2024. Április 27. - 10:12:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan fogyjak le sikeresen "sztár"diéta nélkül?  (Megtekintve 82748 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 15. - 08:29:29
Válasz #15
Nem elérhető

Suncity


Iszok én mindent, csak mit egyek? :):)

SAJÁT CIKKEK-------Keverem-kavarom-topic
MINDEN MÁS-------- Diétás kaják-topic

2009. Július 15. - 08:53:06
Válasz #16

SheHulk

Vendég
nem akarok (megint) én lenni a bunkó, de az összes kérdésedre csak ezen a fórumon van legalább 100 oldalnyi válasz, aminek nagy része versenyzőktől származik. Össze kéne kukázni. Szerintem.

úgyúgy....  én is leszek veled bunkó..

2009. Július 15. - 09:08:48
Válasz #17
Nem elérhető

FirstLady


Most megnéztem, 19 éves vagy ;)
Tehát:
(220-19)x0,65=130,65 (pulzuszóna alsó határa)
(220-19)x0,85=170,85 (pulzuszóna felső határa)

ezen két érték között kell lenni a pulzusszámodnak :)

És ahogy írtam: Az elején inkább az alsó tartomány felett legyél kicsivel, utána emelheted fokozatosan a pulzusszámot a felső határig.

A többieknek: nem értem, hogy miért ez a nagy felháborodás, legalább normális kérdéseket tett fel, és nem kokszolni akar egyből... valahol el kell kezdeni. Valószínűleg nem ismeri még a fórumot, így nehéz eligazodni rajta... Ne játsszunk már olyat, hogy óvassá, oszt gyere vissza...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 15. - 09:21:43
Válasz #18

Torony

Vendég
Most megnéztem, 19 éves vagy ;)
Tehát:
(220-19)x0,65=130,65 (pulzuszóna alsó határa)
(220-19)x0,85=170,85 (pulzuszóna felső határa)

ezen két érték között kell lenni a pulzusszámodnak :)

És ahogy írtam: Az elején inkább az alsó tartomány felett legyél kicsivel, utána emelheted fokozatosan a pulzusszámot a felső határig.

A többieknek: nem értem, hogy miért ez a nagy felháborodás, legalább normális kérdéseket tett fel, és nem kokszolni akar egyből... valahol el kell kezdeni. Valószínűleg nem ismeri még a fórumot, így nehéz eligazodni rajta... Ne játsszunk már olyat, hogy óvassá, oszt gyere vissza...

nem felháborodtam, csak megjegyeztem, hogy ZÉRÓ olvasás... itt van minden leírva, olvasson, tanuljon, és ha valamit nem ért, kérdezzen.

2009. Július 15. - 09:42:07
Válasz #19
Nem elérhető

agica_


nem felháborodtam, csak megjegyeztem, hogy ZÉRÓ olvasás... itt van minden leírva, olvasson, tanuljon, és ha valamit nem ért, kérdezzen.  - bocsánat!!!! Leírtam az első hozzászólásom, majd a masádikat, ami az elsőről lemaradt, és így tette be... nem tehetek róla, hogy rosszul illesztette be.. Nem kell bunkónak lenni már az elején, ha nem tudod miről van szó. Én spec 2 hsz-t írtam egymás után, és máshogy tette be... nem tehetek róla, de bocs....

2009. Július 15. - 09:57:24
Válasz #20
Nem elérhető

Kozi001


nem felháborodtam, csak megjegyeztem, hogy ZÉRÓ olvasás... itt van minden leírva, olvasson, tanuljon, és ha valamit nem ért, kérdezzen.  - bocsánat!!!! Leírtam az első hozzászólásom, majd a masádikat, ami az elsőről lemaradt, és így tette be... nem tehetek róla, hogy rosszul illesztette be.. Nem kell bunkónak lenni már az elején, ha nem tudod miről van szó. Én spec 2 hsz-t írtam egymás után, és máshogy tette be... nem tehetek róla, de bocs....
Lady!! Én nem ajánlottam a meleg pulcsit, pontosan a túl"melegedése" miatt, én a reggeli órákat javasoltam Áginak.. Mert akk. elvileg lennt van az inzulin szintje. ****:))))))
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 15. - 10:02:27
Válasz #21
Nem elérhető

