2024. Április 27. - 22:52:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465892 alkalommal)

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában

2009. Július 10. - 16:17:45
Válasz #1950

B1ll4

Vendég
No egy kis helyzetjelentés újfent! Ez a hét érdekes meglepetés volt számomra, Kécske után levittem a szénhidrátot egy kissé, sok zöldség, egy kis gyümölcs...  és a 4-5 nap alatt mínusz 2 kiló egyből. Ez csak azért érdekes mert nem laposodtam igazán, sőt úgy érzem jobb is a forma, valami elindult. Ez most kicsit elgondolkodtatott a  magas szénhidrátos diétám mindenhatóságában... Lehet egy közepes szintre kéne beállni, kiegészítve rengeteg zöldséggel egy kevés gyümölccsel is akár, meg némi maggal, vagy olajjal, és néha megemelni érzéssel, és kevésbé lenne vizes a forma... (Ja egy kép, u.a. pózban mint egy héttel korábban, szabadtéren ráadásul, és ugyanúgy szőrösen még, hogy az se tegyen rá a kontrasztra, hamár képek topic)

Receptorai felvannak robbanva ennek a srácnak ! Te vagy a kémikus , te tudod a szükségleteket ! Ezazzz !  :-)! :-)!

2009. Július 10. - 23:18:12
Válasz #1951
Nem elérhető

Kozi001


Pár érdekes kép :o
Nincsen példaképem, nem akarok más lenni, máshoz hasonlítani, a legjobbat akarom kihozni magamból, hogy én lehessek a példakép.

2009. Július 11. - 19:50:41
Válasz #1952

Gerr

Vendég
Tuti volt már, de számomra az etalon fizikum (ilyen sosem leszek, de inspirál):



2009. Július 11. - 21:27:36
Válasz #1953

SheHulk

Vendég
Tuti volt már, de számomra az etalon fizikum (ilyen sosem leszek, de inspirál):




Őt kérem karácsonyra ebben a formában és korban.. Lécci Lécci Lécci <3!

2009. Július 11. - 21:35:05
Válasz #1954

Gerr

Vendég
Tuti volt már, de számomra az etalon fizikum (ilyen sosem leszek, de inspirál):




Őt kérem karácsonyra ebben a formában és korban.. Lécci Lécci Lécci <3!

Én azért őt nem, de a fizikumát igen. Bár csak lennék fiatalabb és kitartóbb...de ez a hajó már elment...sírok is.  :'(

2009. Július 11. - 21:37:10
Válasz #1955

SheHulk

Vendég
Tuti volt már, de számomra az etalon fizikum (ilyen sosem leszek, de inspirál):




Őt kérem karácsonyra ebben a formában és korban.. Lécci Lécci Lécci <3!

Én azért őt nem, de a fizikumát igen. Bár csak lennék fiatalabb és kitartóbb...de ez a hajó már elment...sírok is.  :'(

ne sírj mert kiszáradsz.. **:))))* meg amúgy is.. ne...
biztos jobban nevelt, kitartóbb és férfiasabb mint amik itthon rohangásznak.. tisztelet a kivételnek..

2009. Július 11. - 21:41:13
Válasz #1956

Gerr

Vendég
Tuti volt már, de számomra az etalon fizikum (ilyen sosem leszek, de inspirál):




Őt kérem karácsonyra ebben a formában és korban.. Lécci Lécci Lécci <3!

Én azért őt nem, de a fizikumát igen. Bár csak lennék fiatalabb és kitartóbb...de ez a hajó már elment...sírok is.  :'(

ne sírj mert kiszáradsz.. **:))))* meg amúgy is.. ne...
biztos jobban nevelt, kitartóbb és férfiasabb mint amik itthon rohangásznak.. tisztelet a kivételnek..

...na meg ugye 3x-os Mr. Olympia...


