2024. Április 27. - 17:15:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465855 alkalommal)

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában

2007. November 06. - 10:59:20
Válasz #165
Nem elérhető

tomi


Hát azért ez sem mindegy. szép eredmény Junior. Így tovább @:-) @:-) @:-)
Up the dose, lift the most!

2007. November 06. - 10:59:30
Válasz #166
Nem elérhető

hopika


 :-)!
Várjuk az idei képet... @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 06. - 16:01:58
Válasz #167
Nem elérhető

The Rock


A szined is jobb lett picit  ;D ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 06. - 16:07:12
Válasz #168
Nem elérhető

hopika


Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 06. - 17:55:12
Válasz #169
Nem elérhető

pókerarc


Elvis él? ;D Łł=

2007. November 06. - 20:57:27
Válasz #170
Nem elérhető

Junior


Na íme az idei formám ami még csak 80%os mert még messze van december 1-2.! szép fehéren.... ;D

2007. November 06. - 21:07:21
Válasz #171
Nem elérhető

Junior


még 1-2 kép de sajnos szerintem ezek nem tükrözik a valóságot mert sokkal szálkásabb élőben! ez az én meglátásom.... :P De minden csak  a színpadon derül ki! @:-)

2007. November 06. - 22:06:35
Válasz #172
Nem elérhető

hopika


Örülnék neki,ha ilyen 80% lennék még eccer az életben... :-)!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. November 06. - 22:17:34
Válasz #173
Nem elérhető

God Vazzeg


még 1-2 kép de sajnos szerintem ezek nem tükrözik a valóságot mert sokkal szálkásabb élőben! ez az én meglátásom.... :P De minden csak  a színpadon derül ki! @:-)

Részemről is ennyi:  :-)!

2007. November 06. - 22:42:37
Válasz #174
Nem elérhető

tomi


Junior! Nagyon jók a képek, biztos sokan kételkednek benne, hogy naturál vagy... Én is! Ezt nem vedd gyanúnak, hanem vedd elismerésnek.
Így tovább!
Up the dose, lift the most!

2007. November 06. - 22:55:48
Válasz #175
Nem elérhető

parrre


Örülnék neki,ha ilyen 80% lennék még eccer az életben... :-)!

Detto.

Junior  Łł=

2007. November 06. - 23:38:35
Válasz #176
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
még 1-2 kép de sajnos szerintem ezek nem tükrözik a valóságot mert sokkal szálkásabb élőben! ez az én meglátásom.... :P De minden csak  a színpadon derül ki! @:-)
Szálkás az így is!  ;)

Gratulálok, jó a forma!  :-)!

Majd a későbbiekben felpakolsz még egy rakás izmot (először is combhajlítóra  ))=/) aztán nemcsak simán jó...hanem szuper lesz a forma!


Most hány kg vagy és mennyi volt a legutóbbi versenysúlyod?
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. November 07. - 06:46:24
Válasz #177
Nem elérhető

Junior


Most 75,5 kg vagyok ami terveim szerint december 1-2.-án a színpadon 74 lesz ami hajszál pontosan a határ ahoz hogy beférjek a classic bodyba! Tavaly 72 voltam a VB színpadon, a mostani évben nem is igazán tudtam tömegben fejlődni mert mindenki tudja hogy naturálba kurva nehéz / tömegnövelős max súly 82kg volt/ de minőségileg és fizikumban sokat fejlődtem az eddigi képek alapján a naturális határokon belül...... Ami 1 év alatt sikerült: még mindig nem elég  jó de magamhoz képest jött a combhajlító, idén már a farizom is kirajzoltabb lesz ha minden jól alakul, szemből a combom definiáltsága javult, de számomra a legszembe tűnöbb a vállam fejlődése volt, hogy ez milyen csomagot fog alkotni a színpadon és hogy mire lesz elég arra én is kiváncsi leszek!
De ez a fazon terveim szerint utoljára köszön vissza nekem a tükörből mert jövőre lépnem kell mert nem akarok megragadni itt mert tudom hogy sokkal többre vagyok képes és fejlődnöm kell!!!!

Csak azt tudom mondani hogy a Steve álltal említett ösvény életem vágya és egyetlen célja úgy hogy nincs megállás!!!!!! @:-) @:-) @:-) =/+' =/+' =/+'

2007. November 07. - 07:03:30
Válasz #178
Nem elérhető

Junior


jha és köszi srácok mindenképp jól esik az elismerés!  Szerintem ha naturál ha nem, egy versenyző mindenképpen elismerésre méltó ha kihozza  magából a maximumot és tudott előre lépni legyen az bárki  :) De engem mondjuk pont elkapott a WADA egy pisire a magyaron október 21én de nem volt gond, már ott a helyszínen meglehet bukni mert 3 vizsgálatból áll PH és sűrüség vizsgálat ami a helyszínen mérhető és a harmadik amit laborban végeznek és az kb 2 hét!
NA mind1 ez csak egy infó volt de az tuti hogy a naturál határaimat idén már erőssen döngetem úgy hogy classic bodyba idén indulok utoljára terveim szerint!
 =/+' =/+' =/+' =/+'

2007. November 07. - 15:55:34
Válasz #179
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
...kicsit eltérek a tárgytól de most vettem elő Yvette 2005-ös és 2007-es képeit. Mindkettő az Ausztria Kupán készült.

Szerintem jó lett!  :-)!

Pedig itt a 2007-es Ausztria Kupán még kicsit vizes is volt. És ehhez képest még husi is jött fel és szárazabb is lett.