és ha a multkor én vibrátoros lány voltam, te lehetsz most girnyó ;D

hah hahhha hhah hehhe hhe hihihiiih  hihi... ****:)))

2009. Április 26. - 23:40:27
Válasz #29
Nem elérhető

fastor


Mert off van és ha a multkor én vibrátoros lány voltam, te lehetsz most girnyó ;D
ez nem jó példa merrt rám igaz a Girnyó ;D
CSery, ejnye, mit meg nem tudunk rólad @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó