2024. Április 27. - 23:31:01
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Képek  (Megtekintve 465899 alkalommal)

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában

2008. November 27. - 22:14:52
Válasz #1590
Nem elérhető

Seth


Sziasztok egy kicsit eltűntem... Épp ilyen békésebb magamnak edzegetek időszak van, tápkiegek épp nincsenek, a kaját ellenben "viszonylag" rendben tartom... Igértem képet anno Bandusnak háááát itt egy, még lehet dobok fel egy kettőt, de ez most úgy megtetszett  ;) az arcomat nem nézni!  ))=/

2008. November 27. - 22:17:39
Válasz #1591

B1ll4

Vendég
Sziasztok egy kicsit eltűntem... Épp ilyen békésebb magamnak edzegetek időszak van, tápkiegek épp nincsenek, a kaját ellenben "viszonylag" rendben tartom... Igértem képet anno Bandusnak háááát itt egy, még lehet dobok fel egy kettőt, de ez most úgy megtetszett  ;) az arcomat nem nézni!  ))=/

 :-O :-){ :-){ :-){ :-){ :-){  :'( :'( :'(

2008. November 27. - 22:36:46
Válasz #1592
Nem elérhető

Seth


és mivel megkaptam anno (jogosan!), hogy a mellemben egy kisebb mértékű aszimmetria lépett fel, így ez próbáltam az utóbbi időben szintre hozni, kiegyenlíteni... Itt egy klasszikus feszít nem feszít kép, remélem látszik, hogy attól még, hogy kihagytam ezt az őszt nem eresztettem el magam teljesen zsír szempontjából  **:))))* 

2008. November 27. - 22:39:36
Válasz #1593
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


és mivel megkaptam anno (jogosan!), hogy a mellemben egy kisebb mértékű aszimmetria lépett fel, így ez próbáltam az utóbbi időben szintre hozni, kiegyenlíteni... Itt egy klasszikus feszít nem feszít kép, remélem látszik, hogy attól még, hogy kihagytam ezt az őszt nem eresztettem el magam teljesen zsír szempontjából  **:))))* 
Ádám tavaszi szezon lesz???

2008. November 27. - 22:39:51
Válasz #1594
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Látom Seth össze vagy esve !+"% ****:))))))

2008. November 27. - 22:47:18
Válasz #1595

B1ll4

Vendég
és mivel megkaptam anno (jogosan!), hogy a mellemben egy kisebb mértékű aszimmetria lépett fel, így ez próbáltam az utóbbi időben szintre hozni, kiegyenlíteni... Itt egy klasszikus feszít nem feszít kép, remélem látszik, hogy attól még, hogy kihagytam ezt az őszt nem eresztettem el magam teljesen zsír szempontjából  **:))))* 

És még én kacérkodok versenyzési ambíciókkal :D . Vicc ....

Nagyon penge ez a forma !  :-O :-O :-O :-){

2008. November 27. - 22:47:38
Válasz #1596
Nem elérhető

Seth


Igazság szerint az egyetem miatt se anyagi keretem, se időm nincs igazán rá, hogy tavasszal induljak...  ˝=/ De edzek, kajálok (amennyit a pénztárca engedi) élvezem, nincs rajtam semmilyen megfelelési kényszer, és ez így most nagyon békés  8-)  :)...aztán ki tudja mikor kell dobbantani, de Isten útjai kifürkészhetetlenek, így hát rábízom magam  o:)

2008. November 27. - 23:17:27
Válasz #1597
Nem elérhető

zotja


Kegyetlen ez a Seth ****:))))))  :-O asszem elbújok --)

2008. November 28. - 09:24:02
Válasz #1598
Nem elérhető

endre66


Igazság szerint az egyetem miatt se anyagi keretem, se időm nincs igazán rá, hogy tavasszal induljak...  
Nem kötekedésképp, de mivel lenne több pénz felkészülni? Nem titok, Hajdú Gabi kérdezte tőlem hónapokkal ezelőtt, miért nem versenyzek? Áh, mondom (épp mint te), nincs rá pénzem. Visszakérdezett, hogy mi kerül sokkal többe, mint az átlagos testépítő életvitel...Nem tudtam neki válaszolni, és szerintem nem jár távol az igazságtól. Mennyivel kell többet költeni? A kaja úgyis elvisz csomó pénzt, főleg a husi része, van egy bizonyos mennyiségű tápkieg, és mondjuk az AS-faktor, ha van (mondom HA van). Ezekre úgyis évközben is szánunk pénzt, tehát ez fix költség. Pózgatyád már van, barnítóra kell pénz és kész.  ;)

2008. November 28. - 09:56:33
Válasz #1599
Nem elérhető

L


és mivel megkaptam anno (jogosan!), hogy a mellemben egy kisebb mértékű aszimmetria lépett fel, így ez próbáltam az utóbbi időben szintre hozni, kiegyenlíteni... Itt egy klasszikus feszít nem feszít kép, remélem látszik, hogy attól még, hogy kihagytam ezt az őszt nem eresztettem el magam teljesen zsír szempontjából  **:))))* 

Brutál! Minden elismerésem! :-){ :-){ :-){
"-Pedig azt gondolják sokan, hogy egy ilyen  individuális sport inkább egy emberen múlik...
  -Nem igaz! Higgyétek el: a testépítés CSAPATMUNKA!"

