2024. Május 09. - 00:08:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Mi az Hogy 'anabolikus' készitmény?  (Megtekintve 12434 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 26. - 23:42:41
Válasz #30

csery

Vendég
Magas labda volt, de direkt dobtam  fel, mert a felcsatolható műfaszról jut eszembe....na hagyjuk.


Bazzeg azt se vágom már melyik topicba írok..ez a ketafaszomos vagy az anabolikus?

2009. Április 26. - 23:43:14
Válasz #31
Nem elérhető

fastor


Magas labda volt, de direkt dobtam  fel, mert a felcsatolható műfaszról jut eszembe....na hagyjuk.


Bazzeg azt se vágom már melyik topicba írok..ez a ketafaszomos vagy az anabolikus?
ez a ketabolikus @-o ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Április 26. - 23:44:02
Válasz #32
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Most szeretnék gratulálni a modoknak!  Łł=
közöm sincs hozzá!
Aki beengedte ki is törli ))=/
(mindig én rakok rendet :-Đ )
Mi az életrevalóbb megoldás? Nevetni azon is amin mások zsörtölődnek vagy folyamatosan pattogni, hogy ez mi, meg az mi, mit keres itt, mit keres ott, jajj ott egy márkanév ki kell x-elni...stb.

Ezek az unalmas dolgok, nem pedig az, hogy beugrik egy ilyen totálisan értelmetlen topik...

Van vki (pl. én) akinek soha nincsen baja az ilyen dolgokkal.  :-O :-}
Csak halkan szólok,de remélem nem leszek lehurrogva. Lehet kellene egy GYIK-ot is betenni a fórumba ahol alapvető dolgok lennének leírva.Kiemelt státuszban ,ami megelőzné ezen topikok keletkezését. Amúgy elsőposztos topiknyitás nekem is szúrja a szememet.  --)
http://www.youtube.com/watch?v=jUC-i7OOVT0
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."