2024. Április 27. - 22:33:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465892 alkalommal)

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában

2007. November 23. - 21:55:54
Válasz #240
Nem elérhető

BrianB


Még egy 2003-as Muscular Development (ne keverjük szennylapokkal)-ben olvastam vele egy cikket.
OFF: Ha már a szennylapoknál tartunk, én (szinte)minden testépítő magazint megveszek (Flex, ExtremeFit, MD, Pump&Flex, Gym, Ironman),de az utólsó MD minőségileg (tartalmilag nem rossz teszem hozzá) kritikán aluli volt! :angry: Kb. 2-szer lapoztam át és atomjaira hullott szét. Csak én kaptam ki valami szart, vagy más is így járt. Arra a számra gondolok, amelyiknek a Victor Martinez van az elején.

2007. November 23. - 21:59:02
Válasz #241
Nem elérhető

Jordan


Nekem is széthullott!  :-Đ :-Đ :-Đ
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2007. November 23. - 23:27:52
Válasz #242
Nem elérhető

pókerarc


Szintén... :angry: &5*

2007. November 24. - 08:14:26
Válasz #243
Nem elérhető

tomi


nekem is. Az egyetlen jó cikk a zombie zone :D
Up the dose, lift the most!

2007. November 24. - 10:02:40
Válasz #244
Nem elérhető

Cressler


nekem csak 1 lap esett ki... ))=/
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. November 24. - 10:25:11
Válasz #245
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kié ez a sajtreszelő?  ;D

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. November 24. - 12:51:13
Válasz #246
Nem elérhető

endre66


Bíró bácsi: LJ!  :-oD

2007. November 24. - 13:18:59
Válasz #247
Nem elérhető

Lgy


LANTOS JOHNNY!!!!!

2007. November 24. - 13:38:59
Válasz #248
Nem elérhető

The Rock


Még egy 2003-as Muscular Development (ne keverjük szennylapokkal)-ben olvastam vele egy cikket.
OFF: Ha már a szennylapoknál tartunk, én (szinte)minden testépítő magazint megveszek (Flex, ExtremeFit, MD, Pump&Flex, Gym, Ironman),de az utólsó MD minőségileg (tartalmilag nem rossz teszem hozzá) kritikán aluli volt! :angry: Kb. 2-szer lapoztam át és atomjaira hullott szét. Csak én kaptam ki valami szart, vagy más is így járt. Arra a számra gondolok, amelyiknek a Victor Martinez van az elején.

Nekem van belőle 2-3 db, de semmi baja  ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. November 26. - 07:25:12
Válasz #249
Nem elérhető

izomboy


Talán lapozgatni kéne:)

De ami a testépítésről szól az nem lehet szennylap...
Ha mégis akkor a blikket és társait hova soroljam?    Ja igen toalett papír alapanyag:)

2007. November 26. - 08:12:25
Válasz #250
Nem elérhető

tomi


igazad van Izomboy!
Up the dose, lift the most!

2007. November 28. - 20:22:24
Válasz #251
Nem elérhető

pókerarc


Tudom h nem ebben a topicban volt róla szó,de inkább ide rakom.Ez a hajlító megérdemli h berakjam ide ;D :-){
Sajnálatos h  milyen ára volt ezeknek a lábaknak :-\
Ja,itt ha jól emlékszem 142 kiló volt.

2007. November 28. - 20:43:05
Válasz #252
Nem elérhető

izomboy


Igen hihetetlen transzfórmáció ,erőfeszítés nélkűl de nem tudom pontosan mi tőrtént vele, valaki elmesélné?

2007. November 28. - 22:49:02
Válasz #253
Nem elérhető

Cressler


röviden megpróbálom: Tom a 2003-as BAjnokok éjszakájára készült épp a diéta időszakában volt (az izületeivel régebb óta gondok voltak -- fáldalomcsillapítók ezerrel) minimális szénhidrát, azt vette észre, hogy ez az időszak a szokásosnál is jobban megviseli volt olyan, hogy az edzőterem előtt esett össze, az immunrendszerével is gondok voltak megfázások (antibiotikumukkal próbálta átvészelni) , orrvérzések stb....
nah a felesége elrángatta orvoshoz kiderül, hogy nagyon súlyos veseelégtelenségben szenved... de ezt sem vette komolyan (állítólag amikor az orvos azzonnal a sürgősségire küldte volna, Tom elment fagyizni mert tudta, hogy vége a diétájáénak ezzel) aztán a kórházban súlyos szívelégtelenséget is megállapítottak nála ( a veseelégtelenség következtében) a vesék 15%-ban működtek... dialízis , vízhajtás következett...
Itt is van egy "legendás rész" : az orvos megkérte ,hogy írja le milyen szteroidokat szedett erre Tom rávágta, hogy jó de hozzon még egy tollat és papírt...  ????... 
de a dokik végülis valamelyik fájdalomcsillapító megadózisán rökönydtek meg igazán
röviden ennyi
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2007. November 28. - 23:40:14
Válasz #254
Nem elérhető

fastor


vesebeteg lett.... részletes kórisme egy cikkben megtalálható a neten....
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó