2024. Április 28. - 00:48:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465909 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2008. Február 04. - 21:12:49
Válasz #600
Nem elérhető

God Vazzeg


érdekes hogy az utpolsón nics meg a lsuk a hasán...sztem aba bele let kcsit segítve..


Ez tényleg érdekes  8-)  :-)! Ügyi vagy h kiszúrtad  @:-)

2008. Február 04. - 21:13:17
Válasz #601
Nem elérhető

fastor


érdekes hogy az utpolsón nics meg a lsuk a hasán...sztem aba bele let kcsit segítve..


Ez tényleg érdekes  8-)  :-)! Ügyi vagy h kiszúrtad  @:-)

és erre is minuszt kaptam :-[
ki szórakozik? :-p
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 04. - 21:28:34
Válasz #602
Nem elérhető

darknight


Wolf... >:D

Véleményem szerint pár éven belül a mezőny legkiválóbb alakja válhat belőle. Nekem valahogy ez a Martinez-féle vonal nem jön be (bele fog esni, sőt már bele is esett a tömeg csapdájába Coleman és Cutler ellen, nekem valahogy eddig sem volt és most sem meggyőző), Ronnie visszavonult, Cutler pedig  szerintem már nem lesz olyan jó, mint amikor a sorozatos vereség Coleman ellen motiválta.

Talán még "Az Ajándék" Phil Heath felkavarhatja az állóvizet. A Silvio Samuel-féle kidolgozottság pedig hiába csodálatraméltó, ha nincs meg a tömege, "nagysága" úgymond (hiába no, ma ez a trend), Stubbs meg hiába óriás hátban, a melle, karja, lába ahhoz képest sehol sincs...

Wolf valóban nem igazán erős (még) lebontva az egyes testrészekben, de egyben nézve hihetetlen szimmetria, arányosság jellemzi amellett, hogy a tömege is megvan. Bízom benne, hogy ő nem esik bele a túlzott tömeg csapdájába, bár talán itt Ronnie viszavonulásával lesz egy változó tendencia. A karjait, a futóművét, a hátát kellene még fejlesztenie, a vállai már most is messze kiemelkedőek (szerintem). Bevallom,  a tipikusan germán fejszerkezete nálam sem annyira nyerő, de látom benne a nyerni akarást, azt, hogy mindent megtesz ezért a sportért. Igazi harcosnak tűnik...

Azért pedig külön elismerésem, hogy belátta az utolsó Mr. Olympián, hogy még nem jött el az ő ideje, de nem puffogott, azt tette, amit tennie kellett... Szórakoztatta a közönségét.

Tudom, furcsa hasonlat, de nekem Levrone-hoz hasonló motivációs tényező. Remélem neki sikerül elnyernie a legrangosabb elismerést.

Summa summarum...Go Dennis, go (:-)!!!
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Február 04. - 21:35:17
Válasz #603
Nem elérhető

Cressler


ha én döntenék akkor inkább WOlf mint MArtinez , a jövőre való előrejezésekbe nem mennék bele mert ki tudja ki robban be idén vagy jövőre úgy a köztudatba mint tavaly Wolf vagy 4éve BAdell
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Február 04. - 21:35:52
Válasz #604
Nem elérhető

God Vazzeg


érdekes hogy az utpolsón nics meg a lsuk a hasán...sztem aba bele let kcsit segítve..


Ez tényleg érdekes  8-)  :-)! Ügyi vagy h kiszúrtad  @:-)

és erre is minuszt kaptam :-[
ki szórakozik? :-p

Tőlem plusz ment  :-){

2008. Február 04. - 21:48:36
Válasz #605
Nem elérhető

pókerarc


Az utolsó Dennis Wolf kép akkora photoshop mint az állat.Minden része fel van nagyítva.Nem mintha nagyobbnak kellene lennie :D 8-)

2008. Február 04. - 22:17:33
Válasz #606
Nem elérhető

God Vazzeg


Az utolsó Dennis Wolf kép akkora photoshop mint az állat.Minden része fel van nagyítva.Nem mintha nagyobbnak kellene lennie :D 8-)

Ja, tényleg, bakker látszik hogy főleg programozok, és nem grafikázok, mert nagyon fércmű, és le se esett  ˝=/  !+"%

2008. Február 04. - 22:20:52
Válasz #607
Nem elérhető

fastor


Az utolsó Dennis Wolf kép akkora photoshop mint az állat.Minden része fel van nagyítva.Nem mintha nagyobbnak kellene lennie :D 8-)

Ja, tényleg, bakker látszik hogy főleg programozok, és nem grafikázok, mert nagyon fércmű, és le se esett  ˝=/  !+"%
a jobb karján lácccik föleg,az rányékolás miatt de elsöre nekem se esett le ˝=/
pedig én nekem még frissebbek a tanuás miatt az emlékeim ˝=/
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 04. - 22:33:28
Válasz #608
Nem elérhető

pókerarc


Én viszont sose tanultam ilyeneket,sőt használni se tudnám ;D o:) --)

2008. Február 04. - 22:37:05
Válasz #609
Nem elérhető

fastor


Én viszont sose tanultam ilyeneket,sőt használni se tudnám ;D o:) --)
˝=/ :-)!
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 04. - 22:38:00
Válasz #610
Nem elérhető

Jordan


Fastor küldtem privit, majd nézd meg!
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Február 04. - 22:39:19
Válasz #611
Nem elérhető

fastor


Fastor küldtem privit, majd nézd meg!
válaszoltam
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Február 04. - 22:45:51
Válasz #612
Nem elérhető

BrianB


Egy újabb Sarcev felfedezett Alexey "Lesha" Lesukov

19 éves.

1. kép Tavaly egy versenyen
2. kép Most 
:-O :-O :-O
Azért kíváncsi lennék a háttér dolgokra, mert hát láthattunk manapság egy-két "szupergenetikát" (pl. Mr.Namat), de ez azért durva. Pláne ennyi idősen, az oroszokról meg tudjuk, hogy nem cicóznak... :-X >:D

2008. Február 04. - 22:49:30
Válasz #613
Nem elérhető

God Vazzeg


Egy újabb Sarcev felfedezett Alexey "Lesha" Lesukov

19 éves.

1. kép Tavaly egy versenyen
2. kép Most 
:-O :-O :-O
Azért kíváncsi lennék a háttér dolgokra, mert hát láthattunk manapság egy-két "szupergenetikát" (pl. Mr.Namat), de ez azért durva. Pláne ennyi idősen, az oroszokról meg tudjuk, hogy nem cicóznak... :-X >:D

A háttér dolgokat nem fogjuk megtudni, talán csak pár év múlva. Az oroszok mindig állatok voltak tényleg  /:-)  :-)!

2008. Február 04. - 22:53:40
Válasz #614
Nem elérhető

Jordan


Egy újabb Sarcev felfedezett Alexey "Lesha" Lesukov

19 éves.

1. kép Tavaly egy versenyen
2. kép Most 
:-O :-O :-O
Azért kíváncsi lennék a háttér dolgokra, mert hát láthattunk manapság egy-két "szupergenetikát" (pl. Mr.Namat), de ez azért durva. Pláne ennyi idősen, az oroszokról meg tudjuk, hogy nem cicóznak... :-X >:D

A háttér dolgokat nem fogjuk megtudni, talán csak pár év múlva. Az oroszok mindig állatok voltak tényleg  /:-)  :-)!

A titok:

Minden edzés után egy kanál langyoszsír!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)