2009. Július 11. - 21:47:51
Válasz #1957
Nem elérhető

George


Alacsony, kicsi, és nem tud hakázni ****:)))

2009. Július 11. - 21:49:00
Válasz #1958

Gerr

Vendég
Alacsony, kicsi, és nem tud hakázni ****:)))

De esztétikusabb, mint felfújt Coleman és társai.  :-OO

2009. Július 11. - 21:51:15
Válasz #1959
Nem elérhető

George


Alacsony, kicsi, és nem tud hakázni ****:)))

De esztétikusabb, mint felfújt Coleman és társai.  :-OO
Nem csak Coleman meg Zane vannak a világon 8-}

2009. Július 11. - 21:53:11
Válasz #1960

Gerr

Vendég
Alacsony, kicsi, és nem tud hakázni ****:)))

De esztétikusabb, mint felfújt Coleman és társai.  :-OO
Nem csak Coleman meg Zane vannak a világon 8-}

Jaja, ott van például Danny De Vito is.  ****:)))
Azért írtam a társait. Amúgy Zane fotót postoltam, onnan jön ő a képbe... ;D

2009. Július 11. - 21:59:41
Válasz #1961
Nem elérhető

George


Alacsony, kicsi, és nem tud hakázni ****:)))

De esztétikusabb, mint felfújt Coleman és társai.  :-OO
Nem csak Coleman meg Zane vannak a világon 8-}

Jaja, ott van például Danny De Vito is.  ****:)))
Azért írtam a társait. Amúgy Zane fotót postoltam, onnan jön ő a képbe... ;D
Láttam, hogy mit raktál be, én is arra írtam. Testépítésről van szó, nekem Danny eszembe sem jutott. Én meg magamból indulok ki, egy Zane-féle alacsony, könnyű csontozatú és súlyú testépítőt nem tudnék példaként állítani magam éle. Az esztétikumról nekem inkább egy Bob Paris vagy Labrada jut eszembe, akik azért elég messze vannak a "felfújt" ????...(mivel???) kategóriától, de Zane-től is. Manapság is találsz mindenféle alkatú, típusú versenyzőt,  ezért is írtam, hogy nem csak a Zane-Coleman féle szélsőségekben lehet gondolkodni :-}

2009. Július 11. - 22:04:29
Válasz #1962
Nem elérhető

lue


labrada..

2009. Július 11. - 22:06:14
Válasz #1963
Nem elérhető

lue


bob...

2009. Július 11. - 22:07:04
Válasz #1964

Gerr

Vendég
Alacsony, kicsi, és nem tud hakázni ****:)))

De esztétikusabb, mint felfújt Coleman és társai.  :-OO
Nem csak Coleman meg Zane vannak a világon 8-}

Jaja, ott van például Danny De Vito is.  ****:)))
Azért írtam a társait. Amúgy Zane fotót postoltam, onnan jön ő a képbe... ;D
Láttam, hogy mit raktál be, én is arra írtam. Testépítésről van szó, nekem Danny eszembe sem jutott. Én meg magamból indulok ki, egy Zane-féle alacsony, könnyű csontozatú és súlyú testépítőt nem tudnék példaként állítani magam éle. Az esztétikumról nekem inkább egy Bob Paris vagy Labrada jut eszembe, akik azért elég messze vannak a "felfújt" ????...(mivel???) kategóriától, de Zane-től is. Manapság is találsz mindenféle alkatú, típusú versenyzőt,  ezért is írtam, hogy nem csak a Zane-Coleman féle szélsőségekben lehet gondolkodni :-}

Persze, nincs ezzel gond, különböző emberek és különböző vélemények. Neked az a fajta fizikum, nekem ez jön be inkább. Azért példaképről szó sincs esetemben, mivel a majd 190 cm-emmel és a totálisan más testalkatommal még komoly műtétek árán sem lehetnék ilyen. ;)
A "felfújt"-at nem negatív vagy pejoratív értelemben írtam, poénként. Nekem ők már kicsit "szörnyek", a nehézkes mozgással, irdatlan izomtömeggel.
Tény, hogy sok versenyző van, ezer féle fizikummal. Én mégis ezt a legendát linkeltem be, egy róla szóló cikk elolvasása után.  ;-oo-;