2024. Május 09. - 16:24:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan fogyjak le sikeresen "sztár"diéta nélkül?  (Megtekintve 83093 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Július 15. - 13:55:50
Válasz #45
Nem elérhető

FirstLady


Most járok a 2. kajálásnál :) Még van 4... le kell osztanom :)
De úgy látom, marad meg holnapra is... :)

Még azt szeretném megkérdezni, hogy lehet e innom mályvateát? Az ilyen hashajtós féle..... Kérdem...! Vagy csak sima tea?
Csak és kizárólag akkor igyál ilyet, ha székrekedésed van! ha nincs, nem teszel jót vele a szervezetednek, plusz rengeteg vizet is veszítesz vele...
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 15. - 14:56:09
Válasz #46
Nem elérhető

atleeta


nekünk annó mikor falun laktunk, fúrott kutunk  volt :) Úgyhogy tudom milyen a hideg víz :):)
Hidrofor vagy mi az ugye nem a fúrt kút? :D Mert ha igen, akkor sry :D

Fúrt kútról szívja a vizet egy rendszer, ami ellátja a házat vízzel, tehát ugyanaz  ;)
Nekünk is van, de én olyan vas ízűnek érzem tőle a vizet :-}

Megoldás: műanyag kút  ;D Ilyen van nekünk is  ****:))))))
Amúgy ha folyamatosan van használva, nem lesz vasízű a víz, csak ha sokat áll benne, átveszi.. (logikus)  ;)
Jahm, logikus, de nem azért vas ízű, hanem azért, mert a cső az vas, és mire felér, a csőtől átveszi a vas ízt..  :-\
Azárt vas ízű mert nagy a víz vastartalma.Nálunk műanyag kút van, mégis eléggé vas ízű a víz.De ennek a megszüntetésére már egy csomó módszer van...
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 15. - 15:34:14
Válasz #47
Nem elérhető

agica_


Nah most tartok a 3. étkezésemnél :D De ahogy számoltam csak 5 étkezés lesz :)

Ez a többször kevesebbet, nagyon jó :D Nem volt bolond aki felfedezte :D

puszika :D

2009. Július 16. - 09:27:00
Válasz #48
Nem elérhető

agica_


Jó reggelt Mindenkinek!

Most nem rég keltem fel, és gondoltam csak úgy megmérem magam... Létezik hogy 85 kg legyek? :) 1,5 - 2 kg víz ment le 1 nap alatt??? :) Tegnap voltam sétálni...
Ma meg taposni fogok...

Tiszta boldog vagyok :D

Imádlak benneteket :D

2009. Július 16. - 11:26:15
Válasz #49

Grizzly79

Vendég
Jó reggelt Mindenkinek!

Most nem rég keltem fel, és gondoltam csak úgy megmérem magam... Létezik hogy 85 kg legyek? :) 1,5 - 2 kg víz ment le 1 nap alatt??? :) Tegnap voltam sétálni...
Ma meg taposni fogok...

Tiszta boldog vagyok :D

Imádlak benneteket :D
Persze, hogy lehetséges.
Az első 5-8 kiló úgy leszalad rólad, hogy észre sem veszed!

2009. Július 16. - 12:26:59
Válasz #50
Nem elérhető

agica_


Az tök jó!!!!

Gondolom, amikor már nem fogok tudni több vízet veszíteni, akkor kell hogy jöjjön a turmix meg a hydroxycut max? Mert én azt szeretném szedni, Lil'D tapasztalatai alapján :)

Vagy már most kéne turmixolnom?

És ugye az nem nagy baj, hogyha én pár napig csak taposni fogok? Biciklim nincs ittgon, kint van a tesóméknál, mert nem jó... Felkéne újítani, vagy venni kéne egy másikat :)

Mennyit kell taposnom egy nap, hogy okésabb legyek? :D Mármint ha érted a kérdésem :D


2009. Július 16. - 13:20:33
Válasz #51

Grizzly79

Vendég
Az tök jó!!!!

Gondolom, amikor már nem fogok tudni több vízet veszíteni, akkor kell hogy jöjjön a turmix meg a hydroxycut max? Mert én azt szeretném szedni, Lil'D tapasztalatai alapján :)

Vagy már most kéne turmixolnom?