Johnnyx


Én is beírom a saját magam ötleteit, amit egyrészt okos emberektől halottam, másrészt tapasztaltam.
- Szerintem az egyik legjobb zsírégető a koffein, úgyhogy javaslok napi 1-2 kávét, pl. kardió előtt (ha eddig nem kávéztál egyáltalán, akkor csak fél adagokkal kezdd).
- Az étkezéseidet 5-6 fele oszd el a nap folyamán, egyszerre kis adagot egyél és lassan (a jóllakottság érzéshez kb. fél óra kell tehát, ha 10 perc alatt falsz be mindent, éhes maradsz)
- Csökkentsd le a szénhidrát beviteled (nem kell feltétlen egzaktul lemérni, csak legyen kevesebb, mint korábban; a fehérje bevitelt pedig növeld)
- Egyél jó zsírokat, mint a CLA, Halolaj (omega3), lenmagolaj, mogyoróvaj (lehetőleg legalább 95% mogyoró tartalmút), mandula, olíva olaj, mert ahogy egy bölcs ember is megmondta "Ne félj "zsírt" enni. Szüksége van rá a szervezetnek! Sőt még a fogyásban is segítni fog!" http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=472.msg123725#new
Később még idézek Dave Palumbo-tól is, de az még korai lenne  ;D
Egyetek zabot!

2009. Július 15. - 10:02:40
Válasz #22
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A lényeg az,hogy az egyszerű szénhidrátokat kell csökkenteni az étrendedben+kardió,esetleg súlyzós edzés ez már meghozza az elején a kívánt hatást.
Ha megéhezek (pékáru kiiktatva komolyabb diéta esetén) ,akkor bedobok néhány Korpovit kekszet, a nagy része teljes kiőrlésű gabonából származó szénhidrát,és sok a rost is benne.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Július 15. - 10:15:58
Válasz #23
Nem elérhető

agica_


Köszönöm szépen!

Megyek és megcsinálom a rizset, és a csirkemellet...Veszek ki a fagyóból ilyen zöldségmixet, azt összekeverem a rizzsel meg a husikával, megfűszerezem (nem sok ) és elosztom :) Tényleg nagyon szépen köszönöm... És sry hogy már az elején baj volt velem, de nem ismerem még a fórumot :S

Majd még jelentkezem!!!!

2009. Július 15. - 10:17:49
Válasz #24
Nem elérhető

FirstLady


Semmi baj nem volt veled! :)
A fórumot pedig majd megismered :)
De kíváncsi vagyok, hogy mi-hogy alakul, szóval írj majd gyakran ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 15. - 10:25:41
Válasz #25
Nem elérhető

agica_


Én is kíváncsi vagyok/leszek :)

Készül a rizs + hús + teszek bele borsót.... :) Az úgy jó, nem? Kevés fűszerrel... Elosztva!!!! :)

Este lehül a levegő, megyek ki sétálok a kuttyal :)

2009. Július 15. - 10:26:07
Válasz #26
Nem elérhető

FirstLady


Én is kíváncsi vagyok/leszek :)

Készül a rizs + hús + teszek bele borsót.... :) Az úgy jó, nem? Kevés fűszerrel... Elosztva!!!! :)

Este lehül a levegő, megyek ki sétálok a kuttyal :)
Persze, hogy jó :)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 15. - 10:27:46
Válasz #27
Nem elérhető

FirstLady


nem felháborodtam, csak megjegyeztem, hogy ZÉRÓ olvasás... itt van minden leírva, olvasson, tanuljon, és ha valamit nem ért, kérdezzen.  - bocsánat!!!! Leírtam az első hozzászólásom, majd a masádikat, ami az elsőről lemaradt, és így tette be... nem tehetek róla, hogy rosszul illesztette be.. Nem kell bunkónak lenni már az elején, ha nem tudod miről van szó. Én spec 2 hsz-t írtam egymás után, és máshogy tette be... nem tehetek róla, de bocs....
Lady!! Én nem ajánlottam a meleg pulcsit, pontosan a túl"melegedése" miatt, én a reggeli órákat javasoltam Áginak.. Mert akk. elvileg lennt van az inzulin szintje. ****:))))))
oké-oké, bocsesz, összekevertelek csaba.r-ral. Korán volt, ne haragudj  :-[ ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 15. - 10:28:51
Válasz #28
Nem elérhető

agica_



2009. Július 15. - 10:29:35
Válasz #29
Nem elérhető

FirstLady


"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady