2024. Április 27. - 20:33:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465878 alkalommal)

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában

2008. Május 05. - 08:40:46
Válasz #900
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Szerintem már most is az (ha megtekintjük az eddigi eredményeit) Łł=
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. Május 05. - 09:08:58
Válasz #901
Nem elérhető

darknight


Nekem Kai képeiről egy enyhe Ronnie fílingem támadt. Ez a srác még alkotni fog a jövőben, az új generáció egyik kiemelkedő tagja lesz :-)!

Egyetértek Veled Tas, nekem is mindig van egy ilyen érzésem (pláne mióta láttam az idei formáját, hihetetlen mennyire betömegelt tavaly óta), magamban gyakran "mini-Ronnie"-nak hívom. Mellette még Phil Heath-et szoktam az új generációból összehasonlítani valakivel, méghozzá régi nagy kedvencemmel, Kevin Levrone-val, hasonló bicepszek, hasonló mell forma, bár ez utóbbiban még Phil-nek javulnia kell... De ezt talán csak én látom így.
     
              >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2008. Május 05. - 13:08:05
Válasz #902
Nem elérhető

fastor


Nekem Kai képeiről egy enyhe Ronnie fílingem támadt. Ez a srác még alkotni fog a jövőben, az új generáció egyik kiemelkedő tagja lesz :-)!

Egyetértek Veled Tas, nekem is mindig van egy ilyen érzésem (pláne mióta láttam az idei formáját, hihetetlen mennyire betömegelt tavaly óta), magamban gyakran "mini-Ronnie"-nak hívom. Mellette még Phil Heath-et szoktam az új generációból összehasonlítani valakivel, méghozzá régi nagy kedvencemmel, Kevin Levrone-val, hasonló bicepszek, hasonló mell forma, bár ez utóbbiban még Phil-nek javulnia kell... De ezt talán csak én látom így.
     
              >:D >:D >:D

phil röl nekem is levrone jutott eszembe!
am Kai szerintem is durva nagyon jó lett de a ROnnie összehasonlítás véletlenül nem a gyomra miatt jut eszetekbe? ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2008. Május 05. - 14:27:56
Válasz #903
Nem elérhető

madinorbi


Kai Green hátának alsó részét kellene felhegeszteni Wolfra és akkor talán talán talán ???
szekönd editör mentes felhasználó

2008. Május 05. - 15:10:27
Válasz #904
Nem elérhető

Cressler


ez legalább nem ömlik szanaszét  :D és süti mégha 100%  diétás is  /7%

(ez se illik ide a testépítő képek után)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 05. - 15:12:33
Válasz #905
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Ez mi? Meg lehet kenni Nutellával? Mert akkor jó.  @-o ;D

2008. Május 05. - 15:13:31
Válasz #906
Nem elérhető

Jordan


ez legalább nem ömlik szanaszét  :D és süti mégha 100%  diétás is  /7%

(ez se illik ide a testépítő képek után)

És itt mit adsz elő?
Mert elég jól néz ki.  :P
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2008. Május 05. - 15:17:29
Válasz #907
Nem elérhető

Cressler


Ez mi? Meg lehet kenni Nutellával? Mert akkor jó.  @-o ;D
meg lehet, csak nem szabad legfeljebb vastagításkor  o:)
darált zabpehely 200g, 2 kanál lenmagolaj, 5 tojásfehérje, 2 kanál édesítő, 1/2 sütőpor, 1-2dl tej az alap és ezt varjálom különböző ízekben ez konkrétan kávés 1,5 dl kávé, múltkor fahéjasra csináltam citromhéjjal, de a legjobb a csokis 2 kanál fehérjeporral  /7%
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 05. - 15:20:25
Válasz #908
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Azta....ezt kipróbálom és viszek a szénhidráttöltéshez. Tőled ez az ötlet megér egy plusszt!  :-)!
...és így egyben marad?

2008. Május 05. - 15:24:25
Válasz #909
Nem elérhető

Cressler


Azta....ezt kipróbálom és viszek a szénhidráttöltéshez. Tőled ez az ötlet megér egy plusszt!  :-)!
...és így egyben marad?
aha olyan piskóta jellegű, vagy muffinpapírba is szoktam akkor álcázott gyúrós muffin  8-)
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 05. - 15:25:56
Válasz #910
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na kíváncsi leszek rá...majd beszámolok. Mennyi idő alatt van kész?

2008. Május 05. - 15:29:43
Válasz #911
Nem elérhető

Cressler


Na kíváncsi leszek rá...majd beszámolok. Mennyi idő alatt van kész?
összekeverés 5perc, a sütést nem tudom pontosan ha beledöföm a villát és nem tapad rá tészta akkor jó
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Május 05. - 15:56:31
Válasz #912
Nem elérhető

L


ez legalább nem ömlik szanaszét  :D és süti mégha 100%  diétás is  /7%

(ez se illik ide a testépítő képek után)

Egy ilyet én is vállalok! Köszi az ötletet! Łł=
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. Május 07. - 22:54:03
Válasz #913
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Phil Heath vendégpózolása az NPC Pittsburgh versenyen

2008. Május 07. - 22:57:31
Válasz #914
Nem elérhető

George


Kemény lesz ez az O. Csak legyen róla webes közvetítés ::)