2024. Május 09. - 08:41:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Hogyan fogyjak le sikeresen "sztár"diéta nélkül?  (Megtekintve 83084 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Július 17. - 13:04:03
Válasz #60
Nem elérhető

agica_


Sziasztok!!!!

Reggel is tapostam, csak sajna elfelejtettem megmérni a vérnyomásom és a pulzusok...

Most is tapostam és megmértem!!!
105/60 pulzus 126 - ez akkor jó eredmény?
A víz folyik rólam, megyek és lezuhanyzom :)

Legyetek jók!!!
puszika!!!!!!! :-!

2009. Július 18. - 08:35:06
Válasz #61
Nem elérhető

vertexx



2009. Július 19. - 07:20:19
Válasz #62
Nem elérhető

agica_


Szia!

Hát igen, milyen kicsi is a világ :)
Hogy vagy Tamás? :D És a másik Tamás? :D

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Egy kérdés, az lehetséges hogy hízzak? Mindent lemértem, és híztam... Pedig minden szart hanyagolok..... :(

2009. Július 19. - 09:04:13
Válasz #63
Nem elérhető

George


Ne aggódj, a fogyás az ilyen, nem egyenletes folyamat, hanem hullámzó - egyszer le, egyszer megáll..aztán megint le.

2009. Július 19. - 16:57:37
Válasz #64
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ne aggódj, a fogyás az ilyen, nem egyenletes folyamat, hanem hullámzó - egyszer le, egyszer megáll..aztán megint le.

Ja-ja. Egy kínlódós hosszú folyamat,de csodálatos dolog látni ahogy a test lassan de biztosan átalakul. Kitartás Ágica!  ;) ****:))))))

2009. Július 19. - 21:37:57
Válasz #65
Nem elérhető

agica_


Az igazságot megvalva, mikor mérlegre álltam, és láttam, hogy híztam, pedig a kimért adagot ettem rizsből és csirkemellből + zöldségből, megijedtem, és abbahagytam!
DE olvasva az írásokat, megnyugszom, és ugyanúgy enni fogom...!!!
Hosszú folyamat lesz leadnom 15 kilót, de kitartok... Ha 1 év kell rá, akkor egy év, de megcsinálom...
A mérleget meg elteszem, és nem méregetem magam minden reggel, mert akkor nem fog működni!!!!!!

Köszönöm mégegyszer, és hajrá!

2009. Július 20. - 00:25:49
Válasz #66
Nem elérhető

csaba.r


Az igazságot megvalva, mikor mérlegre álltam, és láttam, hogy híztam, pedig a kimért adagot ettem rizsből és csirkemellből + zöldségből, megijedtem, és abbahagytam!
DE olvasva az írásokat, megnyugszom, és ugyanúgy enni fogom...!!!
Hosszú folyamat lesz leadnom 15 kilót, de kitartok... Ha 1 év kell rá, akkor egy év, de megcsinálom...
A mérleget meg elteszem, és nem méregetem magam minden reggel, mert akkor nem fog működni!!!!!!

Köszönöm mégegyszer, és hajrá!


Na valami ilyesmi hozzáállás szükségeltetik a céljaink eléréséhez mérd magad havonta 1x de térfogatot is nekem bejött lehet nem fogysz egy kilót sem de látod hogy a hasadból lement 3 cm na az az igazi ****:)))))) A kinézetet látják az emberek a testsúly az nincs a homlokunkra írva Łł=
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Július 20. - 08:57:53
Válasz #67
Nem elérhető

agica_



2009. Július 20. - 09:04:52
Válasz #68

Zsuzsi

Vendég
Az igazságot megvalva, mikor mérlegre álltam, és láttam, hogy híztam, pedig a kimért adagot ettem rizsből és csirkemellből + zöldségből, megijedtem, és abbahagytam!
DE olvasva az írásokat, megnyugszom, és ugyanúgy enni fogom...!!!
Hosszú folyamat lesz leadnom 15 kilót, de kitartok... Ha 1 év kell rá, akkor egy év, de megcsinálom...
A mérleget meg elteszem, és nem méregetem magam minden reggel, mert akkor nem fog működni!!!!!!

Köszönöm mégegyszer, és hajrá!


Na valami ilyesmi hozzáállás szükségeltetik a céljaink eléréséhez mérd magad havonta 1x de térfogatot is nekem bejött lehet nem fogysz egy kilót sem de látod hogy a hasadból lement 3 cm na az az igazi ****:)))))) A kinézetet látják az emberek a testsúly az nincs a homlokunkra írva Łł=



Egyet értek ezzel,ne mérd magad sűrűn,mert nem a testsúly számít. Persze az is jó kontroll,de nem mérvadó.Én 57-58 kg körül vagyok és állandóan beszólnak,hogy legalább 50 kg-ra hízzak már fel.Már-már közhely,de az izom nehezebb,mint a zsír,szóval lehet,hogy csak erősödsz egy kicsit,az meg jó.
Szóval no para és kitartás Ágica! ****:)))))) :D

2009. Július 20. - 09:30:40
Válasz #69
Nem elérhető

agica_


Előző mérés eredménye ( amikor eldöntöttem mindent )
Mellbőségem : 108 cm
Derékbőségem : kereken 100 cm
Csípőszélességem : 115 cm. ( széles csípőjű leányzó vagyok, ami szép is lenne, csak nem ennyi felesleggel )
Bal csuklóm : 17 cm
Jobb csuklóm : 17 cm
Bal combom : 66 cm
Jobb combom : 66 cm
 
Megmértem még a vádlimat is!
Jobb : 41 cm
Bal : 43 cm

Most belém hoztátok a kiskukacot, és megmértem magam újra... De centivel...

