2024. Április 27. - 17:28:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465858 alkalommal)

0 Felhasználó és 30 vendég van a témában

2008. Január 17. - 11:40:59
Válasz #495
Nem elérhető

Bubee


Úgy emlékszem ő is csúnyán végezte, de ez a tric póz  /:-) Paul DeMayo
Mi történt vele? ::) Én erről lemaradtam.

Asszem túlvízhajtózta magát. De nem biztos... Most éppen nem találom azt a RIP-es videót, pedig úgy emlékszem h fenn volt.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2008. Január 17. - 15:49:34
Válasz #496
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Úgy emlékszem ő is csúnyán végezte, de ez a tric póz  /:-) Paul DeMayo
Mi történt vele? ::) Én erről lemaradtam.

Ha nem csal az emlékezetem drogtúladagolásba halt bele....... ????... ::)
Így van. És az apja talált rá a lakásában...  :-\
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 17. - 15:51:35
Válasz #497
Nem elérhető

L


Úgy emlékszem ő is csúnyán végezte, de ez a tric póz  /:-) Paul DeMayo
Mi történt vele? ::) Én erről lemaradtam.

Ha nem csal az emlékezetem drogtúladagolásba halt bele....... ????... ::)
Így van. És az apja talált rá a lakásában...  :-\

Mindíg elképedve veszem tudomásul az ilyen eseteket. ????...
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 17. - 16:15:31
Válasz #498
Nem elérhető

izomboy


Ilyenkor elgondolkodtató érdemes e vízhajtókkal  kompenzálni a rosszúl sikerűlt diétát.

Mert bevallom én sem spóroltam vele superbodyn azt a gőrcs rángatot össze vissza :-\
Ti meg azt hittétek szabad pózt nyomok:)

2008. Január 17. - 16:52:10
Válasz #499
Nem elérhető

George


Akkor lehet, hogy Siklósi mester is túlnyomta magát vele...nekem meg a röhögéstől rándultak görcsbe az izmaim :D

2008. Január 17. - 18:23:21
Válasz #500
Nem elérhető

endre66


Zűrös volt a kapcsolata a feleségével is, nem volt rendben a magánélete. És akkoriban elterjedt egy bizonyos körben, hogy heroinnal könyebb átvészelni a diétát meg elviselni a nehéz edzéseket. Rászokott. A heroin végzett Paullal.

2008. Január 17. - 18:46:39
Válasz #501
Nem elérhető

L


Zűrös volt a kapcsolata a feleségével is, nem volt rendben a magánélete. És akkoriban elterjedt egy bizonyos körben, hogy heroinnal könyebb átvészelni a diétát meg elviselni a nehéz edzéseket. Rászokott. A heroin végzett Paullal.
Mindent feláldozott. Nemgyenge.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 17. - 19:22:31
Válasz #502
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Zűrös volt a kapcsolata a feleségével is, nem volt rendben a magánélete. És akkoriban elterjedt egy bizonyos körben, hogy heroinnal könyebb átvészelni a diétát meg elviselni a nehéz edzéseket. Rászokott. A heroin végzett Paullal.
Mindent feláldozott. Nemgyenge.
Már rég nem volt versenyző amikor meghalt...

Nem azért drogozott mert bodys volt, azért volt drogos mert már nem body-zott... Ez a véleményem. Ezt a sportot profi szinten nagyon kevés ember tudja lelkileg átvészelni. Ő nem tudta...

 :(
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 17. - 19:32:47
Válasz #503
Nem elérhető

endre66


Mike Christian mondta, hogy aki hozzászokik ahhoz, hogy napi szinten megszúrja magát, annak sajnos közel mindegy hogy mi van a fecskendőben, badis kiegészítő, vagy "rekreációs" drog. Ezt nem én mondom, hanem Mike. Elkapta egy depresszió, és a másik fajta droghoz nyúlt. Ebből semmi általánosítást nem vonok le, mert abszolút téves lenne. És rengeteg olyan "ember" van, aki badi nélkül szimplán heroinozott és úgy halt meg, ez talán még gázabb. A lényeg, hogy ezektől a szaroktól tartsuk magunkat távol, és valóban: take care (yourself).

2008. Január 17. - 20:14:52
Válasz #504
Nem elérhető

izomboy


Ez valamelyest igaz, ha nem figyelsz oda könnyen függő lehetsz a doppintól is.
Oda kell figyelned magadra és arra hogy az ész irányítson ne a megszokás, vagy a rögeszme.


2008. Január 18. - 02:34:25
Válasz #505
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Ez valamelyest igaz, ha nem figyelsz oda könnyen függő lehetsz a doppintól is.
Oda kell figyelned magadra és arra hogy az ész irányítson ne a megszokás, vagy a rögeszme.


:-)!
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Január 18. - 14:35:23
Válasz #506
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Azt hiszem Silvio formájához nem ér kétség és egyetlen egy dolog a probléma, hogy ez a forma neki a verseny kívűli időszakban is ilyen. Szóval azt hiszem lenne mit tanúlni, vagy az Isten teremthetett volna nekünk iy ilyen genetikát!

 :-):-)::

2008. Január 18. - 22:49:37
Válasz #507
Nem elérhető

tas


És ha a válla kicsit nagyobb lenne (relatíve a karjához képest) , akkor lenne igazán top esélyes.  =/+'

2008. Január 18. - 23:03:13
Válasz #508
Nem elérhető

L


És ha a válla kicsit nagyobb lenne (relatíve a karjához képest) , akkor lenne igazán top esélyes.  =/+'

Szerintem Silvio nagyon egyben van. Az én véleményem szerint a vállai rendben vannak, viszont a combjai szeparáltságán kellene javítania, ami menni is fog neki szerintem ebben a szezonban. Ráadásul Jay Cutler segíti a felkészülését amióta Milossal összerúgták a port.
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Január 18. - 23:13:23
Válasz #509
Nem elérhető

L


"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"