2024. Április 27. - 23:41:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465901 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2008. Január 14. - 20:07:42
Válasz #465
Nem elérhető

fastor


"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 14. - 20:08:43
Válasz #466
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 14. - 20:16:01
Válasz #467
Nem elérhető

john rambo


Fiuk szerintem szed vmit... ;D ;D ;D o:) Łł=

2008. Január 14. - 20:23:18
Válasz #468
Nem elérhető

Joel


Szerintem Masterprot meg max valami vitamint.Nemnormális!Nekem is kell ilyen vitamin.Naggyon! :-)->
Train Hard!
Blood And Guts

2008. Január 14. - 20:24:44
Válasz #469
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Guy Shaffer

25 éves és az emberek nagy része mindig azt hiszi hogy a képei fotosopoltak. Úgy tünik dél afrika ad neki esélyt hogy profi legyen. Ígérte hogy a milos fórumra (így hozzánk is  ;D) folyamatosan nyomja a híreket magáról.

Számolgassátok át:

Im 5ft9 and my weight is 292 pounds and im 9% fat. I stay as lean as i am in the photos al year round. Dont go higher that 9% fat.

These measurment are all cold.
Chest is 57 inches
Arms is 22 3/4 inches
quads is 31 inches
Calves just under 20 inches
forearms are just under 17 inches
waiste now is 34 inches

2008. Január 14. - 20:27:48
Válasz #470
Nem elérhető

Jordan


25 éves?

Aaaaaaaaaaaaaa! Azt hittem sokkal fiatalabb!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Január 14. - 20:30:03
Válasz #471
Nem elérhető

fastor


áááá nem kcsii az ember:S
5,5 láb, az 165 centi?
ahhoz majd 300 font, az 136 kiló...majdnem hogy versenyformában(9%os testzsír)....bazzegXD
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Január 14. - 20:40:18
Válasz #472
Nem elérhető

L


Brutális...Engem Marko "Supermass" Savolainenre emlékeztet a srác. Bár neki nem sokáig bírták a veséi az ilyen szintű megterhelést és kénytelen volt küzdősporttal folytatni a sportpályafutását.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 14. - 23:15:53
Válasz #473
Nem elérhető

God Vazzeg


South Africa IFBB Championships

Kisember.... :-O

Úgy emlegetik mint az új Victor Ricards

Bazzeeee, ezt én se hiszem el, egyszerűen hihetetlen  :-){  :-){  :-)!

2008. Január 15. - 10:53:42
Válasz #474
Nem elérhető

shp


South Africa IFBB Championships

Kisember.... :-O

Úgy emlegetik mint az új Victor Ricards

Bazzeeee, ezt én se hiszem el, egyszerűen hihetetlen  :-){  :-){  :-)!



Hulk, nem ember. Biztos "rizset" eszik  !+"%

2008. Január 16. - 10:20:07
Válasz #475
Nem elérhető

L


Phil "the gift" Heath: :-O :-O :-O :-O :-O
Mod: azt még hozzátehettem volna, hogy ezek a legújabb képek! :-<
http://www.flexonline.com/news/286
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 16. - 11:23:31
Válasz #476
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Félek hogy csúnya sírás lesz a versenyeken ha ez a monster jól időzít.  @:-)

2008. Január 16. - 11:50:31
Válasz #477
Nem elérhető

Bubee


Phil "the gift" Heath: :-O :-O :-O :-O :-O
Mod: azt még hozzátehettem volna, hogy ezek a legújabb képek! :-<
http://www.flexonline.com/news/286

Hát... Ezt nagyon nehéz megemészteni...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 16. - 14:18:26
Válasz #478
Nem elérhető

pókerarc


Szivem szerint azt mondanám most,hogy ha tavasszal engedik nyerni,akkor ősszel megfingatja Cutlert...
Azok a karok :-O :o igencsak közelebb lehetnek a 60as táblához mint az 50hez ::) :-)->

2008. Január 16. - 17:31:19
Válasz #479
Nem elérhető

fastor


Szivem szerint azt mondanám most,hogy ha tavasszal engedik nyerni,akkor ősszel megfingatja Cutlert...
Azok a karok :-O :o igencsak közelebb lehetnek a 60as táblához mint az 50hez ::) :-)->

teccik még Phil ben nagyon hogy az alkarja is fejlet nem úgy mint sok profinál aki nem edzi merthogy aránytalannak tünne o--O
sztem kurvajól néz ki de nem? @:-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó