2024. Május 08. - 15:31:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Minden, amit a sérvről tudni lehet - Hogyan kerülhetjük el a kialakulását?  (Megtekintve 21476 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 14. - 18:41:43
Megtekintve 21476 alkalommal
Nem elérhető

Tom1ka


 #:-)
Már régóta foglalkoztat engem ez a téma, szerintem meg is érdemel egy külön topikot, ide szeretném, ha mindenki leírná azt, amit csak tud a sérvről, kialakulásáról, és elkerüléséről  :-){
"Aki szereti a guggolást, az megszállott, aki szeret guggolni...az beteg.."
"Az élet rövid. Nem engedheted meg magadnak azt a luxust, hogy ne úgy éld, ahogyan szeretnéd."
"...Ha férfi vagy, akkor emeld a kezedet, harcolj, és a játékot te nyered, mindig őrizd meg a büszkeségedet, akkor is, ha semmi más nem marad neked...."
"Aki a csorda után fog menni, az mindig szaros füvet fog legelni." © Kozi

2009. Augusztus 14. - 19:46:37
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


#:-)
Már régóta foglalkoztat engem ez a téma, szerintem meg is érdemel egy külön topikot, ide szeretném, ha mindenki leírná azt, amit csak tud a sérvről, kialakulásáról, és elkerüléséről  :-){

Nem szabad nagyot emelni, és nincs sérv  ;D

2009. Augusztus 14. - 19:55:35
Válasz #2
Nem elérhető

mushroom


Najah... majd ülve fogok pisilni, csak hogy ne kapjak sérvet  :-/-(-:  ;D

2009. Augusztus 14. - 20:08:15
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Najah... majd ülve fogok pisilni, csak hogy ne kapjak sérvet  :-/-(-:  ;D

Rájöhettél volna már, hogy nem a wc-t kell a pötsödhöz emelni, hanem jól kell célozni  !+"%  8)

2009. Augusztus 14. - 20:13:48
Válasz #4
Nem elérhető

mushroom


Najah... majd ülve fogok pisilni, csak hogy ne kapjak sérvet  :-/-(-:  ;D

Rájöhettél volna már, hogy nem a wc-t kell a pötsödhöz emelni, hanem jól kell célozni  !+"%  8)

Látom fogalmad sincs, milyen szaktudást igényel egy ilyen nehéz dolgot irányítani  ;D na jó ne offoljuk szét szegény Pam infó gyűjtős topicját. Juniort kéne megkeresni, úgy emléxem neki volt komolyann sérv problémája.

2009. Augusztus 14. - 20:25:54
Válasz #5
Nem elérhető

fastor


a sérv izomszakadást jelent
a hasi sérv érdekel téged Pam nem?
nem lehet,hogy ezt el lehetne kerülni, ha nem hasba vennék a levegöt edzés közben??? lehet fejleszteni ezt, ha érdekel, és szerinted a topichoz tartozik bemásolom
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 14. - 20:29:36
Válasz #6
Nem elérhető

God Vazzeg


Állítólag akkor alakul ki a hasi sérv, ha pl guggolásnál nem behúzod a hasad, hanem kinyomod. Ami szinte automatikus ha nagy súlyt használsz, ezért kell öv. Másrészt meg tudatosan be kell húzni a hasat és megfeszíteni guggoláskor, és nincs ilyen gond.

2009. Augusztus 14. - 20:31:21
Válasz #7
Nem elérhető

fastor


Állítólag akkor alakul ki a hasi sérv, ha pl guggolásnál nem behúzod a hasad, hanem kinyomod. Ami szinte automatikus ha nagy súlyt használsz, ezért kell öv. Másrészt meg tudatosan be kell húzni a hasat és megfeszíteni guggoláskor, és nincs ilyen gond.
ezt akartam énis mondani
én pl sosem tolom ki, mindig feszítva tartom, úgytudom így stabilabb a gerinc
bár igaz, én nem hasnzálok nagy slyokat
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Augusztus 14. - 20:42:28
Válasz #8
Nem elérhető

George


Nekem közvetlenül születésem után volt hasfalsérvem, amivel műtöttek állítólag. Semmit nem érzékelek belőle, azt sem tudom, hogyan történhetett ez ????... Biztos nagyon kinyomtam a hasam kifelé jövet @-o

2009. Augusztus 14. - 21:19:44
Válasz #9
Nem elérhető

Boresz


#:-)
Már régóta foglalkoztat engem ez a téma, szerintem meg is érdemel egy külön topikot, ide szeretném, ha mindenki leírná azt, amit csak tud a sérvről, kialakulásáról, és elkerüléséről  :-){
suliban lumbágóm,most meg gerinccsigolya törésem volt............eddig, az sem jobb

mire fel ez a nagy érdeklődés? fájsz?
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Augusztus 14. - 21:27:00
Válasz #10
Nem elérhető

Boresz


#:-)
Már régóta foglalkoztat engem ez a téma, szerintem meg is érdemel egy külön topikot, ide szeretném, ha mindenki leírná azt, amit csak tud a sérvről, kialakulásáról, és elkerüléséről  :-){
suliban lumbágóm,most meg gerinccsigolya törésem volt............eddig, az sem jobb

mire fel ez a nagy érdeklődés? fájsz?
elővigyázatosság  ***)))
húzzál gumit  ;D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Augusztus 14. - 21:29:46
Válasz #11
Nem elérhető

zotja


Mikor elkezdtem edzeni nekem előjött vmi a seggemnél..(lábazás után) be is szartam rendesen tőle,hogy vajon mi az...kissebb dumószerü vmi..nem edzettem 3 hétig utána mert féltem,apámat műtötték párszor sérve,bár nemtudom,hogy ezt lehet e örökölni? na mind1 :D azóta semmi ilyen gondom nem volt..nem fáj semmi..kemény vagyok :D

Volt olyan is amikor a merevkaros letolásnál nagyobb súlynál a hasamba nyilalt a fájdalom...gondolom gyenge volt a hasfalam még akkor...

2009. Augusztus 14. - 21:33:47
Válasz #12
Nem elérhető

George


Mikor elkezdtem edzeni nekem előjött vmi a seggemnél..(lábazás után) be is szartam rendesen tőle,hogy vajon mi az...kissebb dumószerü vmi..nem edzettem 3 hétig utána mert féltem,apámat műtötték párszor sérve,bár nemtudom,hogy ezt lehet e örökölni? na mind1 :D azóta semmi ilyen gondom nem volt..nem fáj semmi..kemény vagyok :D
Betyártallér ****:)))

2009. Augusztus 14. - 21:34:34
Válasz #13
Nem elérhető

zotja


Mikor elkezdtem edzeni nekem előjött vmi a seggemnél..(lábazás után) be is szartam rendesen tőle,hogy vajon mi az...kissebb dumószerü vmi..nem edzettem 3 hétig utána mert féltem,apámat műtötték párszor sérve,bár nemtudom,hogy ezt lehet e örökölni? na mind1 :D azóta semmi ilyen gondom nem volt..nem fáj semmi..kemény vagyok :D
Betyártallér ****:)))

az az :D

2009. Augusztus 14. - 21:59:06
Válasz #14
Nem elérhető

H. Laci


véleményem szerint csibész tallér más néven betyárkörte  xd