2008. November 28. - 13:15:58
Válasz #1600
Nem elérhető

madinorbi


és mivel megkaptam anno (jogosan!), hogy a mellemben egy kisebb mértékű aszimmetria lépett fel, így ez próbáltam az utóbbi időben szintre hozni, kiegyenlíteni... Itt egy klasszikus feszít nem feszít kép, remélem látszik, hogy attól még, hogy kihagytam ezt az őszt nem eresztettem el magam teljesen zsír szempontjából  **:))))* 
Kemény vagy, kibaszottul odabasznak ezek a fotók (bocs a trágár megfogalmazásért, de így kifejezőbb).
A mell-asszimetriát hogy kezelted, nekem is az egyik oldal picivel kisebb, nem észrevehető csak ha sokáig figyelem.
 @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2008. November 28. - 13:25:34
Válasz #1601
Nem elérhető

izomboy


és mivel megkaptam anno (jogosan!), hogy a mellemben egy kisebb mértékű aszimmetria lépett fel, így ez próbáltam az utóbbi időben szintre hozni, kiegyenlíteni... Itt egy klasszikus feszít nem feszít kép, remélem látszik, hogy attól még, hogy kihagytam ezt az őszt nem eresztettem el magam teljesen zsír szempontjából  **:))))* 
Ilyenkor szégyellem magam... én pénzt is forgatok rá kiegészítőket is fogyasztok,sőt mást is  de ezen a formán nem tudnék felülkerekedni...

2008. November 28. - 13:27:21
Válasz #1602
Nem elérhető

Seth


Igazság szerint az egyetem miatt se anyagi keretem, se időm nincs igazán rá, hogy tavasszal induljak...  
Nem kötekedésképp, de mivel lenne több pénz felkészülni? Nem titok, Hajdú Gabi kérdezte tőlem hónapokkal ezelőtt, miért nem versenyzek? Áh, mondom (épp mint te), nincs rá pénzem. Visszakérdezett, hogy mi kerül sokkal többe, mint az átlagos testépítő életvitel...Nem tudtam neki válaszolni, és szerintem nem jár távol az igazságtól. Mennyivel kell többet költeni? A kaja úgyis elvisz csomó pénzt, főleg a husi része, van egy bizonyos mennyiségű tápkieg, és mondjuk az AS-faktor, ha van (mondom HA van). Ezekre úgyis évközben is szánunk pénzt, tehát ez fix költség. Pózgatyád már van, barnítóra kell pénz és kész.  ;)

Köszönöm nagyon a bíztatásokat  madinorbi izomboy meg a többiek, sok van még hátra... @-o!

Egyre jobb és jobb formára törekszünk a színpadon, hisz az előzőt már látták...  ;D 3 faktorral érdemes számolni sz.tem: 1, mégiscsak versenyfelkészülés, ha már fel akarunk készülni akkor kéne egy 30-40 dekával több hús, esetleg, egy kis Bcaa, egy kis Glutamin, talán vmi. multivit. hamrá lehasználjuk a szervezetet, persze a megfelelő szárazsághoz elengedhetetlen egy jó vízhajtás,  egy jó szín, persze egy szolibérlet is belefér akkor meg 2-3 doboz dream Tan a biztonság kedvéért... kezded érteni mire célzok itt? Lehet nem fogsz jobban kinézni a változtatásoktól (sőt még az ellenkezője is lehet  ;D ;D), de ott van benned hogy ott álltok majd a színpadon és a melletted állók mind 3-4X-szer annyiból készülnek, ez sztem egy komoly lelki kérdés.

2.: az idő és ráfordított energia. Olyankor nincs pardon, akkor ez némiképp felborítja az életet, minden apró hibát ki kell küszöbölni, teljesen megváltozik a napi légkör, a prioritási sorrend, a környezetedre fordított időd lecsökken, a kapcsolataidban szintúgy, ezt érdemes mérlegelni...

3.: Amit idén ősszel láttam másoknál, s amióta neten vagyok bizonyos helyekről megpróbálnak hazugságokkal lejáratni, pedig aki tudja milyen lelkületű vagyok annak ezt nem kell magyarázni, nos nekem ez a légkör valahogy nem jön be. Nem vagyok valami hűde nagy versenyző, ezt jól tudom. Mégis azt látom, hogy mindegy ki mekkora, érdekes módon nem a versenyzők a ludasak a dologban, ők inkább csak elszenvedői, ezt persze kifejthetném, de mindenki tudja hogy mennek kishazánkban a dolgok. Hogy ne menjek messzire lsd. Johnny akinél idehaza nagyobb tekintéllyel rendelkező versenyzőt nem találni, független hogy ki miket köpködött rá más körökből, és aki hozzánk képest olyan mint egy másik bolygó szülötte! Többet egy versenyző nem nagyon tehet, mégis tettek róla, hogy valahogy elgáncsolják. Sok ilyen példát tudunk még. Pedig azok az állhatatos versenyzők tartják egyben ezt a sportot válnak idollá, azért AMIK, modernkori lovagok, és pont. És valahogy fél évezreddel ezelőtt, senki se mondta:
-Te figyelj tudom legyőztél mindenkit, ma nálad jobb lovag nem akadt, de a haverom unokaöccsének az apja azt mondta a lovad a háza elé szart! Szóval, azt üzeni, hogy egy utolsó jellemtelen paraszt vagy, és legszivesebben leköpködne...

bocs ez kiszaladt!  ˝=/


2008. November 28. - 13:48:19
Válasz #1603
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Seth...hejj ez tényleg ott van. A szakáll az trendi ne aggódj,nekem is az van. Nézd közeleg a mikulás...tán még ebből is hasznot tudunk húzni.  ;D

Na summa szumma szummárum jó ez az off szezon forma.  :-)!

2008. November 28. - 13:54:05
Válasz #1604
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Schwarzi a napokban.