És ugye az nem nagy baj, hogyha én pár napig csak taposni fogok? Biciklim nincs ittgon, kint van a tesóméknál, mert nem jó... Felkéne újítani, vagy venni kéne egy másikat :)

Mennyit kell taposnom egy nap, hogy okésabb legyek? :D Mármint ha érted a kérdésem :D


FOKOZATOSSÁG-FOKOZATOSSÁG-FOKOZATOSSÁG-FOKOZATOSSÁG!!!!!!!!!!!!

Dehogyis nem fogsz még vizet veszíteni!!! Csak most kezdted.
Egyébként a zsírégető szedésének kezdése nem függ össze a vízvesztéssel.

FirstLady rohadt jól leírta, hogy mit kell csinálnod: ---> Kajád rendberakod, edzésekhez hozzászoksz és majd esetleg, ha már nagyon faszányosan megy minden, akkor majd kipróbálod a zsírégetőt is.

Először is erősödjenek meg kicsit az izmaid, izületeid.
Nyáron amúgy is izzadsz a kardiótól mint az állat. Még csak az kell, hogy a Hydroxycut Hardcore-val rádolgozz! A szívednek biztosan "ajándék" lenne!
Egyél rendesen és kardiózz reggel és este.
Keress valami olcsó termet. Nem tudom elképzelni, hogy ne lenne Nyíregyházán valami olcsó hely olyan 6-8e magasságában.
Inkább arra költs, mint zsírégetőre.

Natessékkéremszépen!!!
Tessék járni mondjuk ide: http://brekkfitness.hu (Havi bérlet 6.000)
Vagy ide: http://www.fitt-kerek.hu/fitt/index.php?q=hirek (Havi bérlet 5.600) És itt van spinning is.
Vagy ide: http://www.dcenterfitness.hu/ (Havi bérlet 6.900) És szintén van spinning is.

A prioritások legyenek a következők:
1. Kaja Rendberak!!!
2. Konditerem a súlyzós és a kardió edzésekhez.
3. Gyakorlatokat megtanul és biztonságosan végrehajt, ezzel párhuzamosan a szívet hozzászoktat a komolyabb igénybevételhez.
4. Fehérje: alacsony szénhidráttartalmú, kb. 10e / hó
5. Aminósav: glutamin, bcaa, kb. 10e/hó (vékonyan fog a cerkám)
6. Zsírégető: kb. 10-20e /hó (l-karnitin megvan 6e-ből, de az sehol nincs a Hydroxycut Hardcore-hoz, vagy Lipo6X-hez, vagy az Arson-hoz képest)

Hasonló témában állok harcban egy sráccal a teremben, aki mindenáron zsírégetőt akar szedni, holott még a kajája sincsen rendben.
Miért csesznél ki az ablakon havi 10-20-et zsírégetőre, ha ugyanezen pénzből király módjára tudsz kajálni és azzal is fogysz rendesen.

Nekem a nejem a büdös életben nem szedett semmit sem. Mégis fél év alatt lefogyott 78kg-ról, 56-ra. Ja és pont a méreted, mivel 165cm magas.
Spinningelt egy héten 3-6 alkalommal. Volt, hogy reggel is és este is ment, amikor már rendesen belejött. Emellett azt evett ami jól esett neki, de mértékkel.
Nyilván a cukros szarok meg a pia nem volt nála napirenden.
Hazudtam. A Hydroxycut Hardcore-t szedte 3 napig, aztán mikor éjjel állandóan kukorékolt tőle, akkor abbahagyta! (Torony: Nem!!! A nejem nem egy kakas!!!  !+"%)

2009. Július 16. - 13:23:30
Válasz #52

Grizzly79

Vendég
Az tök jó!!!!

Gondolom, amikor már nem fogok tudni több vízet veszíteni, akkor kell hogy jöjjön a turmix meg a hydroxycut max? Mert én azt szeretném szedni, Lil'D tapasztalatai alapján :)

Vagy már most kéne turmixolnom?

