2024. Április 27. - 22:39:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465892 alkalommal)

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában

2008. Április 30. - 15:49:39
Válasz #855
Nem elérhető

Seth


Sziasztok most megyek kontrollra 2,5 héttel a műtét után, fürdés előtt lőttem egy képet hátulról, tömegből sajnos ment le egy pici, de diétás kaján vagyok, kb. minden extra kieg. nélkül, így sztem nem olyan vész... remélem  ????... ellenben kicsit szálkásodtam is  ;) az alacsonyabb szénhidrát magasabb fehérje mellett... Egy kérdés: Frank Zane-en kívül ismertek olyan versenyző testépítőket akik tényleg extra szabályosan edzenek... Valószínű ilyen edzések várnak majd rám a 3. héttől szépen egyre emelkedő súlyokkal egy darabig, ezért szeretnék hinni benne hogy lehet így is kiemelkedő fizikumot elérni, HELP!  8-} 

2008. Április 30. - 16:06:08
Válasz #856
Nem elérhető

RolandFi


Sziasztok most megyek kontrollra 2,5 héttel a műtét után, fürdés előtt lőttem egy képet hátulról, tömegből sajnos ment le egy pici, de diétás kaján vagyok, kb. minden extra kieg. nélkül, így sztem nem olyan vész... remélem  ????... ellenben kicsit szálkásodtam is  ;) az alacsonyabb szénhidrát magasabb fehérje mellett... Egy kérdés: Frank Zane-en kívül ismertek olyan versenyző testépítőket akik tényleg extra szabályosan edzenek... Valószínű ilyen edzések várnak majd rám a 3. héttől szépen egyre emelkedő súlyokkal egy darabig, ezért szeretnék hinni benne hogy lehet így is kiemelkedő fizikumot elérni, HELP!  8-} 

Szeva!
Ahhoz képest még így is elég komoly!!!! :-}

2008. Április 30. - 17:03:30
Válasz #857
Nem elérhető

Cressler


Sziasztok most megyek kontrollra 2,5 héttel a műtét után, fürdés előtt lőttem egy képet hátulról, tömegből sajnos ment le egy pici, de diétás kaján vagyok, kb. minden extra kieg. nélkül, így sztem nem olyan vész... remélem  ????... ellenben kicsit szálkásodtam is  ;) az alacsonyabb szénhidrát magasabb fehérje mellett... Egy kérdés: Frank Zane-en kívül ismertek olyan versenyző testépítőket akik tényleg extra szabályosan edzenek... Valószínű ilyen edzések várnak majd rám a 3. héttől szépen egyre emelkedő súlyokkal egy darabig, ezért szeretnék hinni benne hogy lehet így is kiemelkedő fizikumot elérni, HELP!  8-} 
szépen tartod magad...
jah relatív mi a szuperszabályos de Dexter is elég szabályosan csinálja úgyhogy hajrá  =/+'
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 30. - 21:24:38
Válasz #858
Nem elérhető

Seth


2 kiló ment le a karomat tudtam legkevésbé használni onnan egy fél centi, de mivel kiürült a minden kieg., és diétás koszton vagyok, szereném betudni a glikogénkiürülésnek, ha így van nincs mitől félni idáig  ;) A naturál tömegnövelésnek van egy ilyen előnye, hogy könnyebben fenn is marad ilyen esetben. Szóval tuti maradt egy 4 kiló a gaspari teszt után... Ja és Cressler: meglesem Dex-et köszi!

2008. Május 01. - 22:23:12
Válasz #859
Nem elérhető

AnitaH


Sziasztok!

A Gaspari teszt után, folytattam a PlasmaJet-et. Semmit sem vesztett az erejéből! @:-) Kiegészítésnek pedig mellé dobtam egy kis Anabolic Halo-t (na ez a legkomoyabb edzés utáni tápkieg :-){), és egy doboz Hyperdrol X2-t. Elég komoly kombináció volt. Szívesen jelentkeztem volna a AX - MAP tesztre csak éppen e közben voltam. Sok sikert a tesztelőknek! Nekem még egy hetem van hátra, aztán valami új után nézek (a Halo szigorúan marad!). Gondoltam dobok föl pár képet, hogy hol tartok. Most 75kg körül vagyok.

2008. Május 01. - 22:24:08
Válasz #860
Nem elérhető

AnitaH


+1  ;)

2008. Május 02. - 09:25:48
Válasz #861
Nem elérhető

szidol


tuti!!   
 :-){ :-oD
Max 400; felhasználható karakterek: 400

2008. Május 02. - 23:35:27
Válasz #862
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Valaki felismeri magát?

2008. Május 03. - 12:12:50
Válasz #863
Nem elérhető

Raymond


Valaki felismeri magát?


Van nyomulás rendesen..... @:-) @:-)

2008. Május 03. - 12:34:13
Válasz #864
Nem elérhető

NaturalBoy


nekem pont van egy témához kapcsolódó képem amire nagyon büszke vagyok és még magam is felismerem rajta ;D

2008. Május 03. - 12:53:32
Válasz #865
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Valaki felismeri magát?


Van nyomulás rendesen..... @:-) @:-)

Még, hogy nincs igény ilyen rendezvényekre... @:-)

2008. Május 03. - 18:55:49
Válasz #866
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Valaki felismeri magát?


Van nyomulás rendesen..... @:-) @:-)

Még, hogy nincs igény ilyen rendezvényekre... @:-)
Viccelsz? Hétfőn?!

 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Május 03. - 19:19:43
Válasz #867
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Valaki felismeri magát?


Van nyomulás rendesen..... @:-) @:-)

Még, hogy nincs igény ilyen rendezvényekre... @:-)
Viccelsz? Hétfőn?!

 ;D
Beszélek Jay haverommal, hogy mikro ér rá! :D

2008. Május 03. - 19:35:40
Válasz #868
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Május 03. - 20:48:47
Válasz #869
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Dennis James vendégpózolt a Baden-Württemberg versenyen.

Ő is a tampai versenyre készül mint én. Még 14 hét...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."