Mellbőségem : 108 cm ( mellem nem fogy :D )
Derékbőségem 91 cm ( derekamból vesztettem volna 9 cm-t?????  ????... )
Csípőszélességem : 112 cm ( itt pedig -3 cm)
Jobb és bal combom : 62 cm ( -4 cm ??? )
Vádlijaim : 42-42 cm

És észre sem vettem a kilókban :)

2009. Július 20. - 09:31:17
Válasz #70
Nem elérhető

FirstLady


Előző mérés eredménye ( amikor eldöntöttem mindent )
Mellbőségem : 108 cm
Derékbőségem : kereken 100 cm
Csípőszélességem : 115 cm. ( széles csípőjű leányzó vagyok, ami szép is lenne, csak nem ennyi felesleggel )
Bal csuklóm : 17 cm
Jobb csuklóm : 17 cm
Bal combom : 66 cm
Jobb combom : 66 cm
 
Megmértem még a vádlimat is!
Jobb : 41 cm
Bal : 43 cm

Most belém hoztátok a kiskukacot, és megmértem magam újra... De centivel...

Mellbőségem : 108 cm ( mellem nem fogy :D )
Derékbőségem 91 cm ( derekamból vesztettem volna 9 cm-t?????  ????... )
Csípőszélességem : 112 cm ( itt pedig -3 cm)
Jobb és bal combom : 62 cm ( -4 cm ??? )
Vádlijaim : 42-42 cm

És észre sem vettem a kilókban :)
hajrá! Csak így tovább! :-):-)::
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2009. Július 20. - 16:28:15
Válasz #71

Grizzly79

Vendég
Előző mérés eredménye ( amikor eldöntöttem mindent )
Mellbőségem : 108 cm
Derékbőségem : kereken 100 cm
Csípőszélességem : 115 cm. ( széles csípőjű leányzó vagyok, ami szép is lenne, csak nem ennyi felesleggel )
Bal csuklóm : 17 cm
Jobb csuklóm : 17 cm
Bal combom : 66 cm
Jobb combom : 66 cm
 
Megmértem még a vádlimat is!
Jobb : 41 cm
Bal : 43 cm

Most belém hoztátok a kiskukacot, és megmértem magam újra... De centivel...

Mellbőségem : 108 cm ( mellem nem fogy :D )
Derékbőségem 91 cm ( derekamból vesztettem volna 9 cm-t?????  ????... )
Csípőszélességem : 112 cm ( itt pedig -3 cm)
Jobb és bal combom : 62 cm ( -4 cm ??? )
Vádlijaim : 42-42 cm

És észre sem vettem a kilókban :)
Bizony-bizony...
Csak ismételni tudom Zsuzsit: "Már-már közhely,de az izom nehezebb,mint a zsír,szóval lehet,hogy csak erősödsz egy kicsit,az meg jó."

2009. Július 21. - 01:27:16
Válasz #72
Nem elérhető

agica_


Köszönöm a válaszokat!!!!

Mára nagyon feldobódtam!!!!!
Ezért elhatároztam, hogy ma a tesóméktól cangával jövök haza, úgy kb.. ( ha gyorsan tekerek akkor) 15 perc alatt érek haza... Tekertem mint dili :) Hazaértem megmértem a vértengésem, pulzusom, és tök alacsony volt... Mármint 92/ valamennyi...  a pulzusom az jó volt 124... Nos vélemény? Nem tom hogy a vértengés az jó volt e vagy sem... De a pulzusom az közelítette a 130 alsó határát :)

2009. Július 21. - 12:24:28
Válasz #73
Nem elérhető

agica_


Jó reggelt, szép napot!!!!

A mai reggelem nagyon lassan indult, alig bírtam felkelni, és anya tanácsára ittam egy kávét, mert a munka nem akart befele indulni :(
Most mértem meg a vérnyomásom, hogy mennyire segít pörögni.... Én érzem hogy pörgök, csak látni akartam...
Nos ez már nem vérnyomás, hanem vértengés............. 78/49 p.:73 Überlol!!!!!!!!!!!!!!!

Vélemény? :D

2009. Július 23. - 11:01:37
Válasz #74

Grizzly79

Vendég
Én a vérnyomáshoz nem nagyon értek. Annyit tudok csupán, hogy 120/80 körüli érték a jó. Ennyi.

Vérnyomást nagyon ritkán mérek, habár most hogy eszembe jutott lehet, hogy előásom a készülékemet és reggelente, illetve este mérek vele egyet.

A kardiónál a pulzusszámot szoktam figyelni. No nem azért mert ügyelek a zónákra, hanem azért, mert azt figyelem, hogy ugyanaz az edzés mennyire terheli meg a szívemet. Ergó mennyit javul a kardiovaszkuláris rendszerem, a keringésem.

Igaz a pulzussmérőórám eláéggé kehes. 4500 Ft volt a Hervis-ben, de sajna van baja rendesen. Nem tartja stabilan a jelet és néha összevissza mér. A jeladó is hülye értékeket küld időnként.

Szerintem nem baj, ha naponta méred magad mindaddig, amig tisztában vagy vele, hogy összevissza ugrál a fogyás alatt a súlyod. Ha ez téged zavar, akkor jelölj ki egy fix időpontot minden héten, amikor méred magad. Nekem is van ilyen fix időpontom.