És ugye az nem nagy baj, hogyha én pár napig csak taposni fogok? Biciklim nincs ittgon, kint van a tesóméknál, mert nem jó... Felkéne újítani, vagy venni kéne egy másikat :)

Mennyit kell taposnom egy nap, hogy okésabb legyek? :D Mármint ha érted a kérdésem :D


A felére nem válaszoltam.
Kezdetben tapossál minimum 30 percet reggel és este. Aztán emeld fokozatosan amíg el nem jutsz 45-50 percig.

2009. Július 16. - 13:30:14
Válasz #53
Nem elérhető

FirstLady


Ágica, letoltál 1,5-2 kilót 1 azaz egy nap alatt... és ennek örömére zsírégetni akarsz, ráadásul egy erősebb fajtával? (lehet, hogy nem is bírnád még) neidegejjéééé ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ha rám nem is, de Grizzlyre hallgass, ő már nagyon komoly zsírmennyiséget dobott le magáról  ****:)))))) :-){

(múltkor meg sem ismertem... szombaton találkozunk, már most félek, hogy megint nem fogom megismerni ;D )
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 16. - 14:29:52
Válasz #54
Nem elérhető

agica_


Köszönöm szépen!!!!
DE tényleg!

Én sem azt mondtam, hogy már most akarom szedni a zsírégetőket! Csak megkérdeztem, és örülök hogy választ kaptam rá, de nem a fejleharapás stílusban! :)
Reggel és este Taposni fogok 30 perceket, addig mig lemegy este a Barátok közt lazán eltelik a 30 perc :) - háhá tuti megfogok halni, mármint olyan comb bedurranásom lesz, hogy az csak na :)

FirstLady "neidegejjéééé"  - jaj dehogy!!! Jó embert nem bántok  :)

Grizzly79 "Hazudtam. A Hydroxycut Hardcore-t szedte 3 napig, aztán mikor éjjel állandóan kukorékolt tőle, akkor abbahagyta!" - hát ezt nem akarom :) Este aludni kell :)

Felfogtam mindent!!!!! Szépen lassan fokozatosan kell a szervezetem a mozgáshoz szokatni... Sajna nem sokat mozogtam ezelőtt, de jó lenne újra visszaállni a normális 60-65 kilóra!! :) Nem akarok én 2 hónap alatt ennyi súlytól megszabadulni, már annyira hozzámnőtt  :)
Viccet félretéve, tényleg jobb ha lassabban megy le, mert a bőrömnek is alkalmazkodnia kell!!!
De ugye ami "terhességi csík" megjelent rajtam az évek folyamán, az már a büdös életben sohasem fog eltűnni rólam, igaz? :(:(:(:(:(:(

Még annyit kérdeznék, hogy van ez a szotyi mag... Abból lehet magolni pár szemet? Vagy az is OFF ???

Köszönöm a válaszokat!

2009. Július 16. - 22:41:48
Válasz #55

Grizzly79

Vendég
Ágica, letoltál 1,5-2 kilót 1 azaz egy nap alatt... és ennek örömére zsírégetni akarsz, ráadásul egy erősebb fajtával? (lehet, hogy nem is bírnád még) neidegejjéééé ****:))) ****:))) ****:))) ****:)))

Ha rám nem is, de Grizzlyre hallgass, ő már nagyon komoly zsírmennyiséget dobott le magáról  ****:)))))) :-){

(múltkor meg sem ismertem... szombaton találkozunk, már most félek, hogy megint nem fogom megismerni ;D )
Ettől azért ne félj! Nem nagyon kardióztam halálra magam az elmúlt időszakban.
Jövőhét hétfőtöl indul a diétám következő szakasza. Elméletben szeptemberre elég komoly eredményekről tudok majd beszámolni.

2009. Július 17. - 02:10:35
Válasz #56
Nem elérhető

agica_


Szép estét!
Itt az ideje alukálni :) Őszi érettségire készülök, most kezdtem kidolgozni a földrajz szóbeli tételeket, mert a bamba agyammal, és nem törődömségemmel képes vagyok az utolsó hónapra hagyni :)
Anya hozott haza ilyen 3in1 kávéport vagy mit, tettem bele tejet, és úgy ittam meg. Tudom hogy ez nem erős, de nem is kell... A múlthéten ittam kávét reggel 5 kor, mert mentünk a tesóméknál tetőt csinálni, és azt hittem kiugrik a szívem. Nagyon szúrt, vagy nem tudom mit csinált, de nagyon nehezen vettem levegőt... És így akarok zsírégetőt szedni, rögtön az első nap után :) Hát nem... Majd meghagyom akkorra , amikor már kellesz :)
A ma esti 30 perces taposás durva volt :) A végére nem éreztem a lábam :) De mozogtam, és büszke vagyok magamra, hogy megcsináltam :)

Megyek aludni, mert reggel kelés van!!! :)

Puszika

2009. Július 17. - 09:49:40
Válasz #57

Grizzly79

Vendég
Köszönöm szépen!!!!
DE tényleg!

Én sem azt mondtam, hogy már most akarom szedni a zsírégetőket! Csak megkérdeztem, és örülök hogy választ kaptam rá, de nem a fejleharapás stílusban! :)
Reggel és este Taposni fogok 30 perceket, addig mig lemegy este a Barátok közt lazán eltelik a 30 perc :) - háhá tuti megfogok halni, mármint olyan comb bedurranásom lesz, hogy az csak na :)

FirstLady "neidegejjéééé"  - jaj dehogy!!! Jó embert nem bántok  :)

Grizzly79 "Hazudtam. A Hydroxycut Hardcore-t szedte 3 napig, aztán mikor éjjel állandóan kukorékolt tőle, akkor abbahagyta!" - hát ezt nem akarom :) Este aludni kell :)

Felfogtam mindent!!!!! Szépen lassan fokozatosan kell a szervezetem a mozgáshoz szokatni... Sajna nem sokat mozogtam ezelőtt, de jó lenne újra visszaállni a normális 60-65 kilóra!! :) Nem akarok én 2 hónap alatt ennyi súlytól megszabadulni, már annyira hozzámnőtt  :)
Viccet félretéve, tényleg jobb ha lassabban megy le, mert a bőrömnek is alkalmazkodnia kell!!!
De ugye ami "terhességi csík" megjelent rajtam az évek folyamán, az már a büdös életben sohasem fog eltűnni rólam, igaz? :(:(:(:(:(:(

Még annyit kérdeznék, hogy van ez a szotyi mag... Abból lehet magolni pár szemet? Vagy az is OFF ???

Köszönöm a válaszokat!
Pont ezt akartam javasolni.
Nézzél valami sorozatot közben!

2009. Július 17. - 10:08:46
Válasz #58
Nem elérhető

FirstLady


Szép estét!
Itt az ideje alukálni :) Őszi érettségire készülök, most kezdtem kidolgozni a földrajz szóbeli tételeket, mert a bamba agyammal, és nem törődömségemmel képes vagyok az utolsó hónapra hagyni :)
Anya hozott haza ilyen 3in1 kávéport vagy mit, tettem bele tejet, és úgy ittam meg. Tudom hogy ez nem erős, de nem is kell... A múlthéten ittam kávét reggel 5 kor, mert mentünk a tesóméknál tetőt csinálni, és azt hittem kiugrik a szívem. Nagyon szúrt, vagy nem tudom mit csinált, de nagyon nehezen vettem levegőt... És így akarok zsírégetőt szedni, rögtön az első nap után :) Hát nem... Majd meghagyom akkorra , amikor már kellesz :)
A ma esti 30 perces taposás durva volt :) A végére nem éreztem a lábam :) De mozogtam, és büszke vagyok magamra, hogy megcsináltam :)

Megyek aludni, mert reggel kelés van!!! :)

Puszika
Ez nem jó hír, így teljes biztonsággal állíthatom neked, hogy most tuti, hogy nem bírod a koffeines zsírégetőt. Ha már edzett leszel, akkor vissza lehet térni rá, de most tényleg eszedbe ne jusson. Ha a kávétól szúr a szíved, akkor attól nagyon rosszul is lehet.

Ügyes vagy! Gratula a taposáshoz! ****:)))))) ;)

A 3in1 kávéban sem túl jó megoldás, mert cukrot is tartalmaz, ami nem a legjobb, inkább válaszd a 2in1-t, ami tejpor+kávé, és dobj bele édesítőt ;)
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 17. - 10:13:12
Válasz #59

Zsuzsi

Vendég
És a sima folyékony L-carnitin?  8-)